Flisebutik uden kontakt
(4214)
    (193)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Terrazzofliser

      71 samlinger
      71 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      FS by Peronda af Peronda
      31044
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Peronda FS by Peronda Peronda-FS-by-Peronda-23Peronda FS by Peronda Peronda-FS-by-Peronda-24
      FS by Peronda (designet af Francisco Segarra)
      31,0K
      fra 27 €/m²
      Frammenti af Ceramica Del Conca
      6777
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-8Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-2
      Frammenti
      6,8K
      fra 25 €/m²
      Trendy af Ape Ceramica
      5164
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Trendy ape-trendy-1Ape Ceramica Trendy ape-trendy
      Trendy
      5,2K
      fra 23 €/m²
      Stracciatella af Arcana Ceramica
      4954
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatellaArcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella-2
      Stracciatella
      5,0K
      fra 25 €/m²
      Play af ABK Ceramiche
      4282
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      ABK Ceramiche Play abk-play-37ABK Ceramiche Play abk-play-38
      Play
      4,3K
      fra 29 €/m²
      Kerlite Pietra d'Iseo af Cotto d'Este
      1771
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-7Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-1
      Kerlite Pietra d'Iseo
      1,8K
      fra 48 €/m²
      Venice Villa af FMG
      1523
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      FMG Venice Villa fmg-venice-villaFMG Venice Villa fmg-venice-villa-2
      Venice Villa
      1,5K
      fra 45 €/m²
      Norr 2.0 af Mirage Ceramiche
      1289
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Mirage Ceramiche Norr 2.0 Mirage-Norr-11Mirage Ceramiche Norr 2.0 mirage-ceramiche-norr
      Norr 2.0
      1,3K
      fra 24 €/m²
      Deco af Pamesa
      1189
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Deco pamesa-deco-7Pamesa Deco pamesa-deco-8
      Deco
      1,2K
      fra 17 €/m²
      Autore af Ceramiche Caesar
      952
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-11Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-14
      Autore
      952
      fra 27 €/m²
      Micro af Equipe Ceramicas
      946
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Micro Equipe-micro-19Equipe Ceramicas Micro Equipe-micro-2
      Micro
      946
      fra 28 €/m²
      Zaletti af Arcana Ceramica
      857
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Zaletti
      857
      fra 28 €/m²
      Iseo af Inalco Ceramica
      850
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Inalco Ceramica Iseo Inalco-iseo-3Inalco Ceramica Iseo Inalco-iseo-4
      Iseo
      850
      fra 71 €/m²
      Shards af Ceramica Fondovalle
      813
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-13
      Shards
      813
      fra 52 €/m²
      Abitare af Ragno
      783
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Abitare ragno-abitare-6Ragno Abitare ragno-abitare-10
      Abitare
      783
      fra 19 €/m²
      Lido af Peronda
      773
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Peronda Lido peronda-lidoPeronda Lido peronda-lido-1
      Lido
      773
      fra 26 €/m²
      Sonar af Codicer 95
      761
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar-3Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar
      Sonar
      761
      fra 18 €/m²
      Operae af Ornamenta

      fra 875 €/stk
      743
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Operae ornamenta-operae-11Ornamenta Operae ornamenta-operae-12
      Operae (designet af Davide Tonelli)
      743
      fra 875 €/stk
      Pigment af Roca
      619
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pigment
      619
      fra 24 €/m²
      Sweethome af Azteca
      573
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Azteca Sweethome azteca-sweethome-3Azteca Sweethome azteca-sweethome-1
      Sweethome
      573
      fra 29 €/m²
      Newdeco af Ceramica Sant'Agostino
      562
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Sant′Agostino Newdeco sant-agostino-newdecoCeramica Sant′Agostino Newdeco sant-agostino-newdeco-3
      Newdeco
      562
      fra 44 €/m²
      Medley af Ergon
      555
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ergon Medley ergon-medley-1Ergon Medley ergon-medley-2
      Medley
      555
      fra 45 €/m²
      Cocciopesto af Ornamenta
      519
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Cocciopesto ornamenta-cocciopesto-7Ornamenta Cocciopesto ornamenta-cocciopesto
      Cocciopesto
      519
      fra 29 €/m²
      Dolce Vita af Vives
      507
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Vives Dolce Vita vives-dolce-vita-1Vives Dolce Vita vives-dolce-vita
      Dolce Vita
      507
      fra 22 €/m²
      Terrazzo af Self Style
      485
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Self Style Terrazzo Self-terrazzo-2Self Style Terrazzo Self-terrazzo-1
      Terrazzo
      485
      fra 46 €/m²
      Venice Hex 25 af Codicer 95
      480
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Codicer 95 Venice Hex 25 codicer-95-venice-hex-25
      Venice Hex 25
      480
      fra 23 €/m²
      Terrazzo af Ceramiche Coem
      454
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramiche Coem Terrazzo coem-terrazzo
      Terrazzo (designet af Davide Tonelli)
      454
      fra 49 €/m²
      Joy af Inalco Ceramica
      444
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Inalco Ceramica Joy Inalco-joy-3Inalco Ceramica Joy Inalco-joy-2
      Joy
      444
      fra 79 €/m²
      Elements af Revigres
      442
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Revigres Elements revigres-elements-2
      Elements
      442
      fra 28 €/m²
      Ravv af 14 Ora Italiana
      438
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      14 Ora Italiana Ravv 14-Ora-Italiana-ravv-714 Ora Italiana Ravv 14-Ora-Italiana-ravv-6
      Ravv
      438
      fra 53 €/m²