Flisebutik uden kontakt
(15)
    (183)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Porcelænsfliser fra Pastorelli

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      View 360 af Pastorelli
      897
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli View 360 View 360-Pastorelli-7
      Pastorelli View 360 View 360-Pastorelli-4
      fra 31 DKK/m²
      View 360
      R 11,12
      897
      Shade af Pastorelli
      774
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Shade Pastorelli-shade-3
      Pastorelli Shade Pastorelli-shade-1
      fra 34 DKK/m²
      Shade
      R 11
      774
      Stones du Monde af Pastorelli
      333
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Stones du Monde Pastorelli-stones-du-monde-4
      Pastorelli Stones du Monde Pastorelli-stones-du-monde-1
      fra 69 DKK/m²
      Stones du Monde
      R 11
      333
      Wi.Sh af Pastorelli
      275
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Wi.Sh pastorelli-wi-sh-9
      Pastorelli Wi.Sh pastorelli-wi-sh-3
      fra 49 DKK/m²
      Wi.Sh
      275
      Biophilic af Pastorelli
      179
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Biophilic pastorelli-biophilic-4
      Pastorelli Biophilic pastorelli-biophilic-3
      fra 19 DKK/m²
      Biophilic
      R 12
      179
      Arkè af Pastorelli
      177
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Arkè pastorelli-arke-2
      Pastorelli Arkè pastorelli-arke
      fra 49 DKK/m²
      Arkè
      177
      Sunshine af Pastorelli
      87
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Sunshine pastorelli-sunshine-4
      Pastorelli Sunshine pastorelli-sunshine-5
      fra 35 DKK/m²
      Sunshine
      87
      Sentimento af Pastorelli
      79
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Sentimento pastorelli-sentimento-2
      Pastorelli Sentimento pastorelli-sentimento-3
      fra 17 DKK/m²
      Sentimento
      R 10,11
      79
      Denverstone af Pastorelli
      77
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Denverstone pastorelli-denverstone-1
      Pastorelli Denverstone pastorelli-denverstone-3
      fra 24 DKK/m²
      Denverstone
      R 10,11
      77
      Patina 20 mm af Pastorelli
      75
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Patina 20 mm pastorelli-patina-20mm-3
      Pastorelli Patina 20 mm pastorelli-patina-20mm-4
      fra 54 DKK/m²
      Patina 20 mm
      R 11
      75
      Milano City af Pastorelli
      65
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Milano City pastorelli-milano-city-1
      Pastorelli Milano City pastorelli-milano-city
      fra 31 DKK/m²
      Milano City
      R 11
      65
      Multistone 20 mm af Pastorelli
      48
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pastorelli Multistone 20 mm pastorelli-multistone-20mm-1
      Pastorelli Multistone 20 mm pastorelli-multistone-20mm-2
      fra 52 DKK/m²
      Multistone 20 mm
      R 11
      48
      Patina af Pastorelli
      44
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 32 DKK/m²
      Patina
      R 12
      44
      Multistone af Pastorelli
      42
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 20 DKK/m²
      Multistone
      R 10
      42
      Urban Stone af Pastorelli
      33
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 86 DKK/m²
      Urban Stone
      R 11
      33