Flisebutik uden kontakt
(31)
    (182)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Villeroy & Boch

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Century Unlimited af Villeroy & Boch
      1122
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Century Unlimited Villeroy-boch-Century-Unlimited-16
      fra 322 kr./m²
       German Design Award 2016,
      Century Unlimited
      1,1K
      Metro Flair af Villeroy & Boch
      752
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Metro Flair villeroy-boch-metro-flair-1
      fra 289 kr./m²
      Metro Flair
      752
      Urban Jungle af Villeroy & Boch
      649
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Urban Jungle villeroy-boch-urban-jungle-1
      fra 187 kr./m²
      Urban Jungle
      R 11
      649
      Moonlight af Villeroy & Boch
      434
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 386 kr./m²
      Moonlight
      434
      Hudson af Villeroy & Boch
      425
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Hudson villeroy-boch-hudson
      Villeroy & Boch Hudson villeroy-boch-hudson-2
      fra 270 kr./m²
       Red Dot Award 2018,
      Hudson
      R 10,11
      425
      Colorvision af Villeroy & Boch
      412
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Colorvision villeroy-boch-colorvision-1
      fra 150 kr./m²
      Colorvision
      412
      Warehouse af Villeroy & Boch
      377
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Warehouse Villeroy-boch-Warehouse-4
      fra 289 kr./m²
       German Design Award 2016,
      Warehouse
      R 10
      377
      My Earth af Villeroy & Boch
      297
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch My Earth Villeroy-boch-my-earth-2
      Villeroy & Boch My Earth Villeroy-boch-my-earth-3
      fra 315 kr./m²
      My Earth
      R 11
      297
      Monochrome Magic af Villeroy & Boch
      293
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Monochrome Magic villeroy-boch-monochrome-magic
      Villeroy & Boch Monochrome Magic villeroy-boch-monochrome-magic-2
      fra 296 kr./m²
      Monochrome Magic
      293
      Spotlight af Villeroy & Boch
      290
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Spotlight villeroy-boch-spotlight-1
      fra 270 kr./m²
      Spotlight
      290
      My Earth Outdoor af Villeroy & Boch
      278
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch My Earth Outdoor Villeroy-boch-my-earth-outdoor-2
      fra 386 kr./m²
      My Earth Outdoor
      R 11
      278
      Atlanta af Villeroy & Boch
      269
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Atlanta villeroy-boch-atlanta-1
      fra 232 kr./m²
      Atlanta
      R 10
      269
      Oak Park af Villeroy & Boch
      224
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Oak Park villeroy-boch-oak-park-1
      fra 289 kr./m²
      Oak Park
      224
      Bellagio af Villeroy & Boch
      214
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Bellagio villeroy-boch-bellagio
      Villeroy & Boch Bellagio villeroy-boch-bellagio-2
      fra 172 kr./m²
      Bellagio
      214
      Pro Architectura af Villeroy & Boch
      213
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 222 kr./m²
      Pro Architectura
      R 10
      213
      White & Cream af Villeroy & Boch
      160
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch White & Cream villeroy-boch-white-cream
      Villeroy & Boch White & Cream villeroy-boch-white-cream-2
      fra 124 kr./m²
      White & Cream
      160
      Pure Line af Villeroy & Boch
      153
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 322 kr./m²
      Pure Line
      R 10
      153
      Workshop af Villeroy & Boch
      150
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Workshop villeroy-boch-workshop-2
      Villeroy & Boch Workshop villeroy-boch-workshop-1
      fra 262 kr./m²
      Workshop
      150
      Cadiz af Villeroy & Boch
      140
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Cadiz villeroy-boch-cadiz
      Villeroy & Boch Cadiz villeroy-boch-cadiz-2
      fra 270 kr./m²
      Cadiz
      R 10
      140
      X-Plane Outdoor 20 af Villeroy & Boch
      129
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch X-Plane Outdoor 20 villeroy-boch-x-plane-outdoor-20
      fra 386 kr./m²
      X-Plane Outdoor 20
      R 10
      129
      Section af Villeroy & Boch
      122
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Section villeroy-boch-section-1
      fra 199 kr./m²
      Section
      122
      Cadiz Outdoor20 af Villeroy & Boch
      117
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Cadiz Outdoor20 villeroy-boch-cadiz-outdoor-1
      Villeroy & Boch Cadiz Outdoor20 villeroy-boch-cadiz-outdoor-2
      fra 386 kr./m²
      Cadiz Outdoor20
      R 11
      117
      Bernina af Villeroy & Boch
      107
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Bernina villeroy-boch-bernina-1
      Villeroy & Boch Bernina villeroy-boch-bernina-2
      fra 311 kr./m²
      Bernina
      107
      Metalyn af Villeroy & Boch
      91
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Metalyn villeroy-boch-metalyn
      fra 262 kr./m²
      Metalyn
      R 10
      91
      Gateway af Villeroy & Boch
      81
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Gateway villeroy-boch-gateway-2
      Villeroy & Boch Gateway villeroy-boch-gateway-1
      fra 262 kr./m²
      Gateway
      R 10,11
      81
      X-Plane af Villeroy & Boch
      76
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 259 kr./m²
      X-Plane
      R 10,11
      76
      Nocturne af Villeroy & Boch
      61
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Nocturne villeroy-boch-nocturne
      Villeroy & Boch Nocturne villeroy-boch-nocturne-2
      fra 345 kr./m²
      Nocturne
      61
      Aberdeen af Villeroy & Boch
      58
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Aberdeen villeroy-boch-aberdeen-2
      fra 232 kr./m²
      Aberdeen
      R 10,11,12
      58
      Aberdeen Outdoor 20 af Villeroy & Boch
      55
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Aberdeen Outdoor 20 villeroy-boch-aberdeen-outdoor-20-1
      Villeroy & Boch Aberdeen Outdoor 20 villeroy-boch-aberdeen-outdoor-20-2
      fra 386 kr./m²
      Aberdeen Outdoor 20
      R 10
      55
      Metalyn Optima af Villeroy & Boch
      53
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 457 kr./m²
      Metalyn Optima
      53