Flisebutik uden kontakt
(4213)
    (194)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Zellige-fliser

      26 samlinger
      26 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Artisan af Equipe Ceramicas
      6934
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Artisan Equipe-artisan-1Equipe Ceramicas Artisan Equipe-artisan-10
      Artisan
      6,9K
      fra 29 €/m²
      Mallorca af Equipe Ceramicas
      1715
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Mallorca Equipe-mallorca-10Equipe Ceramicas Mallorca Equipe-mallorca-2
      Mallorca
      1,7K
      fra 29 €/m²
      Souk af Ape Ceramica
      1451
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Souk Ape-souk-2Ape Ceramica Souk Ape-souk-3
      Souk
      1,5K
      fra 33 €/m²
      La Riviera af Equipe Ceramicas
      702
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-11Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-10
      La Riviera
      702
      fra 29 €/m²
      Lume af Marazzi
      675
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Marazzi Lume marazzi-lume-5Marazzi Lume marazzi-lume-12
      Lume
      675
       Archiproducts Design Awards 2019,
      fra 39 €/m²
      Zellige af Natucer
      661
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Zellige natucer-zellige-4
      Zellige
      661
      fra 37 €/m²
      Vernici af Sartoria
      621
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Sartoria Vernici sartoria-vernici-8Sartoria Vernici sartoria-vernici-7
      Vernici
      621
      fra 52 €/m²
      Piastrella Mix af Natucer
      578
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Piastrella Mix natucer-piastrella-mix-2Natucer Piastrella Mix natucer-piastrella-mix-1
      Piastrella Mix
      578
      fra 38 €/m²
      Stow af Natucer
      414
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Stow Natucer-_Stow-10Natucer Stow Natucer-_Stow-9
      Stow
      414
      fra 31 €/m²
      New Zellige af Aleluia Cerâmicas
      276
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Aleluia Cerâmicas New Zellige aleluia-new-zellige-9Aleluia Cerâmicas New Zellige aleluia-new-zellige-10
      New Zellige
      276
      fra 35 €/m²
      Convex Mix af Natucer
      192
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Convex Mix
      192
      fra 45 €/m²
      I Pastelli af 14 Ora Italiana
      178
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      I Pastelli
      178
      fra 67 €/m²
      Zellige af Marazzi
      145
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Marazzi Zellige marazzi-zellige-8Marazzi Zellige marazzi-zellige-4
      Zellige
      145
      fra 36 €/m²
      Convex af Natucer

      fra 1 €/stk
      145
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Convex natucer-convex-1
      Convex
      145
      fra 1 €/stk
      Tribeca af Equipe Ceramicas
      120
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Tribeca equipe-tribeca-2Equipe Ceramicas Tribeca equipe-tribeca-3
      Tribeca
      120
      Ingen udstillinger i 2020fra 31 €/m²
      Fado af Ape Ceramica
      94
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Fado ape-fado-6Ape Ceramica Fado ape-fado-8
      Fado
      94
      Ingen udstillinger i 2020fra 32 €/m²
      Melange af Ragno
      71
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Melange ragno-melange-4Ragno Melange ragno-melange-8
      Melange
      71
      Ingen udstillinger i 2020fra 36 €/m²
      Look af Ragno
      67
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Look ragno-look-3Ragno Look ragno-look-2
      Look
      67
      Ingen udstillinger i 2020fra 39 €/m²
      Switch af Carmen Сeramica (APE)
      35
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Carmen Сeramica (APE) Switch carmen-ceramica-switch-11Carmen Сeramica (APE) Switch carmen-ceramica-switch-14
      Switch
      35
      fra 40 €/m²
      Reality af Carmen Сeramica (APE)
      30
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Reality
      30
      fra 29 €/m²
      Zellige af Mainzu Ceramica
      747
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      MEDINA Mainzu Ceramica Zellige
      Zellige
      747
      fra 27 €/m²
      Zelij af Cevica
      501
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Zelij Amarillo Cevica Zelij
      Zelij
      501
      fra 45 €/m²
      Tsquare af Sartoria
      261
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      TTTSW04G_Pink_powder Sartoria Tsquare
      Tsquare
      261
      fra 47 €/m²
      Zelij Special af Cevica
      257
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Zelij Special Agua Marina Cevica Zelij Special
      Zelij Special
      257
      fra 53 €/m²
      Fes af Ceramica Colli
      179
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      5294_FesArgento Ceramica Colli Fes
      Fes
      179
      fra 33 €/m²
      Chaouen af Mainzu Ceramica
      51
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      DIX CHAOUEN CARMINE Mainzu Ceramica Chaouen
      Chaouen
      51
      Ingen udstillinger i 2020fra 18 €/m²