Flisebutik uden kontakt
(37)
    (182)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Roca

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Chelsea af Roca
      1081
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Chelsea Ambiente_03_Suite_Excellence_Chelsea_Arena
      Roca Chelsea Chelsea_MA_02_Ambiente_Beige
      fra 161 kr./m²
      Chelsea
      1,1K
      Colette af Roca
      982
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 87 kr./m²
      Colette
      982
      Yellowstone af Roca
      938
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Yellowstone Yellowstone_MA_05
      Roca Yellowstone Yellowstone_MA_01
      fra 191 kr./m²
      Yellowstone
      R 10,11
      938
      Calacatta Gold af Roca
      882
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cevisama 2020fra 326 kr./m²
      Calacatta Gold
      882
      Pigment af Roca
      871
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 191 kr./m²
      Pigment
      871
      Derby af Roca
      821
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Derby Ambiente_Derby_Beige_80x80R_Chelsea_Arena
      Roca Derby DERBY_GRIS_80x80_CHELSEA_BLANCO_30x90,2
      fra 131 kr./m²
      Derby
      R 11
      821
      Chevron af Roca
      782
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Chevron Roca-chevron-1
      fra 221 kr./m²
      Chevron
      R 10
      782
      Arlette af Roca
      735
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Arlette Ambiente_Arlette_Blanco_Memory_Gris_Cotto
      fra 95 kr./m²
      Arlette
      735
      Terre af Roca
      732
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Terre roca-terre-11
      Roca Terre roca-terre-8
      Cevisama 2020fra 127 kr./m²
      Terre
      R 11
      732
      Momentum af Roca
      648
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Momentum roca-momentum-1
      fra 117 kr./m²
      Momentum
      R 10,11
      648
      Hotel af Roca
      647
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Hotel Hotel_MA_01_Ambiente_BG1
      fra 176 kr./m²
      Hotel
      647
      Memory af Roca
      615
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 103 kr./m²
      Memory
      R 11
      615
      Pure af Roca
      576
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 176 kr./m²
      Pure
      576
      Legend af Roca
      569
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 117 kr./m²
      Legend
      R 11
      569
      Fusion af Roca
      526
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Fusion Fusion_Silk_MA_01
      fra 131 kr./m²
      Fusion
      526
      Costa af Roca
      488
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Costa Roca-costa-1
      fra 95 kr./m²
      Costa
      488
      Havana af Roca
      483
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Havana roca-havana-1
      fra 206 kr./m²
      Havana
      R 10
      483
      Abbey af Roca
      443
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Abbey roca-abbey
      fra 161 kr./m²
      Abbey
      R 11
      443
      Joy af Roca
      438
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Joy roca-joy-8
      Roca Joy roca-joy-6
      fra 131 kr./m²
      Joy
      438
      Weekend af Roca
      415
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Weekend roca-weekend-1
      Roca Weekend roca-weekend-11
      Cevisama 2020fra 127 kr./m²
      Weekend
      R 10,11
      415
      Piacentina af Roca
      375
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Piacentina Roca-piacentina-1
      fra 117 kr./m²
      Piacentina
      R 10,11
      375
      Downtown af Roca
      363
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Downtown Roca-Downtown-1
      fra 117 kr./m²
      Downtown
      363
      Casablanca af Roca
      299
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Casablanca roca-casablanca-2
      Roca Casablanca roca-casablanca-1
      fra 199 kr./m²
      Casablanca
      299
      Matier af Roca
      298
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 103 kr./m²
      Matier
      298
      Fabric - Tweed af Roca
      237
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 176 kr./m²
      Fabric - Tweed
      R 10
      237
      Marble Nouveau af Roca
      205
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Marble Nouveau roca-marble-nouveau-1
      Cevisama 2020fra 420 kr./m²
      Marble Nouveau
      205
      Plaster af Roca
      176
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 176 kr./m²
      Plaster
      R 10,11
      176
      Mystery af Roca
      162
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Mystery roca-mystery
      fra 206 kr./m²
      Mystery
      R 10
      162
      Maiolica af Roca
      144
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Maiolica roca-maiolica-1-1
      Roca Maiolica roca-maiolica-1-3
      fra 131 kr./m²
      Maiolica
      144
      Silence af Roca
      126
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Silence roca-silence-2
      Roca Silence roca-silence-1
      fra 169 kr./m²
      Silence
      126