Flisebutik uden kontakt
(4233)
    (183)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Terrazzofliser

      72 samlinger
      72 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      FS by Peronda af Peronda
      35184
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda FS by Peronda Peronda-FS-by-Peronda-23
      Peronda FS by Peronda Peronda-FS-by-Peronda-24
      fra 215 DKK/m²
      FS by Peronda (designet af Francisco Segarra)
      R 10,11
      35,2K
      Frammenti af Ceramica Del Conca
      8767
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-8
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-2
      fra 195 DKK/m²
      Frammenti
      8,8K
      Trendy af Ape Ceramica
      7017
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Trendy ape-trendy-1
      Ape Ceramica Trendy ape-trendy
      fra 184 DKK/m²
      Trendy
      7,0K
      Play af ABK Ceramiche
      5802
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      ABK Ceramiche Play abk-play-37
      ABK Ceramiche Play abk-play-38
      fra 233 DKK/m²
      Play
      R 10
      5,8K
      Stracciatella af Arcana Ceramica
      5790
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella-2
      fra 199 DKK/m²
      Stracciatella
      R 10
      5,8K
      Norr 2.0 af Mirage Ceramiche
      1791
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mirage Ceramiche Norr 2.0 Mirage-Norr-11
      Mirage Ceramiche Norr 2.0 mirage-ceramiche-norr
      fra 192 DKK/m²
      Norr 2.0
      R 10,11
      1,8K
      Sonar af Codicer 95
      1454
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar-3
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar
      fra 139 DKK/m²
      Sonar
      1,5K
      Deco af Pamesa
      1407
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Deco pamesa-deco-7
      Pamesa Deco pamesa-deco-8
      fra 132 DKK/m²
      Deco
      1,4K
      Micro af Equipe Ceramicas
      1209
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Micro Equipe-micro-19
      Equipe Ceramicas Micro Equipe-micro-2
      fra 219 DKK/m²
      Micro
      1,2K
      Autore af Ceramiche Caesar
      1160
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-11
      Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-14
      fra 215 DKK/m²
      Autore
      1,2K
      Abitare af Ragno
      1124
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Abitare ragno-abitare-6
      Ragno Abitare ragno-abitare-10
      fra 167 DKK/m²
      Abitare
      1,1K
      Zaletti af Arcana Ceramica
      1096
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Arcana Ceramica Zaletti arcana-zaletti
      fra 223 DKK/m²
      Zaletti
      1,1K
      Lido af Peronda
      963
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda Lido peronda-lido
      Peronda Lido peronda-lido-1
      fra 203 DKK/m²
      Lido
      R 10
      963
      Shards af Ceramica Fondovalle
      941
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-13
      fra 413 DKK/m²
      Shards
      R 10
      941
      Operae af Ornamenta

      fra 6952 DKK/stk
      891
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Operae ornamenta-operae-11
      Ornamenta Operae ornamenta-operae-12
      fra 6952 DKK/stk
      Operae (designet af Davide Tonelli)
      891
      Pigment af Roca
      794
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 192 DKK/m²
      Pigment
      794
      Medley af Ergon
      727
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ergon Medley ergon-medley-1
      Ergon Medley ergon-medley-2
      fra 357 DKK/m²
      Medley
      R 10
      727
      Newdeco af Ceramica Sant'Agostino
      696
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Sant′Agostino Newdeco sant-agostino-newdeco
      Ceramica Sant′Agostino Newdeco sant-agostino-newdeco-3
      fra 345 DKK/m²
      Newdeco
      R 10
      696
      Venice Hex 25 af Codicer 95
      622
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Venice Hex 25 codicer-95-venice-hex-25
      fra 180 DKK/m²
      Venice Hex 25
      R 11
      622
      Hannover af Baldocer
      575
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Hannover Steel Baldocer Hannover
      fra 104 DKK/m²
      Hannover
      R 10,12
      575
      Terrazzo af Self Style
      557
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Self Style Terrazzo Self-terrazzo-2
      Self Style Terrazzo Self-terrazzo-1
      fra 364 DKK/m²
      Terrazzo
      R 10
      557
      Realstone_Navigli af Ragno
      550
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli-5
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli
      fra 207 DKK/m²
      Realstone_Navigli
      R 11
      550
      Elements af Revigres
      546
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Revigres Elements revigres-elements-2
      fra 223 DKK/m²
      Elements
      R 11
      546
      Venezia af Ceramicas Aparici
      544
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Venezia aparici-venezia-2
      Ceramicas Aparici Venezia aparici-venezia-4
      fra 563 DKK/m²
      Venezia
      R 10
      544
      Ravv af 14 Ora Italiana
      532
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      14 Ora Italiana Ravv 14-Ora-Italiana-ravv-7
      14 Ora Italiana Ravv 14-Ora-Italiana-ravv-6
      fra 424 DKK/m²
      Ravv
      R 10
      532
      Cocciopesto af Ornamenta
      515
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Cocciopesto ornamenta-cocciopesto-7
      Ornamenta Cocciopesto ornamenta-cocciopesto
      fra 227 DKK/m²
      Cocciopesto
      515
      Terrazzo af Ceramiche Coem
      510
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Coem Terrazzo coem-terrazzo
      fra 390 DKK/m²
      Terrazzo (designet af Davide Tonelli)
      R 10
      510
      Palazzo af Natucer
      508
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Palazzo natucer-palazzo-7
      Natucer Palazzo natucer-palazzo-13
      fra 162 DKK/m²
      Palazzo
      508
      Le Corbusier LCS Ceramics af Gigacer DSG
      499
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gigacer DSG Le Corbusier LCS Ceramics gigacer-le-corbusier-lcs-ceramics-1
      Gigacer DSG Le Corbusier LCS Ceramics gigacer-le-corbusier-lcs-ceramics-5
      fra 409 DKK/m²
      Le Corbusier LCS Ceramics
      R 10
      499
      Venezia af Cir Manifatture Ceramiche
      438
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cir Manifatture Ceramiche Venezia cir-venezia-1
      Cir Manifatture Ceramiche Venezia cir-venezia-2
      fra 225 DKK/m²
      Venezia
      R 10
      438