Flisebutik uden kontakt
(4189)
    (191)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Tyske fliser

      44 samlinger
      44 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Century Unlimited af Villeroy & Boch
      1792
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Century Unlimited Villeroy-boch-Century-Unlimited-16
      Century Unlimited
      1,8K
       German Design Award 2016,
      fra 41 €/m²
      Metro Flair af Villeroy & Boch
      598
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Metro Flair villeroy-boch-metro-flair-1
      Metro Flair
      598
      fra 36 €/m²
      Urban Jungle af Villeroy & Boch
      528
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Villeroy & Boch Urban Jungle villeroy-boch-urban-jungle-1
      Urban Jungle
      528
      fra 24 €/m²
      Warehouse af Villeroy & Boch
      450
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch Warehouse Villeroy-boch-Warehouse-4
      Warehouse
      450
       German Design Award 2016,
      fra 36 €/m²
      Hudson af Villeroy & Boch
      377
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Villeroy & Boch Hudson villeroy-boch-hudson-1Villeroy & Boch Hudson villeroy-boch-hudson-2
      Hudson
      377
       Red Dot Award 2018,
      fra 34 €/m²
      Colorvision af Villeroy & Boch
      372
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Colorvision villeroy-boch-colorvision
      Colorvision
      372
      fra 19 €/m²
      Urban af Porcelaingres
      298
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Porcelaingres Urban porcelaingres-gmbh-urban-4Porcelaingres Urban porcelaingres-gmbh-urban-3
      Urban
      298
      fra 34 €/m²
      My Earth af Villeroy & Boch
      271
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Villeroy & Boch My Earth Villeroy-boch-my-earth-2Villeroy & Boch My Earth Villeroy-boch-my-earth-3
      My Earth
      271
      fra 40 €/m²
      Casablanca af Steuler Design
      263
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Steuler Design Casablanca Steuler-casablanca-3Steuler Design Casablanca Steuler-casablanca-2
      Casablanca
      263
      fra 54 €/m²
      Spotlight af Villeroy & Boch
      256
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Spotlight villeroy-boch-spotlight-1
      Spotlight
      256
      fra 34 €/m²
      My Earth Outdoor af Villeroy & Boch
      245
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Villeroy & Boch My Earth Outdoor Villeroy-boch-my-earth-outdoor-2
      My Earth Outdoor
      245
      fra 49 €/m²
      Monochrome Magic af Villeroy & Boch
      236
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Monochrome Magic villeroy-boch-monochrome-magic-1Villeroy & Boch Monochrome Magic villeroy-boch-monochrome-magic-2
      Monochrome Magic
      236
      fra 37 €/m²
      Atlanta af Villeroy & Boch
      233
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch Atlanta villeroy-boch-atlanta
      Atlanta
      233
      fra 29 €/m²
      Urban Great af Porcelaingres
      204
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Porcelaingres Urban Great porcelaingres-gmbh-urban-great-12Porcelaingres Urban Great porcelaingres-gmbh-urban-great-13
      Urban Great
      204
      fra 69 €/m²
      Soft Concrete af Porcelaingres
      193
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Porcelaingres Soft Concrete porcelaingres-gmbh-soft-concrete-3Porcelaingres Soft Concrete porcelaingres-gmbh-soft-concrete
      Soft Concrete
      193
      fra 34 €/m²
      Bellagio af Villeroy & Boch
      185
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Bellagio villeroy-boch-bellagioVilleroy & Boch Bellagio villeroy-boch-bellagio-2
      Bellagio
      185
      fra 22 €/m²
      Oak Park af Villeroy & Boch
      181
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Oak Park villeroy-boch-oak-park-1
      Oak Park
      181
      fra 36 €/m²
      Silk Stone af Porcelaingres
      158
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Porcelaingres Silk Stone porcelaingres-gmbh-silk-stonePorcelaingres Silk Stone porcelaingres-gmbh-silk-stone-2
      Silk Stone
      158
      fra 34 €/m²
      Pure Line af Villeroy & Boch
      139
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Pure Line
      139
      fra 41 €/m²
      Workshop af Villeroy & Boch
      133
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Workshop villeroy-boch-workshop-1
      Workshop
      133
      fra 33 €/m²
      White & Cream af Villeroy & Boch
      122
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch White & Cream villeroy-boch-white-cream-1Villeroy & Boch White & Cream villeroy-boch-white-cream-2
      White & Cream
      122
      fra 16 €/m²
      Cadiz af Villeroy & Boch
      121
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch Cadiz villeroy-boch-cadiz-2
      Cadiz
      121
      fra 34 €/m²
      Aberdeen af Villeroy & Boch
      118
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11,12
      Villeroy & Boch Aberdeen villeroy-boch-aberdeen-2
      Aberdeen
      118
      fra 29 €/m²
      Royal Stone af Porcelaingres
      114
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Porcelaingres Royal Stone porcelaingres-gmbh-royal-stone-10Porcelaingres Royal Stone porcelaingres-gmbh-royal-stone-4
      Royal Stone
      114
      fra 69 €/m²
      In_Wood af Porcelaingres
      113
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      In_Wood
      113
      fra 42 €/m²
      Section af Villeroy & Boch
      110
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Section villeroy-boch-section-1
      Section
      110
      fra 25 €/m²
      X-Plane Outdoor 20 af Villeroy & Boch
      110
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Villeroy & Boch X-Plane Outdoor 20 villeroy-boch-x-plane-outdoor-20
      X-Plane Outdoor 20
      110
      fra 49 €/m²
      Cadiz Outdoor20 af Villeroy & Boch
      109
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Villeroy & Boch Cadiz Outdoor20 villeroy-boch-cadiz-outdoor-1Villeroy & Boch Cadiz Outdoor20 villeroy-boch-cadiz-outdoor-2
      Cadiz Outdoor20
      109
      fra 49 €/m²
      Urban Culture af Steuler Design
      98
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Steuler Design Urban Culture Steuler-urban-culture-3Steuler Design Urban Culture Steuler-urban-culture-5
      Urban Culture
      98
      fra 43 €/m²
      Bernina af Villeroy & Boch
      92
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Bernina villeroy-boch-bernina-1Villeroy & Boch Bernina villeroy-boch-bernina-2
      Bernina
      92
      fra 39 €/m²