Flisebutik uden kontakt
(26)
    (191)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Porcelænsfliser fra Unicom Starker

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Icon af Unicom Starker
      4938
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Icon Unicom-Starker-Icon-16Unicom Starker Icon Unicom-Starker-Icon-17
      Icon
      4,9K
      fra 30 €/m²
      Natural slate af Unicom Starker
      1166
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,12
      Unicom Starker Natural slate Amb-Living-Natural-Slate-Autumn-ZenitaleUnicom Starker Natural slate Amb-Living-Natural-Slate-Autumn
      Natural slate
      1,2K
      fra 26 €/m²
      Seamless af Unicom Starker
      951
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Unicom Starker Seamless Unicom-Starker-seamless-10Unicom Starker Seamless Unicom-Starker-seamless-1
      Seamless
      951
      fra 30 €/m²
      Reverie af Unicom Starker
      821
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-1Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-2
      Reverie
      821
      fra 52 €/m²
      Board af Unicom Starker
      733
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,12
      Unicom Starker Board Unicom-Starker-board-12Unicom Starker Board Unicom-Starker-board-13
      Board
      733
      fra 30 €/m²
      Muse af Unicom Starker
      536
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Unicom Starker Muse calacatta_satinUnicom Starker Muse calacatta_satin_2
      Muse
      536
      fra 30 €/m²
      Cosmic af Unicom Starker
      350
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Unicom Starker Cosmic Unicom-Starker-cosmic-3Unicom Starker Cosmic Unicom-Starker-cosmic-5
      Cosmic
      350
      fra 30 €/m²
      Stonewave af Unicom Starker
      320
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Unicom Starker Stonewave Unicom-Starker-stonewave-7Unicom Starker Stonewave Unicom-Starker-stonewave-9
      Stonewave
      320
      fra 28 €/m²
      Marwari af Unicom Starker
      258
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Marwari Unicom-Starker-marwari-3Unicom Starker Marwari Unicom-Starker-marwari-4
      Marwari
      258
      fra 30 €/m²
      Cabane af Unicom Starker
      237
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Cabane Unicom-Starker-cabane-7Unicom Starker Cabane Unicom-Starker-cabane-4
      Cabane
      237
      fra 44 €/m²
      Brazilian Slate af Unicom Starker
      206
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Brazilian Slate unicom-starker-brazilian-slateUnicom Starker Brazilian Slate unicom-starker-brazilian-slate-7
      Brazilian Slate
      206
      fra 30 €/m²
      Maxxi af Unicom Starker
      196
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Maxxi unicom-starker-maxxi-12Unicom Starker Maxxi unicom-starker-maxxi-2
      Maxxi
      196
      fra 32 €/m²
      Kauri af Unicom Starker
      195
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Unicom Starker Kauri unicom-starker-kauri-8Unicom Starker Kauri unicom-starker-kauri
      Kauri
      195
      fra 31 €/m²
      Evostone af Unicom Starker
      181
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,12
      Unicom Starker Evostone unicom-starker-evostone-2Unicom Starker Evostone unicom-starker-evostone-3
      Evostone
      181
      fra 30 €/m²
      Dordogne af Unicom Starker
      179
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,12
      Unicom Starker Dordogne unicom-starker-dordogne-4Unicom Starker Dordogne unicom-starker-dordogne-5
      Dordogne
      179
      fra 26 €/m²
      Pietra di Gré af Unicom Starker
      173
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Pietra di Gré unicom-starker-pietra-di-gre-6Unicom Starker Pietra di Gré unicom-starker-pietra-di-gre-5
      Pietra di Gré
      173
      fra 30 €/m²
      Stage af Unicom Starker
      149
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Unicom Starker Stage unicom-starker-stage-10Unicom Starker Stage unicom-starker-stage-20
      Stage
      149
      fra 40 €/m²
      Wooden af Unicom Starker
      121
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Wooden unicom-starker-wooden-17Unicom Starker Wooden unicom-starker-wooden-7
      Wooden
      121
      fra 44 €/m²
      Debris af Unicom Starker
      100
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Debris unicom-starker-derbis-1Unicom Starker Debris unicom-starker-derbis-4
      Debris
      100
      fra 30 €/m²
      Heritage af Unicom Starker
      87
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Heritage unicom-starker-heritage-1Unicom Starker Heritage unicom-starker-heritage-20
      Heritage
      87
      fra 30 €/m²
      Essence af Unicom Starker
      75
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 12
      Unicom Starker Essence unicom-starker-essence-15Unicom Starker Essence unicom-starker-essence-3
      Essence
      75
      fra 44 €/m²
      Polestar af Unicom Starker
      67
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Polestar unicom-starker-polestar-11Unicom Starker Polestar unicom-starker-polestar-8
      Polestar
      67
      fra 30 €/m²
      Overall af Unicom Starker
      61
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Unicom Starker Overall unicom-starker-overall-1Unicom Starker Overall unicom-starker-overall
      Overall
      61
      fra 30 €/m²
      Sky af Unicom Starker
      48
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Unicom Starker Sky unicom-starker-sky-11Unicom Starker Sky unicom-starker-sky-10
      Sky
      48
      fra 30 €/m²
      Le Malte af Unicom Starker
      28
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Unicom Starker Le Malte unicom-starker-le-malte-19Unicom Starker Le Malte unicom-starker-le-malte-18
      Le Malte
      28
      Ingen udstillinger i 2020fra 30 €/m²
      Loire af Unicom Starker
      19
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,12
      Unicom Starker Loire unicom-starker-loire-1Unicom Starker Loire unicom-starker-loire-6
      Loire
      19
      fra 30 €/m²