Contactloos tegelwinkel
(4231)
    (183)
      Weergeven
      Geselecteerde criteria: 0

      Terrazzo look tegels

      73 collecties
      73 collecties
      • Populariteit :
        • altijd
        • van deze maand
      • prijs
      • klantbeoordelingen
      • datum
      • A tot Z
      FS by Peronda van Peronda
      34973
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Peronda FS by Peronda Peronda-FS-by-Peronda-23
      Peronda FS by Peronda Peronda-FS-by-Peronda-24
      vanaf 27 €/m²
      FS by Peronda (ontworpen door Francisco Segarra)
      R 10,11
      35,0K
      Frammenti van Ceramica Del Conca
      8716
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-8
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-2
      vanaf 25 €/m²
      Frammenti
      8,7K
      Trendy van Ape Ceramica
      6954
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ape Ceramica Trendy ape-trendy-1
      Ape Ceramica Trendy ape-trendy
      vanaf 23 €/m²
      Trendy
      7,0K
      Stracciatella van Arcana Ceramica
      5766
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella-2
      vanaf 25 €/m²
      Stracciatella
      R 10
      5,8K
      Play van ABK Ceramiche
      5763
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      ABK Ceramiche Play abk-play-37
      ABK Ceramiche Play abk-play-38
      vanaf 29 €/m²
      Play
      R 10
      5,8K
      Norr 2.0 van Mirage Ceramiche
      1777
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Mirage Ceramiche Norr 2.0 Mirage-Norr-11
      Mirage Ceramiche Norr 2.0 mirage-ceramiche-norr
      vanaf 24 €/m²
      Norr 2.0
      R 10,11
      1,8K
      Sonar van Codicer 95
      1429
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar-3
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar
      vanaf 18 €/m²
      Sonar
      1,4K
      Deco van Pamesa
      1401
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pamesa Deco pamesa-deco-7
      Pamesa Deco pamesa-deco-8
      vanaf 17 €/m²
      Deco
      1,4K
      Micro van Equipe Ceramicas
      1197
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Equipe Ceramicas Micro Equipe-micro-19
      Equipe Ceramicas Micro Equipe-micro-2
      vanaf 28 €/m²
      Micro
      1,2K
      Autore van Ceramiche Caesar
      1154
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-11
      Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-14
      vanaf 27 €/m²
      Autore
      1,2K
      Abitare van Ragno
      1106
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ragno Abitare ragno-abitare-6
      Ragno Abitare ragno-abitare-10
      vanaf 21 €/m²
      Abitare
      1,1K
      Zaletti van Arcana Ceramica
      1086
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Arcana Ceramica Zaletti arcana-zaletti
      vanaf 28 €/m²
      Zaletti
      1,1K
      Iseo van Inalco Ceramica
      972
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Inalco Ceramica Iseo Inalco-iseo-3
      Inalco Ceramica Iseo Inalco-iseo-4
      vanaf 71 €/m²
      Tijdelijk niet beschikbaar
      Iseo
      R 10
      972
      Lido van Peronda
      951
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Peronda Lido peronda-lido
      Peronda Lido peronda-lido-1
      vanaf 26 €/m²
      Lido
      R 10
      951
      Shards van Ceramica Fondovalle
      938
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-13
      vanaf 52 €/m²
      Shards
      R 10
      938
      Operae van Ornamenta

      vanaf 875 €/st.
      886
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ornamenta Operae ornamenta-operae-11
      Ornamenta Operae ornamenta-operae-12
      vanaf 875 €/st.
      Operae (ontworpen door Davide Tonelli)
      886
      Pigment van Roca
      782
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      vanaf 24 €/m²
      Pigment
      782
      Medley van Ergon
      719
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ergon Medley ergon-medley-1
      Ergon Medley ergon-medley-2
      vanaf 45 €/m²
      Medley
      R 10
      719
      Newdeco van Ceramica Sant'Agostino
      691
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Sant′Agostino Newdeco sant-agostino-newdeco
      Ceramica Sant′Agostino Newdeco sant-agostino-newdeco-3
      vanaf 44 €/m²
      Newdeco
      R 10
      691
      Venice Hex 25 van Codicer 95
      616
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Codicer 95 Venice Hex 25 codicer-95-venice-hex-25
      vanaf 23 €/m²
      Venice Hex 25
      R 11
      616
      Hannover van Baldocer
      575
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Hannover Steel Baldocer Hannover
      vanaf 13 €/m²
      Hannover
      R 10,12
      575
      Terrazzo van Self Style
      555
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Self Style Terrazzo Self-terrazzo-2
      Self Style Terrazzo Self-terrazzo-1
      vanaf 46 €/m²
      Terrazzo
      R 10
      555
      Realstone_Navigli van Ragno
      548
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli-5
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli
      vanaf 26 €/m²
      Realstone_Navigli
      R 11
      548
      Joy van Inalco Ceramica
      548
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Inalco Ceramica Joy Inalco-joy-3
      Inalco Ceramica Joy Inalco-joy-2
      vanaf 79 €/m²
      Tijdelijk niet beschikbaar
      Joy
      548
      Elements van Revigres
      545
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Revigres Elements revigres-elements-2
      vanaf 28 €/m²
      Elements
      R 11
      545
      Venezia van Ceramicas Aparici
      540
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramicas Aparici Venezia aparici-venezia-2
      Ceramicas Aparici Venezia aparici-venezia-4
      vanaf 71 €/m²
      Venezia
      R 10
      540
      Ravv van 14 Ora Italiana
      527
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      14 Ora Italiana Ravv 14-Ora-Italiana-ravv-7
      14 Ora Italiana Ravv 14-Ora-Italiana-ravv-6
      vanaf 53 €/m²
      Ravv
      R 10
      527
      Cocciopesto van Ornamenta
      514
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ornamenta Cocciopesto ornamenta-cocciopesto-7
      Ornamenta Cocciopesto ornamenta-cocciopesto
      vanaf 29 €/m²
      Cocciopesto
      514
      Terrazzo van Ceramiche Coem
      506
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Coem Terrazzo coem-terrazzo
      vanaf 49 €/m²
      Terrazzo (ontworpen door Davide Tonelli)
      R 10
      506
      Palazzo van Natucer
      503
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Natucer Palazzo natucer-palazzo-7
      Natucer Palazzo natucer-palazzo-13
      vanaf 20 €/m²
      Palazzo
      503