Flisebutik uden kontakt
(19)
    (191)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Porcelænsfliser fra La Fabbrica

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Kauri af La Fabbrica
      3907
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Kauri Kauri-La Fabbrica-8La Fabbrica Kauri Kauri-La Fabbrica-7
      Kauri
      3,9K
      fra 36 €/m²
      Fusion af La Fabbrica
      692
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Fusion Fusion (La Fabbrica)-La Fabbrica-38La Fabbrica Fusion Fusion (La Fabbrica)-La Fabbrica-30
      Fusion
      692
      fra 48 €/m²
      Lascaux af La Fabbrica
      577
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Lascaux La-Fabbrica-lascaux-3La Fabbrica Lascaux La-Fabbrica-lascaux-5
      Lascaux
      577
      fra 27 €/m²
      Pietra Lavica af La Fabbrica
      570
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Pietra Lavica La-Fabbrica-Pietra-Lavica-2La Fabbrica Pietra Lavica La-Fabbrica-Pietra-Lavica-7
      Pietra Lavica
      570
       The Tile Association Award 2013,
      fra 36 €/m²
      Amazon af La Fabbrica
      567
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      La Fabbrica Amazon La-Fabbrica-amazon-5
      Amazon
      567
      fra 28 €/m²
      Castle af La Fabbrica
      201
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Castle la-fabbrica-castle-12La Fabbrica Castle la-fabbrica-castle
      Castle
      201
      fra 36 €/m²
      Chromatic af La Fabbrica
      162
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Chromatic la-fabbrica-chromatic-10La Fabbrica Chromatic la-fabbrica-chromatic-15
      Chromatic (designet af Massimo Ioso Ghini)
      162
      Cevisama 2020fra 27 €/m²
      Royal Stone af La Fabbrica
      144
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      La Fabbrica Royal Stone la-fabbrica-royal-stone-3La Fabbrica Royal Stone la-fabbrica-royal-stone-4
      Royal Stone
      144
      fra 18 €/m²
      Cà Foscari af La Fabbrica
      139
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      La Fabbrica Cà Foscari la-fabbrica-ca-foscari-16La Fabbrica Cà Foscari la-fabbrica-ca-foscari-20
      Cà Foscari
      139
      fra 28 €/m²
      Resine af La Fabbrica
      100
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Resine la-fabbrica-resine-4La Fabbrica Resine la-fabbrica-resine
      Resine
      100
      fra 27 €/m²
      Storm af La Fabbrica
      88
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      La Fabbrica Storm la-fabbrica-storm-10La Fabbrica Storm la-fabbrica-storm-6
      Storm
      88
      fra 18 €/m²
      Space af La Fabbrica
      86
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      La Fabbrica Space la-fabbrica-space-7La Fabbrica Space la-fabbrica-space-6
      Space
      86
      fra 22 €/m²
      Blue Evolution af La Fabbrica
      81
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      La Fabbrica Blue Evolution la-fabbrica-blue-evolutionLa Fabbrica Blue Evolution la-fabbrica-blue-evolution-6
      Blue Evolution
      81
      fra 27 €/m²
      Brush af La Fabbrica
      51
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Brush la-fabbrica-brush-4La Fabbrica Brush la-fabbrica-brush-5
      Brush
      51
      fra 28 €/m²
      Marmi af La Fabbrica
      34
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Marmi la-fabbrica-marmi-4La Fabbrica Marmi la-fabbrica-marmi-11
      Marmi
      34
      fra 34 €/m²
      High Line af La Fabbrica
      23
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica High Line la-fabbrica-high-line-5La Fabbrica High Line la-fabbrica-high-line-7
      High Line
      23
      fra 27 €/m²
      Yosemite af La Fabbrica
      23
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Yosemite la-fabbrica-yosemite-6La Fabbrica Yosemite la-fabbrica-yosemite-7
      Yosemite
      23
      fra 28 €/m²
      Ra-ku af La Fabbrica
      21
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Ra-ku la-fabbrica-ra-ku-4La Fabbrica Ra-ku la-fabbrica-ra-ku-5
      Ra-ku
      21
      Cevisama 2020fra 25 €/m²
      Le Pietre d`Europa af La Fabbrica
      14
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      La Fabbrica Le Pietre d`Europa la-fabbrica-le-pietre-europa-1La Fabbrica Le Pietre d`Europa la-fabbrica-le-pietre-europa-5
      Le Pietre d`Europa
      14
      Ingen udstillinger i 2020fra 34 €/m²