Flisebutik uden kontakt
(16)
    (193)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Venis

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Cúbica af Venis
      572
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Cúbica venis-cubica-8
      Cúbica
      572
      fra 65 €/m²
      Sea af Venis
      516
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Sea venis-sea-6
      Sea
      516
      fra 65 €/m²
      Madagascar af Venis
      268
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Madagascar venis-madagascar-14Venis Madagascar venis-madagascar-13
      Madagascar
      268
      fra 38 €/m²
      Baltimore af Venis
      199
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Baltimore venis-baltimore-12
      Baltimore
      199
      fra 50 €/m²
      Park af Venis
      160
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Park venis-park-5
      Park
      160
      fra 65 €/m²
      Ona af Venis
      159
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ona
      159
      fra 39 €/m²
      Bianco Carrara af Venis
      145
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Bianco Carrara venis-bianco-carrara-5
      Bianco Carrara
      145
      fra 49 €/m²
      Old af Venis
      142
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Old venis-old-5
      Old
      142
      fra 39 €/m²
      Ferroker af Venis
      132
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ferroker
      132
      fra 40 €/m²
      Newport af Venis
      101
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 12
      Venis Newport venis-newport-15Venis Newport venis-newport-14
      Newport
      101
      fra 39 €/m²
      Ruggine af Venis
      100
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Ruggine venis-ruggine-ferro-1Venis Ruggine venis-ruggine-ferro-2
      Ruggine
      100
      fra 38 €/m²
      Shine af Venis
      91
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Shine venis-shine-2Venis Shine venis-shine-4
      Shine
      91
      fra 38 €/m²
      Ocean af Venis
      76
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Venis Ocean venis-ocean-1Venis Ocean venis-ocean-2
      Ocean
      76
      fra 50 €/m²
      Contour af Venis
      74
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Contour
      74
      fra 38 €/m²
      Rhin af Venis
      73
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Rhin venis-rhin-2Venis Rhin venis-rhin-3
      Rhin
      73
      fra 38 €/m²
      Newport Nature af Venis
      56
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Newport Nature
      56
      fra 54 €/m²