Flisebutik uden kontakt
(4231)
    (184)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Tyske fliser

      55 samlinger
      55 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Century Unlimited af Villeroy & Boch
      1120
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Century Unlimited Villeroy-boch-Century-Unlimited-16
      fra 163 kr./m²
       German Design Award 2016,
      Century Unlimited
      1,1K
      Metro Flair af Villeroy & Boch
      748
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Metro Flair villeroy-boch-metro-flair-1
      fra 289 kr./m²
      Metro Flair
      748
      Urban Jungle af Villeroy & Boch
      645
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Urban Jungle villeroy-boch-urban-jungle-1
      fra 188 kr./m²
      Urban Jungle
      R 11
      645
      Moonlight af Villeroy & Boch
      431
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      1310 KD00 0_1310Kd000 Villeroy & Boch Moonlight
      fra 386 kr./m²
      Moonlight
      431
      Hudson af Villeroy & Boch
      421
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Hudson villeroy-boch-hudson-1
      Villeroy & Boch Hudson villeroy-boch-hudson-2
      fra 270 kr./m²
       Red Dot Award 2018,
      Hudson
      R 10,11
      421
      Colorvision af Villeroy & Boch
      411
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Colorvision villeroy-boch-colorvision
      fra 150 kr./m²
      Colorvision
      411
      Warehouse af Villeroy & Boch
      374
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Warehouse Villeroy-boch-Warehouse-4
      fra 289 kr./m²
       German Design Award 2016,
      Warehouse
      R 10
      374
      Casablanca af Steuler Design
      318
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Steuler Design Casablanca Steuler-casablanca-3
      Steuler Design Casablanca Steuler-casablanca-2
      fra 431 kr./m²
      Casablanca
      R 10
      318
      Urban af Porcelaingres
      300
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Porcelaingres Urban porcelaingres-gmbh-urban-4
      Porcelaingres Urban porcelaingres-gmbh-urban-3
      fra 218 kr./m²
      Urban
      R 10,11
      300
      My Earth af Villeroy & Boch
      296
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch My Earth Villeroy-boch-my-earth-2
      Villeroy & Boch My Earth Villeroy-boch-my-earth-3
      fra 315 kr./m²
      My Earth
      R 11
      296
      Monochrome Magic af Villeroy & Boch
      292
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Monochrome Magic villeroy-boch-monochrome-magic-1
      Villeroy & Boch Monochrome Magic villeroy-boch-monochrome-magic-2
      fra 296 kr./m²
      Monochrome Magic
      292
      Spotlight af Villeroy & Boch
      290
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Spotlight villeroy-boch-spotlight-1
      fra 270 kr./m²
      Spotlight
      290
      My Earth Outdoor af Villeroy & Boch
      277
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch My Earth Outdoor Villeroy-boch-my-earth-outdoor-2
      fra 386 kr./m²
      My Earth Outdoor
      R 11
      277
      Atlanta af Villeroy & Boch
      268
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Atlanta villeroy-boch-atlanta
      fra 233 kr./m²
      Atlanta
      R 10
      268
      Oak Park af Villeroy & Boch
      222
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Oak Park villeroy-boch-oak-park-1
      fra 289 kr./m²
      Oak Park
      222
      Soft Concrete af Porcelaingres
      220
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Porcelaingres Soft Concrete porcelaingres-gmbh-soft-concrete-3
      Porcelaingres Soft Concrete porcelaingres-gmbh-soft-concrete
      fra 218 kr./m²
      Soft Concrete
      R 10
      220
      Bellagio af Villeroy & Boch
      214
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Bellagio villeroy-boch-bellagio
      Villeroy & Boch Bellagio villeroy-boch-bellagio-2
      fra 173 kr./m²
      Bellagio
      214
      Pro Architectura af Villeroy & Boch
      213
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      2213 PN83 0_Grey75%30X30 Villeroy & Boch Pro Architectura
      fra 223 kr./m²
      Pro Architectura
      R 10
      213
      Urban Great af Porcelaingres
      208
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Porcelaingres Urban Great porcelaingres-gmbh-urban-great-12
      Porcelaingres Urban Great porcelaingres-gmbh-urban-great-13
      fra 442 kr./m²
      Urban Great
      R 10
      208
      Silk Stone af Porcelaingres
      174
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Porcelaingres Silk Stone porcelaingres-gmbh-silk-stone
      Porcelaingres Silk Stone porcelaingres-gmbh-silk-stone-2
      fra 218 kr./m²
      Silk Stone
      R 10
      174
      White & Cream af Villeroy & Boch
      158
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch White & Cream villeroy-boch-white-cream-1
      Villeroy & Boch White & Cream villeroy-boch-white-cream-2
      fra 124 kr./m²
      White & Cream
      158
      Pure Line af Villeroy & Boch
      153
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 323 kr./m²
      Pure Line
      R 10
      153
      Workshop af Villeroy & Boch
      149
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Workshop villeroy-boch-workshop-1
      fra 263 kr./m²
      Workshop
      149
      Cadiz af Villeroy & Boch
      138
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Cadiz villeroy-boch-cadiz-2
      fra 270 kr./m²
      Cadiz
      R 10
      138
      Royal Stone af Porcelaingres
      136
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Porcelaingres Royal Stone porcelaingres-gmbh-royal-stone-10
      Porcelaingres Royal Stone porcelaingres-gmbh-royal-stone-4
      fra 442 kr./m²
      Royal Stone
      R 10,11
      136
      X-Plane Outdoor 20 af Villeroy & Boch
      128
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch X-Plane Outdoor 20 villeroy-boch-x-plane-outdoor-20
      fra 386 kr./m²
      X-Plane Outdoor 20
      R 10
      128
      Section af Villeroy & Boch
      122
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Section villeroy-boch-section-1
      fra 199 kr./m²
      Section
      122
      Cadiz Outdoor20 af Villeroy & Boch
      117
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Cadiz Outdoor20 villeroy-boch-cadiz-outdoor-1
      Villeroy & Boch Cadiz Outdoor20 villeroy-boch-cadiz-outdoor-2
      fra 386 kr./m²
      Cadiz Outdoor20
      R 11
      117
      Bernina af Villeroy & Boch
      106
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Bernina villeroy-boch-bernina-1
      Villeroy & Boch Bernina villeroy-boch-bernina-2
      fra 311 kr./m²
      Bernina
      106
      Urban Culture af Steuler Design
      106
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Steuler Design Urban Culture Steuler-urban-culture-3
      Steuler Design Urban Culture Steuler-urban-culture-5
      fra 338 kr./m²
      Urban Culture
      R 10
      106