Contactloos tegelwinkel
(22)
    (188)
      Weergeven
      Geselecteerde criteria: 0
      Heritage van Ceramica Fioranese
      3112
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Heritage fioranese-heritage-fioranese
      Heritage (ontworpen door Silvia Stanzani)
      R 11
      3,1K
      vanaf 28 €/m²
      Cementine 20 van Ceramica Fioranese
      2306
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Cementine 20 fioranese-cementine-20-1
      Cementine 20 (ontworpen door Silvia Stanzani)
      2,3K
      vanaf 55 €/m²
      Cementine_Evo van Ceramica Fioranese
      2192
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Cementine_Evo fioranese-cementine-evo-1
      Cementine_Evo (ontworpen door Silvia Stanzani)
      2,2K
      vanaf 55 €/m²
      Cementine Black&White van Ceramica Fioranese
      1880
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Cementine Black&White Fioranese-Cementine-Black-white-13
      Ceramica Fioranese Cementine Black&White Fioranese-Cementine-Black-white-15
      Cementine Black&White (ontworpen door Silvia Stanzani)
      1,9K
      vanaf 55 €/m²
      Cementine_Boho van Ceramica Fioranese
      747
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Cementine_Boho fioranese-cementine-boho-12
      Cementine_Boho (ontworpen door Silvia Stanzani)
      747
      vanaf 55 €/m²
      Cementine_Retro van Ceramica Fioranese
      631
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Cementine_Retro fioranese-cementine-retro
      Cementine_Retro (ontworpen door Silvia Stanzani)
      631
      vanaf 55 €/m²
      Cementine_Cocci van Ceramica Fioranese
      533
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-3
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-4
      Cementine_Cocci (ontworpen door Silvia Stanzani)
      533
      vanaf 55 €/m²
      Marmorea van Ceramica Fioranese
      389
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Marmorea fioranese-marmorea
      Ceramica Fioranese Marmorea fioranese-marmorea-3
      Marmorea
      389
      vanaf 40 €/m²
      Concrete van Ceramica Fioranese
      318
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Concrete fioranese-concrete-1
      Concrete
      R 10,11
      318
      vanaf 34 €/m²
      I Cocci van Ceramica Fioranese
      287
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese I Cocci fioranese-i-cocci
      Ceramica Fioranese I Cocci fioranese-i-cocci-16
      I Cocci
      R 10
      287
      vanaf 32 €/m²
      Dekap van Ceramica Fioranese
      180
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Dekap fioranese-dekap
      Dekap
      R 10
      180
      vanaf 51 €/m²
      Fio.Ghiaia van Ceramica Fioranese
      165
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Fio.Ghiaia fioranese-ghiaia-5
      Ceramica Fioranese Fio.Ghiaia fioranese-ghiaia-3
      Fio.Ghiaia (ontworpen door Luigi Romanelli)
      R 10
      165
      vanaf 51 €/m²
      Blend van Ceramica Fioranese
      156
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Blend fioranese-blend-fioranese
      Blend
      156
      vanaf 43 €/m²
      Oaken van Ceramica Fioranese
      92
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Oaken fioranese-oaken-17
      Oaken
      R 10,11
      92
      vanaf 50 €/m²
      Trastevere Vibrato van Ceramica Fioranese
      82
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Trastevere Vibrato fioranese-trastevere-vibrato-2
      Ceramica Fioranese Trastevere Vibrato fioranese-trastevere-vibrato-3
      Trastevere Vibrato
      R 10
      82
      vanaf 32 €/m²
      Manoir van Ceramica Fioranese
      69
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Manoir fioranese-manoir-13
      Manoir
      R 10
      69
      vanaf 32 €/m²
      Marmorea2 van Ceramica Fioranese
      47
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Marmorea2 fioranese-marmorea2-17
      Marmorea2
      47
      vanaf 40 €/m²
      Fio.Liquida van Ceramica Fioranese
      30
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Fio.Liquida fioranese-fio-liquida-4
      Ceramica Fioranese Fio.Liquida fioranese-fio-liquida-3
      Fio.Liquida (ontworpen door Davide Tonelli)
      R 10
      30
      vanaf 55 €/m²
      Montpellier van Ceramica Fioranese
      18
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      MP361R_Montpellier Talco Nat. Ret. Ceramica Fioranese Montpellier
      Montpellier
      R 10,11
      18
      vanaf 32 €/m²
      Fio.Passepartout van Ceramica Fioranese
      11
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      PAS#2AR Ceramica Fioranese Fio.Passepartout
      Fio.Passepartout (ontworpen door Davide Tonelli)
      11
      vanaf 54 €/m²
      Fio.Block van Ceramica Fioranese
      6
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      BK361R_Block Bianco Nat 30x60 Ret Ceramica Fioranese Fio.Block
      Fio.Block (ontworpen door Davide Tonelli)
      6
      vanaf 54 €/m²
      Cementine_OpenAir van Ceramica Fioranese
      0
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      CMO20D6_Open_6 Ceramica Fioranese Cementine_OpenAir
      Cementine_OpenAir (ontworpen door Silvia Stanzani)
      R 11
      0
      vanaf 55 €/m²