Flisebutik uden kontakt
(8)
    (193)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Sartoria

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Vernici af Sartoria
      613
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Sartoria Vernici sartoria-vernici-8Sartoria Vernici sartoria-vernici-7
      Vernici
      613
      fra 52 €/m²
      Scenari af Sartoria
      261
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Sartoria Scenari sartoria-scenari-1Sartoria Scenari sartoria-scenari-4
      Scenari
      261
      fra 206 €/m²
      Tsquare af Sartoria
      259
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Sartoria Tsquare sartoria-tsquare-7Sartoria Tsquare sartoria-tsquare-5
      Tsquare
      259
      fra 33 €/m²
      Artigiana af Sartoria
      219
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Sartoria Artigiana sartoria-artigiana-6Sartoria Artigiana sartoria-artigiana-2
      Artigiana
      219
      fra 206 €/m²
      Romanza af Sartoria
      183
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Sartoria Romanza sartoria-romanzaSartoria Romanza sartoria-romanza-5
      Romanza
      183
      fra 38 €/m²
      Fattamano af Sartoria
      105
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Sartoria Fattamano sartoria-fattamano-10Sartoria Fattamano sartoria-fattamano-6
      Fattamano
      105
      Cevisama 2020fra 144 €/m²
      Genesi af Sartoria
      87
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Sartoria Genesi sartoria-genesi-3Sartoria Genesi sartoria-genesi-6
      Genesi
      87
      fra 52 €/m²
      Polveri af Sartoria
      45
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Sartoria Polveri sartoria-polveri-8Sartoria Polveri sartoria-polveri-3
      Polveri
      45
      fra 42 €/m²