Contactloos tegelwinkel
(4194)
    (189)
      Weergeven
      Geselecteerde criteria: 0

      Tegels die in 2020 online zijn gepresenteerd

      96 collecties
      96 collecties
      • Populariteit :
        • altijd
        • van deze maand
      • prijs
      • klantbeoordelingen
      • datum
      • A tot Z
      Tribeca van Equipe Ceramicas
      218
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Equipe Ceramicas Tribeca equipe-tribeca-2
      Equipe Ceramicas Tribeca equipe-tribeca-3
      Tribeca
      218
      vanaf 31 €/m²
      Fado van Ape Ceramica
      209
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ape Ceramica Fado ape-fado-5
      Ape Ceramica Fado ape-fado-3
      Fado
      209
      vanaf 32 €/m²
      Rhapsody van Naxos Ceramica
      177
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Naxos Ceramica Rhapsody naxos-rhapsody-5
      Naxos Ceramica Rhapsody naxos-rhapsody-3
      Rhapsody
      177
      vanaf 31 €/m²
      Terra.Art van Ceramiche Marca Corona
      161
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Marca Corona Terra.Art marca-corona-terra-art
      Ceramiche Marca Corona Terra.Art marca-corona-terra-art-2
      Terra.Art
      161
      vanaf 24 €/m²
      Argillae van Ape Ceramica
      155
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ape Ceramica Argillae ape-argillae-11
      Ape Ceramica Argillae ape-argillae-3
      Argillae
      R 10,11
      155
      vanaf 26 €/m²
      Look van Ragno
      136
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ragno Look ragno-look-3
      Ragno Look ragno-look-2
      Look
      136
      vanaf 39 €/m²
      Lilysuite van Ceramiche Marca Corona
      115
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Marca Corona Lilysuite marca-corona-lilysuite-5
      Ceramiche Marca Corona Lilysuite marca-corona-lilysuite-8
      Lilysuite
      115
      vanaf 38 €/m²
      Stile van Imola Ceramica
      114
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Imola Ceramica Stile imola-ceramica-stile-9
      Imola Ceramica Stile imola-ceramica-stile-4
      Stile
      114
      vanaf 36 €/m²
      Bulevar van Mainzu Ceramica
      111
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Mainzu Ceramica Bulevar mainzu-bulevar-3
      Mainzu Ceramica Bulevar mainzu-bulevar-1
      Bulevar
      111
      vanaf 27 €/m²
      Melange van Ragno
      106
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ragno Melange ragno-melange-4
      Ragno Melange ragno-melange-8
      Melange
      106
      vanaf 36 €/m²
      Mattonelle Margherita van Mutina Ceramiche & Design
      105
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Mutina Ceramiche & Design Mattonelle Margherita mutina-mattonelle-margherita-7
      Mutina Ceramiche & Design Mattonelle Margherita mutina-mattonelle-margherita-22
      Mattonelle Margherita (ontworpen door Nathalie Du Pasquier)
      105
      vanaf 117 €/m²
      Espressione van Ceramica Del Conca
      98
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Del Conca Espressione del-conca-espressione-2
      Ceramica Del Conca Espressione del-conca-espressione
      Espressione
      98
      vanaf 24 €/m²
      Aroma van Imola Ceramica
      93
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Imola Ceramica Aroma imola-ceramica-aroma-7
      Imola Ceramica Aroma imola-ceramica-aroma-1
      Aroma
      93
      vanaf 36 €/m²
      Epoca van Ape Ceramica
      91
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ape Ceramica Epoca ape-epoca-3
      Ape Ceramica Epoca ape-epoca-2
      Epoca
      91
      vanaf 22 €/m²
      Chaouen van Mainzu Ceramica
      90
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Mainzu Ceramica Chaouen mainzu-chaouen-3
      Mainzu Ceramica Chaouen mainzu-chaouen-2
      Chaouen
      90
      vanaf 18 €/m²
      Prism van Ceramiche Atlas Concorde
      87
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Atlas Concorde Prism atlas-prism
      Ceramiche Atlas Concorde Prism atlas-prism-2
      Prism (ontworpen door Piero Lissoni)
      R 10,11
      87
      vanaf 30 €/m²
      Natural van Cevica
      79
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Cevica Natural cevica-natural-5
      Cevica Natural cevica-natural-1
      Natural
      79
      vanaf 44 €/m²
      Evoluta van Ceramiche Piemme
      77
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Piemme Evoluta piemme-evoluta-13
      Ceramiche Piemme Evoluta piemme-evoluta-2
      Evoluta
      R 10,11
      77
      vanaf 13 €/m²
      Alba van Marazzi
      76
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Marazzi Alba marazzi-alba-2
      Marazzi Alba marazzi-alba-12
      Alba
      R 10,11
      76
      vanaf 25 €/m²
      Trivial van Cevica
      74
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Cevica Trivial cevica-trivial-4
      Cevica Trivial cevica-trivial-5
      Trivial
      74
      vanaf 58 €/m²
      Joyce van Ceramica Colli
      71
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Colli Joyce colli-joyce-21
      Ceramica Colli Joyce colli-joyce-3
      Joyce
      R 10
      71
      vanaf 20 €/m²
      Blox van Imola Ceramica
      71
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Imola Ceramica Blox imola-ceramica-blox-10
      Imola Ceramica Blox imola-ceramica-blox-9
      Blox
      R 10,11
      71
      vanaf 27 €/m²
      Zenit-Samara van Mainzu Ceramica
      66
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Mainzu Ceramica Zenit-Samara mainzu-zenit-samara-1
      Mainzu Ceramica Zenit-Samara mainzu-zenit-samara
      Zenit-Samara
      R 10
      66
      vanaf 30 €/m²
      Cr.Lux Laurants van Pamesa
      63
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pamesa Cr.Lux Laurants pamesa-cr-lux-laurants-brown
      Cr.Lux Laurants
      63
      vanaf 34 €/m²
      Ceppo van Ceramica Magica
      61
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Magica Ceppo magica-ceppo-3
      Ceramica Magica Ceppo magica-ceppo-1
      Ceppo
      R 10
      61
      vanaf 26 €/m²
      Compass van Mainzu Ceramica
      61
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Mainzu Ceramica Compass mainzu-compass-2
      Mainzu Ceramica Compass mainzu-compass-3
      Compass
      R 10
      61
      vanaf 30 €/m²
      Vis van La Faenza Ceramica
      57
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Faenza Ceramica Vis la-faenza-vis-12
      La Faenza Ceramica Vis la-faenza-vis-3
      Vis
      57
      vanaf 29 €/m²
      9cento van Keope Ceramiche
      55
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Keope Ceramiche 9cento keope-9cento-13
      Keope Ceramiche 9cento keope-9cento-14
      9cento
      R 10
      55
      vanaf 52 €/m²
      Purity of Marble Brecce van Ceramiche Supergres
      54
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Supergres Purity of Marble Brecce supergres-purity-of-marble-brecce-8
      Ceramiche Supergres Purity of Marble Brecce supergres-purity-of-marble-brecce-9
      Purity of Marble Brecce
      54
      vanaf 30 €/m²
      Star Road van Ceramiche Marca Corona
      52
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Marca Corona Star Road marca-corona-star-road-8
      Ceramiche Marca Corona Star Road marca-corona-star-road-10
      Star Road
      R 10,11
      52
      vanaf 26 €/m²