Flisebutik uden kontakt
(15)
    (194)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Porcelænsfliser fra Pastorelli

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      View 360 af Pastorelli
      873
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 12
      Pastorelli View 360 View 360-Pastorelli-2Pastorelli View 360 View 360-Pastorelli-3
      View 360
      873
      fra 32 €/m²
      Shade af Pastorelli
      687
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Pastorelli Shade Pastorelli-shade-3Pastorelli Shade Pastorelli-shade-1
      Shade
      687
      fra 34 €/m²
      Stones du Monde af Pastorelli
      298
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Pastorelli Stones du Monde Pastorelli-stones-du-monde-4Pastorelli Stones du Monde Pastorelli-stones-du-monde-1
      Stones du Monde
      298
      fra 69 €/m²
      Wi.Sh af Pastorelli
      220
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Wi.Sh pastorelli-wi-shPastorelli Wi.Sh pastorelli-wi-sh-9
      Wi.Sh
      220
      fra 49 €/m²
      Arkè af Pastorelli
      153
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Arkè pastorelli-arke-2Pastorelli Arkè pastorelli-arke
      Arkè
      153
      fra 49 €/m²
      Biophilic af Pastorelli
      146
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 12
      Pastorelli Biophilic pastorelli-biophilic-4Pastorelli Biophilic pastorelli-biophilic-3
      Biophilic
      146
      fra 19 €/m²
      Denverstone af Pastorelli
      67
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Pastorelli Denverstone pastorelli-denverstone-1Pastorelli Denverstone pastorelli-denverstone-3
      Denverstone
      67
      fra 24 €/m²
      Sunshine af Pastorelli
      64
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Sunshine pastorelli-sunshine-4Pastorelli Sunshine pastorelli-sunshine-5
      Sunshine
      64
      fra 32 €/m²
      Sentimento af Pastorelli
      63
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Pastorelli Sentimento pastorelli-sentimento-2Pastorelli Sentimento pastorelli-sentimento-3
      Sentimento
      63
      fra 17 €/m²
      Patina 20 mm af Pastorelli
      56
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Pastorelli Patina 20 mm pastorelli-patina-20mm-3Pastorelli Patina 20 mm pastorelli-patina-20mm-4
      Patina 20 mm
      56
      fra 54 €/m²
      Milano City af Pastorelli
      53
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Pastorelli Milano City pastorelli-milano-city-1Pastorelli Milano City pastorelli-milano-city
      Milano City
      53
      fra 31 €/m²
      Multistone af Pastorelli
      40
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Multistone
      40
      fra 20 €/m²
      Patina af Pastorelli
      39
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 12
      Patina
      39
      fra 32 €/m²
      Multistone 20 mm af Pastorelli
      39
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Pastorelli Multistone 20 mm pastorelli-multistone-20mm-1Pastorelli Multistone 20 mm pastorelli-multistone-20mm-2
      Multistone 20 mm
      39
      fra 52 €/m²
      Urban Stone af Pastorelli
      31
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Urban Stone
      31
      fra 86 €/m²