Flisebutik uden kontakt
(4228)
    (183)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Nye produkter i 2021

      42 samlinger
      42 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Art-Deco af Ceramicas Aparici
      139
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Art-Deco aparici-art-deco-1
      Ceramicas Aparici Art-Deco aparici-art-deco-3
      Ingen udstillinger i 2021fra 289 DKK/m²
      Art-Deco
      R 10
      139
      Manacor af Equipe Ceramicas
      120
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Manacor equipe-manacor-2
      Equipe Ceramicas Manacor equipe-manacor-16
      Ingen udstillinger i 2021fra 192 DKK/m²
      Manacor
      120
      Tbrick af Sartoria
      112
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Sartoria Tbrick sartoria-tbrick-5
      Sartoria Tbrick sartoria-tbrick-9
      Ingen udstillinger i 2020fra 405 DKK/m²
      Tbrick
      112
      Nuances af Impronta Italgraniti
      71
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Impronta Italgraniti Nuances impronta-nuances-3
      Impronta Italgraniti Nuances impronta-nuances
      fra 223 DKK/m²
      Nuances
      R 10,11
      71
      Backstage af Aleluia Cerâmicas
      56
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Aleluia Cerâmicas Backstage aleluia-backstage-9
      Aleluia Cerâmicas Backstage aleluia-backstage-10
      fra 105 DKK/m²
      Backstage
      R 10,11
      56
      Dark Marble af Realonda
      52
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Dark Marble realonda-dark-marble
      Realonda Dark Marble realonda-dark-marble-2
      Ingen udstillinger i 2020fra 133 DKK/m²
      Dark Marble
      52
      Carino af Mainzu Ceramica
      45
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Carino mainzu-carino-7
      Mainzu Ceramica Carino mainzu-carino-4
      Ingen udstillinger i 2021fra 219 DKK/m²
      Carino
      R 10
      45
      Venato af Realonda
      44
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Venato realonda-venato-4
      Realonda Venato realonda-venato
      Ingen udstillinger i 2020fra 133 DKK/m²
      Venato
      44
      Blue Savoy af Flaviker Ceramiche
      44
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Flaviker Ceramiche Blue Savoy flaviker-blue-savoy-6
      Flaviker Ceramiche Blue Savoy flaviker-blue-savoy-8
      fra 177 DKK/m²
      Blue Savoy
      R 10,11
      44
      Kerala af Realonda
      42
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Kerala realonda-kerala-3
      Realonda Kerala realonda-kerala-2
      Ingen udstillinger i 2021fra 173 DKK/m²
      Kerala
      42
      Diamonds af Shiny Glass Tiles
      42
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Shiny Glass Tiles Diamonds shiny-glass-tiles-diamonds-1
      fra 4046 DKK/m²
      Diamonds
      42
      Vienna af Ceramicas Aparici
      40
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Vienna aparici-vienna-1
      Ceramicas Aparici Vienna aparici-vienna
      Ingen udstillinger i 2021fra 289 DKK/m²
      Vienna
      R 10
      40
      Spirali af Shiny Glass Tiles
      36
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Shiny Glass Tiles Spirali shiny-glass-tiles-spirali-1
      fra 4046 DKK/m²
      Spirali
      36
      I'm. af Ornamenta
      34
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta I′m. ornamenta-im
      Ornamenta I′m. ornamenta-im-1
      fra 219 DKK/m²
      I'm.
      R 10
      34
      Carnaby af Realonda
      32
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Carnaby realonda-carnaby
      Realonda Carnaby realonda-carnaby-1
      Ingen udstillinger i 2021fra 173 DKK/m²
      Carnaby
      32
      Rice af Marazzi
      32
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Marazzi Rice marazzi-rice-3
      Marazzi Rice marazzi-rice-6
      Ingen udstillinger i 2021fra 263 DKK/m²
      Rice
      32
      Electra af Ornamenta
      30
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Electra ornamenta-electra-4
      Ornamenta Electra ornamenta-electra-1
      fra 630 DKK/m²
      Electra
      30
      Calacatta af Dune Ceramica
      29
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Dune Ceramica Calacatta dune-calacatta-1
      Dune Ceramica Calacatta dune-calacatta-3
      fra 200 DKK/m²
      Calacatta
      29
      Black Code af Aleluia Cerâmicas
      28
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ingen udstillinger i 2020fra 34 DKK/stk
      Black Code
      28
      Saint Laurent af Ape Ceramica
      28
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ingen udstillinger i 2021fra 297 DKK/m²
      Saint Laurent
      28
      Décor af Ornamenta
      28
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Décor ornamenta-decor-1
      Ornamenta Décor ornamenta-decor-2
      fra 300 DKK/m²
      Décor
      28
      Cityscape af Ornamenta
      24
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Cityscape ornamenta-cityscape-2
      Ornamenta Cityscape ornamenta-cityscape-3
      fra 219 DKK/m²
      Cityscape
      24
      Fraké af Roca
      20
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Fraké roca-frake-1
      Roca Fraké roca-frake-2
      Ingen udstillinger i 2021fra 189 DKK/m²
      Fraké
      R 10,11
      20
      Granit af Aleluia Cerâmicas
      19
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Aleluia Cerâmicas Granit aleluia-granit-2
      Aleluia Cerâmicas Granit aleluia-granit-3
      fra 87 DKK/m²
      Granit
      R 11
      19
      Imperial af La Fabbrica
      18
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Imperial la-fabbrica-imperial-9
      La Fabbrica Imperial la-fabbrica-imperial-3
      Ingen udstillinger i 2021fra 201 DKK/m²
      Imperial
      R 10
      18
      Pinus af Ceramicas Aparici
      17
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Pinus aparici-pinus-3
      Ceramicas Aparici Pinus aparici-pinus
      Ingen udstillinger i 2021fra 327 DKK/m²
      Pinus
      R 10
      17
      Il Cerreto af La Fabbrica
      16
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-5
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-3
      Ingen udstillinger i 2021fra 225 DKK/m²
      Il Cerreto
      R 10,11
      16
      Signature af Aleluia Cerâmicas
      15
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Aleluia Cerâmicas Signature aleluia-signature-3
      Aleluia Cerâmicas Signature aleluia-signature
      fra 357 DKK/m²
      Signature
      15
      Purity af ZigurArt
      13
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      ZigurArt Purity zigurart-purity-3
      ZigurArt Purity zigurart-purity
      fra 164 DKK/m²
      Purity
      13
      Hues af Ornamenta
      13
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Hues ornamenta-hues
      Ornamenta Hues ornamenta-hues-1
      fra 1013 DKK/m²
      Hues
      R 10
      13