Flisebutik uden kontakt
(4200)
    (193)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser fra 2019

      587 samlinger
      587 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Frammenti af Ceramica Del Conca
      6863
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-8Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-2
      Frammenti
      6,9K
      fra 25 €/m²
      Trendy af Ape Ceramica
      5205
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Trendy ape-trendy-1Ape Ceramica Trendy ape-trendy
      Trendy
      5,2K
      fra 23 €/m²
      Solid Gold af Versace Ceramics
      2519
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Versace Ceramics Solid Gold versace-solid-gold-4Versace Ceramics Solid Gold versace-solid-gold-8
      Solid Gold (designet af Versace)
      2,5K
      fra 44 €/m²
      Arrow af Equipe Ceramicas
      1521
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-5Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-3
      Arrow
      1,5K
      fra 31 €/m²
      Deco af Pamesa
      1199
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Deco pamesa-deco-7Pamesa Deco pamesa-deco-8
      Deco
      1,2K
      fra 17 €/m²
      Norland af Mainzu Ceramica
      1181
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Mainzu Ceramica Norland mainzu-norlandMainzu Ceramica Norland mainzu-norland-1
      Norland
      1,2K
      fra 27 €/m²
      Eterno af Versace Ceramics
      1153
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Versace Ceramics Eterno versace-eterno-6Versace Ceramics Eterno versace-eterno-14
      Eterno
      1,2K
      fra 53 €/m²
      White Marble af Tuscania Ceramiche
      968
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Tuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marbleTuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marble-1
      White Marble
      968
      fra 16 €/m²
      Zaletti af Arcana Ceramica
      861
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Arcana Ceramica Zaletti arcana-zaletti-1Arcana Ceramica Zaletti arcana-zaletti-5
      Zaletti
      861
      fra 27 €/m²
      Dalia af Codicer 95
      857
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Dalia codicer-95-dalia-2Codicer 95 Dalia codicer-95-dalia-1
      Dalia
      857
      fra 20 €/m²
      Nux af FAP Ceramiche
      844
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      FAP Ceramiche Nux fap-nux-2FAP Ceramiche Nux fap-nux-10
      Nux
      844
      fra 29 €/m²
      Stromboli af Equipe Ceramicas
      843
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-7Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-9
      Stromboli
      843
      fra 29 €/m²
      Arts af Ape Ceramica
      793
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Arts ape-arts-10Ape Ceramica Arts ape-arts-4
      Arts
      793
      fra 11 €/m²
      Sonar af Codicer 95
      783
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar-3Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar
      Sonar
      783
      fra 18 €/m²
      Lido af Peronda
      781
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Peronda Lido peronda-lidoPeronda Lido peronda-lido-1
      Lido
      781
      fra 26 €/m²
      Porto Hex af Codicer 95
      761
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Porto Hex codicer-95-porto-hex-3Codicer 95 Porto Hex codicer-95-porto-hex-4
      Porto Hex
      761
      fra 22 €/m²
      Nazari af Mainzu Ceramica
      719
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Nazari mainzu-nazariMainzu Ceramica Nazari mainzu-nazari-3
      Nazari
      719
      fra 23 €/m²
      Lemmy af Mirage Ceramiche
      709
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-1Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-5
      Lemmy
      709
       The Architizer A+Awards 2019,
      fra 33 €/m²
      Village af Equipe Ceramicas
      702
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Village equipe-village-8Equipe Ceramicas Village equipe-village-2
      Village
      702
      fra 29 €/m²
      La Riviera af Equipe Ceramicas
      701
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-11Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-10
      La Riviera
      701
      fra 29 €/m²
      Agata af EnergieKer
      694
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      EnergieKer Agata energieker-agata
      Agata
      694
      fra 32 €/m²
      Lume af Marazzi
      670
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Marazzi Lume marazzi-lume-5Marazzi Lume marazzi-lume-12
      Lume
      670
       Archiproducts Design Awards 2019,
      fra 39 €/m²
      Riad af Peronda
      644
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda Riad peronda-riad-2Peronda Riad peronda-riad-5
      Riad
      644
      fra 28 €/m²
      Diamond Gold af Cifre Ceramica
      618
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-9Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-3
      Diamond Gold
      618
      fra 18 €/m²
      Original af Mainzu Ceramica
      588
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Original mainzu-originalMainzu Ceramica Original mainzu-original-2
      Original
      588
      fra 22 €/m²
      Contrasti af Ragno
      587
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ragno Contrasti ragno-contrasti-1Ragno Contrasti ragno-contrasti-7
      Contrasti
      587
      fra 19 €/m²
      Sweethome af Azteca
      578
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Azteca Sweethome azteca-sweethome-3Azteca Sweethome azteca-sweethome-1
      Sweethome
      578
      fra 29 €/m²
      Hub af Naxos Ceramica
      576
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Naxos Ceramica Hub naxos-hub-1Naxos Ceramica Hub naxos-hub-3
      Hub
      576
      fra 31 €/m²
      Metal af Tau Ceramica
      565
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Tau Ceramica Metal tau-metalTau Ceramica Metal tau-metal-2
      Metal
      565
      fra 30 €/m²
      Medley af Ergon
      557
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ergon Medley ergon-medley-1Ergon Medley ergon-medley-2
      Medley
      557
      fra 45 €/m²