Contactloos tegelwinkel
(4196)
    (189)
      Weergeven
      Geselecteerde criteria: 0

      Nieuw in 2021

      26 collecties
      26 collecties
      • Populariteit :
        • altijd
        • van deze maand
      • prijs
      • klantbeoordelingen
      • datum
      • A tot Z
      Art-Deco van Ceramicas Aparici
      50
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramicas Aparici Art-Deco aparici-art-deco-1
      Ceramicas Aparici Art-Deco aparici-art-deco-3
      Art-Deco
      R 10
      50
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 36 €/m²
      Tbrick van Sartoria
      49
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Sartoria Tbrick sartoria-tbrick-5
      Sartoria Tbrick sartoria-tbrick-9
      Tbrick
      49
      Geen tegelbeurs 2020vanaf 51 €/m²
      Manacor van Equipe Ceramicas
      45
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Equipe Ceramicas Manacor equipe-manacor-2
      Equipe Ceramicas Manacor equipe-manacor-16
      Manacor
      45
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 24 €/m²
      Nuances van Impronta Italgraniti
      40
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Impronta Italgraniti Nuances impronta-nuances-3
      Impronta Italgraniti Nuances impronta-nuances
      Nuances
      R 10,11
      40
      vanaf 28 €/m²
      Dark Marble van Realonda
      29
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Realonda Dark Marble realonda-dark-marble
      Realonda Dark Marble realonda-dark-marble-2
      Dark Marble
      29
      Geen tegelbeurs 2020vanaf 17 €/m²
      Venato van Realonda
      28
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Realonda Venato realonda-venato-4
      Realonda Venato realonda-venato
      Venato
      28
      Geen tegelbeurs 2020vanaf 17 €/m²
      Diamonds van Shiny Glass Tiles
      24
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Shiny Glass Tiles Diamonds shiny-glass-tiles-diamonds-1
      Diamonds
      24
      vanaf 509 €/m²
      Backstage van Aleluia Cerâmicas
      19
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Aleluia Cerâmicas Backstage aleluia-backstage-9
      Aleluia Cerâmicas Backstage aleluia-backstage-10
      Backstage
      R 10,11
      19
      vanaf 13 €/m²
      I'm. van Ornamenta
      19
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ornamenta I′m. ornamenta-im-3
      Ornamenta I′m. ornamenta-im
      I'm.
      R 10
      19
      vanaf 28 €/m²
      Décor van Ornamenta
      19
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ornamenta Décor ornamenta-decor-1
      Ornamenta Décor ornamenta-decor-2
      Décor
      19
      vanaf 38 €/m²
      Electra van Ornamenta
      18
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ornamenta Electra ornamenta-electra-4
      Ornamenta Electra ornamenta-electra-1
      Electra
      18
      vanaf 79 €/m²
      Vienna van Ceramicas Aparici
      16
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramicas Aparici Vienna aparici-vienna-1
      Ceramicas Aparici Vienna aparici-vienna
      Vienna
      R 10
      16
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 36 €/m²
      Cityscape van Ornamenta
      15
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ornamenta Cityscape ornamenta-cityscape-2
      Ornamenta Cityscape ornamenta-cityscape-3
      Cityscape
      15
      vanaf 28 €/m²
      Saint Laurent van Ape Ceramica
      15
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Saint Laurent
      15
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 37 €/m²
      Spirali van Shiny Glass Tiles
      14
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Shiny Glass Tiles Spirali shiny-glass-tiles-spirali-1
      Spirali
      14
      vanaf 509 €/m²
      Pinus van Ceramicas Aparici
      13
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramicas Aparici Pinus aparici-pinus-3
      Ceramicas Aparici Pinus aparici-pinus
      Pinus
      R 10
      13
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 41 €/m²
      Calacatta van Dune Ceramica
      12
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Dune Ceramica Calacatta dune-calacatta-1
      Dune Ceramica Calacatta dune-calacatta-3
      Calacatta
      12
      vanaf 25 €/m²
      Purity van ZigurArt
      11
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      ZigurArt Purity zigurart-purity-3
      ZigurArt Purity zigurart-purity
      Purity
      11
      vanaf 21 €/m²
      Black Code van Aleluia Cerâmicas
      10
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Black Code
      10
      Geen tegelbeurs 2020vanaf 4 €/st.
      Granit van Aleluia Cerâmicas
      8
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Aleluia Cerâmicas Granit aleluia-granit-2
      Aleluia Cerâmicas Granit aleluia-granit-3
      Granit
      R 11
      8
      vanaf 11 €/m²
      Il Cerreto van La Fabbrica
      7
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-5
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-3
      Il Cerreto
      R 10,11
      7
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 28 €/m²
      Hues van Ornamenta
      7
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ornamenta Hues ornamenta-hues
      Ornamenta Hues ornamenta-hues-1
      Hues
      R 10
      7
      vanaf 128 €/m²
      Artile van La Fabbrica
      6
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Artile la-fabbrica-artile-4
      La Fabbrica Artile la-fabbrica-artile-1
      Artile
      R 10
      6
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 25 €/m²
      Carnaby van Realonda
      5
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Realonda Carnaby realonda-carnaby
      Realonda Carnaby realonda-carnaby-1
      Carnaby
      5
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 22 €/m²
      Essential van Ariana Ceramica
      4
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ariana Ceramica Essential ariana-essential-19
      Ariana Ceramica Essential ariana-essential-16
      Essential
      R 10
      4
      vanaf 32 €/m²
      Trail18 van Imola Ceramica
      2
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Imola Ceramica Trail18 imola-ceramica-trail18-8
      Imola Ceramica Trail18 imola-ceramica-trail18-14
      Trail18
      R 11
      2
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 38 €/m²