Flisebutik uden kontakt
(29)
    (193)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Villeroy & Boch

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Century Unlimited af Villeroy & Boch
      1785
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Century Unlimited Villeroy-boch-Century-Unlimited-16
      Century Unlimited
      1,8K
       German Design Award 2016,
      fra 39 €/m²
      Metro Flair af Villeroy & Boch
      590
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Metro Flair villeroy-boch-metro-flair-1
      Metro Flair
      590
      fra 36 €/m²
      Urban Jungle af Villeroy & Boch
      521
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Villeroy & Boch Urban Jungle villeroy-boch-urban-jungle-1
      Urban Jungle
      521
      fra 24 €/m²
      Moonlight af Villeroy & Boch
      498
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Moonlight
      498
      fra 49 €/m²
      Warehouse af Villeroy & Boch
      447
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch Warehouse Villeroy-boch-Warehouse-4
      Warehouse
      447
       German Design Award 2016,
      fra 36 €/m²
      Hudson af Villeroy & Boch
      376
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Villeroy & Boch Hudson villeroy-boch-hudsonVilleroy & Boch Hudson villeroy-boch-hudson-2
      Hudson
      376
       Red Dot Award 2018,
      fra 34 €/m²
      Colorvision af Villeroy & Boch
      368
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Colorvision villeroy-boch-colorvision-1
      Colorvision
      368
      fra 19 €/m²
      My Earth af Villeroy & Boch
      271
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Villeroy & Boch My Earth Villeroy-boch-my-earth-2Villeroy & Boch My Earth Villeroy-boch-my-earth-3
      My Earth
      271
      fra 40 €/m²
      Spotlight af Villeroy & Boch
      253
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Spotlight villeroy-boch-spotlight-1
      Spotlight
      253
      fra 34 €/m²
      My Earth Outdoor af Villeroy & Boch
      245
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Villeroy & Boch My Earth Outdoor Villeroy-boch-my-earth-outdoor-2
      My Earth Outdoor
      245
      fra 49 €/m²
      Atlanta af Villeroy & Boch
      232
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch Atlanta villeroy-boch-atlanta-1
      Atlanta
      232
      fra 29 €/m²
      Monochrome Magic af Villeroy & Boch
      232
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Monochrome Magic villeroy-boch-monochrome-magicVilleroy & Boch Monochrome Magic villeroy-boch-monochrome-magic-2
      Monochrome Magic
      232
      fra 37 €/m²
      Bellagio af Villeroy & Boch
      183
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Bellagio villeroy-boch-bellagioVilleroy & Boch Bellagio villeroy-boch-bellagio-2
      Bellagio
      183
      fra 22 €/m²
      Oak Park af Villeroy & Boch
      180
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Oak Park villeroy-boch-oak-park-1
      Oak Park
      180
      fra 36 €/m²
      Pro Architectura af Villeroy & Boch
      170
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Pro Architectura
      170
      fra 28 €/m²
      Pure Line af Villeroy & Boch
      139
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Pure Line
      139
      fra 41 €/m²
      Workshop af Villeroy & Boch
      131
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Workshop villeroy-boch-workshop-2Villeroy & Boch Workshop villeroy-boch-workshop-1
      Workshop
      131
      fra 33 €/m²
      White & Cream af Villeroy & Boch
      121
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch White & Cream villeroy-boch-white-creamVilleroy & Boch White & Cream villeroy-boch-white-cream-2
      White & Cream
      121
      fra 16 €/m²
      Cadiz af Villeroy & Boch
      121
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch Cadiz villeroy-boch-cadizVilleroy & Boch Cadiz villeroy-boch-cadiz-2
      Cadiz
      121
      fra 34 €/m²
      Aberdeen af Villeroy & Boch
      117
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11,12
      Villeroy & Boch Aberdeen villeroy-boch-aberdeenVilleroy & Boch Aberdeen villeroy-boch-aberdeen-2
      Aberdeen
      117
      fra 29 €/m²
      Section af Villeroy & Boch
      110
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Section villeroy-boch-section-1
      Section
      110
      fra 25 €/m²
      X-Plane Outdoor 20 af Villeroy & Boch
      109
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch X-Plane Outdoor 20 villeroy-boch-x-plane-outdoor-20
      X-Plane Outdoor 20
      109
      fra 49 €/m²
      Cadiz Outdoor20 af Villeroy & Boch
      108
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Villeroy & Boch Cadiz Outdoor20 villeroy-boch-cadiz-outdoor-1Villeroy & Boch Cadiz Outdoor20 villeroy-boch-cadiz-outdoor-2
      Cadiz Outdoor20
      108
      fra 49 €/m²
      Bernina af Villeroy & Boch
      92
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Bernina villeroy-boch-bernina-1Villeroy & Boch Bernina villeroy-boch-bernina-2
      Bernina
      92
      fra 39 €/m²
      Metalyn af Villeroy & Boch
      76
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch Metalyn villeroy-boch-metalyn
      Metalyn
      76
      fra 33 €/m²
      Gateway af Villeroy & Boch
      68
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Villeroy & Boch Gateway villeroy-boch-gateway-2Villeroy & Boch Gateway villeroy-boch-gateway-1
      Gateway
      68
      fra 33 €/m²
      X-Plane af Villeroy & Boch
      65
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      X-Plane
      65
      fra 33 €/m²
      Aberdeen Outdoor 20 af Villeroy & Boch
      51
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch Aberdeen Outdoor 20 villeroy-boch-aberdeen-outdoor-20-1Villeroy & Boch Aberdeen Outdoor 20 villeroy-boch-aberdeen-outdoor-20-2
      Aberdeen Outdoor 20
      51
      fra 49 €/m²
      Metalyn Optima af Villeroy & Boch
      43
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Metalyn Optima
      43
      fra 58 €/m²