Flisebutik uden kontakt
(17)
    (182)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Venis

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Sea af Venis
      667
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Sea venis-sea-6
      fra 401 kr./m²
      Sea
      667
      Cúbica af Venis
      611
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Cúbica venis-cubica-8
      fra 510 kr./m²
      Cúbica
      611
      Madagascar af Venis
      285
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Madagascar venis-madagascar-14
      Venis Madagascar venis-madagascar-13
      fra 300 kr./m²
      Madagascar
      285
      Baltimore af Venis
      217
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Baltimore venis-baltimore-12
      fra 393 kr./m²
      Baltimore
      217
      Park af Venis
      175
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Park venis-park-5
      fra 510 kr./m²
      Park
      175
      Old af Venis
      172
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Old venis-old-5
      fra 307 kr./m²
      Old
      172
      Bianco Carrara af Venis
      167
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Bianco Carrara venis-bianco-carrara-5
      fra 386 kr./m²
      Bianco Carrara
      167
      Ruggine af Venis
      125
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Ruggine venis-ruggine-ferro-1
      Venis Ruggine venis-ruggine-ferro-2
      fra 300 kr./m²
      Ruggine
      125
      Shine af Venis
      119
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Shine venis-shine-2
      Venis Shine venis-shine-4
      fra 300 kr./m²
      Shine
      119
      Newport af Venis
      112
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Newport venis-newport-15
      Venis Newport venis-newport-14
      fra 307 kr./m²
      Newport
      R 12
      112
      Rhin af Venis
      88
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Rhin venis-rhin-2
      Venis Rhin venis-rhin-3
      fra 300 kr./m²
      Rhin
      88
      Ocean af Venis
      86
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Ocean venis-ocean-1
      Venis Ocean venis-ocean-2
      fra 393 kr./m²
      Ocean
      R 10
      86
      Contour af Venis
      60
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 300 kr./m²
      Contour
      60
      Ona af Venis
      26
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Ona venis-ona-2
      Venis Ona venis-ona-4
      fra 307 kr./m²
      Ona
      26
      Ferroker af Venis
      18
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Ferroker venis-ferroker-9
      Venis Ferroker venis-ferroker-8
      fra 315 kr./m²
      Ferroker
      18
      Glaciar af Venis
      12
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Venis Glaciar venis-glaciar-1-1
      fra 251 kr./m²
      Glaciar
      12
      Newport Nature af Venis
      1
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 378 kr./m²
      Newport Nature
      R 10
      1