Flisebutik uden kontakt
(4200)
    (193)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser med harpikslook

      43 samlinger
      43 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Ewall af Ceramiche Atlas Concorde
      2254
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ewall
      2,3K
      fra 37 €/m²
      Color Now af FAP Ceramiche
      1195
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      FAP Ceramiche Color Now Fap-Color-Now-1FAP Ceramiche Color Now Fap-Color-Now-4
      Color Now
      1,2K
      fra 46 €/m²
      Slimtech Re-Evolution af Lea Ceramiche
      971
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Lea Ceramiche Slimtech Re-Evolution lea-ceramiche-slimtech-re-evolution
      Slimtech Re-Evolution
      971
      fra 52 €/m²
      Resina af Casalgrande Padana
      746
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Resina Casalgrande-Padana-resina-1Casalgrande Padana Resina Casalgrande-Padana-resina-8
      Resina
      746
      fra 46 €/m²
      Arty af Ceramiche Atlas Concorde
      686
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Atlas Concorde Arty atlas-concorde-arty
      Arty
      686
      fra 37 €/m²
      Res Art af Ceramica Fondovalle
      448
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Fondovalle Res Art fondovalle-res-art-6Ceramica Fondovalle Res Art fondovalle-res-art-13
      Res Art
      448
      fra 32 €/m²
      Color Now Floor af FAP Ceramiche
      410
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      FAP Ceramiche Color Now Floor Fap-color-now-floor-4FAP Ceramiche Color Now Floor Fap-color-now-floor-6
      Color Now Floor
      410
      fra 35 €/m²
      Resina af Herberia Сeramiche
      360
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Herberia Сeramiche Resina herberia-resina-5Herberia Сeramiche Resina herberia-resina-6
      Resina
      360
      fra 20 €/m²
      Architect Resin af Ergon
      351
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ergon Architect Resin ergon-architect-resin-30Ergon Architect Resin ergon-architect-resin-11
      Architect Resin
      351
      fra 35 €/m²
      Milano&Floor af FAP Ceramiche
      332
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      FAP Ceramiche Milano&Floor fap-milanofloor-7FAP Ceramiche Milano&Floor fap-milanofloor-12
      Milano&Floor
      332
      fra 32 €/m²
      Elements Design af Keope Ceramiche
      308
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Keope Ceramiche Elements Design Keope-elements-design-8Keope Ceramiche Elements Design Keope-elements-design-11
      Elements Design
      308
      fra 26 €/m²
      Paris af NovaBell Ceramiche
      299
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      NovaBell Ceramiche Paris novabell-paris-3NovaBell Ceramiche Paris novabell-paris-4
      Paris
      299
      fra 19 €/m²
      Spatula af Impronta Italgraniti
      248
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Impronta Italgraniti Spatula Impronta-spatula-4Impronta Italgraniti Spatula Impronta-spatula-6
      Spatula
      248
      fra 27 €/m²
      Dwell af Ceramiche Atlas Concorde
      234
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Atlas Concorde Dwell atlas-concorde-Dwell-1
      Dwell
      234
      fra 31 €/m²
      Totalook af Emilceramica
      167
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Emilceramica Totalook emilceramica-totalook-1Emilceramica Totalook emilceramica-totalook-2
      Totalook
      167
      fra 29 €/m²
      Ultra Resine af Ariostea
      159
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ariostea Ultra Resine ariostea-ultra-resine-1
      Ultra Resine
      159
      fra 60 €/m²
      Krea af Gigacer DSG
      149
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Gigacer DSG Krea gigacer-krea-2Gigacer DSG Krea gigacer-krea-4
      Krea
      149
      fra 51 €/m²
      Materie High-Tech af Ariostea
      141
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ariostea Materie High-Tech ariostea-materie-high-tech-6
      Materie High-Tech
      141
      fra 30 €/m²
      Luce af Ariana Ceramica
      137
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Ariana Ceramica Luce ariana-luce-17Ariana Ceramica Luce ariana-luce-2
      Luce
      137
      fra 31 €/m²
      Comfort R af Dom Ceramiche
      120
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Dom Ceramiche Comfort R dom-comfort-rDom Ceramiche Comfort R dom-comfort-r-1
      Comfort R
      120
      fra 34 €/m²
      Join af Ceramiche Caesar
      119
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramiche Caesar Join caesar-join-2Ceramiche Caesar Join caesar-join-1
      Join
      119
      fra 26 €/m²
      MAXXI af FAP Ceramiche
      100
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      MAXXI
      100
      fra 69 €/m²
      Resine af La Fabbrica
      99
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Resine la-fabbrica-resine-4La Fabbrica Resine la-fabbrica-resine
      Resine
      99
      fra 27 €/m²
      Brera af Sintesi Ceramica
      98
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Sintesi Ceramica Brera sintesi-brera-15Sintesi Ceramica Brera sintesi-brera-6
      Brera
      98
      fra 18 €/m²
      Insideart af Ceramica Sant'Agostino
      95
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramica Sant′Agostino Insideart sant-agostino-insideartCeramica Sant′Agostino Insideart sant-agostino-insideart-2
      Insideart
      95
      fra 44 €/m²
      Con.crea af Ariostea
      85
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ariostea Con.crea ariostea-con-crea-1
      Con.crea
      85
      fra 29 €/m²
      Aquarela af Apavisa Porcelanico
      82
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Apavisa Porcelanico Aquarela apavisa-aquarela-3Apavisa Porcelanico Aquarela apavisa-aquarela
      Aquarela
      82
      fra 39 €/m²
      Touch af EdimaxAstor
      79
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      EdimaxAstor Touch astor-touch-4EdimaxAstor Touch astor-touch-6
      Touch
      79
      fra 47 €/m²
      Espressione af Ceramica Del Conca
      72
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Espressione del-conca-espressione-2Ceramica Del Conca Espressione del-conca-espressione
      Espressione
      72
      Ingen udstillinger i 2020fra 24 €/m²
      My Top af Ceramica Fondovalle
      68
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle My Top fondovalle-my-top-7
      My Top
      68
      fra 127 €/m²