Flisebutik uden kontakt
(4224)
    (184)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser fra Cevisama 2020-udstillingen (Valencia, Spanien)

      86 samlinger
      86 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Calacatta Gold af Roca
      831
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 327 kr/m²
      Calacatta Gold
      831
      Pietra di Ostuni af Cerdomus Ceramiche
      784
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cerdomus Ceramiche Pietra di Ostuni cerdomus-pietra-di-ostuni-8
      Cerdomus Ceramiche Pietra di Ostuni cerdomus-pietra-di-ostuni-2
      fra 210 kr/m²
      Pietra di Ostuni
      R 10,11
      784
      Gatsby af Mainzu Ceramica
      748
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 180 kr/m²
      Gatsby
      748
      Terre af Roca
      674
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Terre roca-terre-8
      Roca Terre roca-terre-3
      fra 128 kr/m²
      Terre
      R 11
      674
      Kromatika af Equipe Ceramicas
      608
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Kromatika equipe-kromatika
      Equipe Ceramicas Kromatika equipe-kromatika-1
      fra 503 kr/m²
      Kromatika
      608
      Astoria af Mainzu Ceramica
      586
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 180 kr/m²
      Astoria
      586
      Matelier af Equipe Ceramicas
      580
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Matelier equipe-matelier
      Equipe Ceramicas Matelier equipe-matelier-6
      fra 223 kr/m²
      Matelier
      580
      Duke af Mainzu Ceramica
      548
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 180 kr/m²
      Duke
      548
      Bali Stones af Mainzu Ceramica
      516
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Bali Stones mainzu-bali-stones-1
      Mainzu Ceramica Bali Stones mainzu-bali-stones
      fra 229 kr/m²
      Bali Stones
      R 10
      516
      Bow by MUT af Peronda
      463
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda Bow by MUT peronda-bow-by-mut-2
      Peronda Bow by MUT peronda-bow-by-mut-4
      fra 29 kr/stk
      Bow by MUT (designet af MUT)
      463
      Khalal af Codicer 95
      455
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Khalal codicer-95-khalal
      fra 180 kr/m²
      Khalal
      455
      Agatha 21 Magic af Pamesa
      454
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Agatha 21 Magic pamesa-agatha-21-magic-2
      Pamesa Agatha 21 Magic pamesa-agatha-21-magic
      fra 132 kr/m²
      Agatha 21 Magic (designet af Agatha Ruiz de la Prada)
      454
      Macba af Ape Ceramica
      447
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Macba ape-macba-7
      Ape Ceramica Macba ape-macba-8
      fra 225 kr/m²
      Macba
      447
      Vintage af Ape Ceramica
      421
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Vintage Ape-vintage-21
      Ape Ceramica Vintage Ape-vintage-26
      fra 263 kr/m²
      Vintage (designet af Massimo Ioso Ghini)
      421
      Weekend af Roca
      381
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Weekend roca-weekend-1
      Roca Weekend roca-weekend-11
      fra 128 kr/m²
      Weekend
      R 10,11
      381
      Rame af Bestile
      355
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 169 kr/m²
      Rame
      355
      Cr.Lux Danae af Pamesa
      328
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Cr.Lux Danae pamesa-cr-lux-danae-1
      Pamesa Cr.Lux Danae pamesa-cr-lux-danae
      fra 274 kr/m²
      Cr.Lux Danae
      328
      Klen af Ape Ceramica
      315
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Klen ape-klen-2
      Ape Ceramica Klen ape-klen-9
      fra 154 kr/m²
      Klen
      R 10
      315
      Bohemian af Ceramicas Aparici
      295
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Bohemian aparici-bohemian-4
      Ceramicas Aparici Bohemian aparici-bohemian-5
      fra 327 kr/m²
      Bohemian
      R 10,11
      295
      Agatha 21 Festa af Pamesa
      288
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Agatha 21 Festa pamesa-agatha-21-festa-1
      Pamesa Agatha 21 Festa pamesa-agatha-21-festa
      fra 159 kr/m²
      Agatha 21 Festa (designet af Agatha Ruiz de la Prada)
      288
      Chromatic af La Fabbrica
      257
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Chromatic la-fabbrica-chromatic-15
      La Fabbrica Chromatic la-fabbrica-chromatic-6
      fra 214 kr/m²
      Chromatic (designet af Massimo Ioso Ghini)
      257
      Mix af Peronda
      219
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda Mix peronda-mix-3
      Peronda Mix peronda-mix
      fra 195 kr/m²
      Mix
      R 11
      219
      Alpine af Peronda
      202
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda Alpine peronda-alpine-28
      Peronda Alpine peronda-alpine-22
      fra 195 kr/m²
      Alpine
      R 11
      202
      Evoke af Natucer
      202
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Evoke natucer-evoke
      Natucer Evoke natucer-evoke-2
      fra 255 kr/m²
      Evoke
      202
      Sahara af Cifre Ceramica
      194
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cifre Ceramica Sahara cifre-sahara-noir-2
      Cifre Ceramica Sahara cifre-sahara-noir-3
      fra 205 kr/m²
      Sahara
      194
      Cr.Lux Kionia af Pamesa
      191
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Cr.Lux Kionia pamesa-cr-lux-kionia
      Pamesa Cr.Lux Kionia pamesa-cr-lux-kionia-2
      fra 274 kr/m²
      Cr.Lux Kionia
      191
      Babylone af Equipe Ceramicas
      180
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Babylone equipe-babylone-3
      Equipe Ceramicas Babylone equipe-babylone-1
      fra 223 kr/m²
      Babylone
      R 10
      180
      Fattamano af Sartoria
      172
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Sartoria Fattamano sartoria-fattamano-10
      Sartoria Fattamano sartoria-fattamano-6
      fra 1103 kr/m²
      Fattamano
      R 10
      172
      Doha af Bestile
      166
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Bestile Doha bestile-doha
      fra 177 kr/m²
      Doha
      166
      Marmaris Sunset af Codicer 95
      162
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 180 kr/m²
      Marmaris Sunset
      162