Flisebutik uden kontakt
(24)
    (177)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Porcelænsfliser fra La Fabbrica

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Kauri af La Fabbrica
      4479
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Kauri Kauri-La Fabbrica-8
      La Fabbrica Kauri Kauri-La Fabbrica-7
      fra 282 kr./m²
      Kauri
      4,5K
      Lascaux af La Fabbrica
      658
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Lascaux La-Fabbrica-lascaux-3
      La Fabbrica Lascaux La-Fabbrica-lascaux-5
      fra 214 kr./m²
      Lascaux
      R 10
      658
      Pietra Lavica af La Fabbrica
      629
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Pietra Lavica La-Fabbrica-Pietra-Lavica-2
      La Fabbrica Pietra Lavica La-Fabbrica-Pietra-Lavica-7
      fra 282 kr./m²
       The Tile Association Award 2013,
      Pietra Lavica
      629
      Fusion af La Fabbrica
      488
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 378 kr./m²
      Fusion
      488
      Chromatic af La Fabbrica
      286
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Chromatic la-fabbrica-chromatic-10
      La Fabbrica Chromatic la-fabbrica-chromatic-15
      Cevisama 2020fra 214 kr./m²
      Chromatic (designet af Massimo Ioso Ghini)
      286
      Castle af La Fabbrica
      245
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Castle la-fabbrica-castle-12
      La Fabbrica Castle la-fabbrica-castle
      fra 282 kr./m²
      Castle
      245
      Royal Stone af La Fabbrica
      198
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Royal Stone la-fabbrica-royal-stone-3
      La Fabbrica Royal Stone la-fabbrica-royal-stone-4
      fra 142 kr./m²
      Royal Stone
      R 11
      198
      Amazon af La Fabbrica
      188
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Amazon La-Fabbrica-amazon-5
      fra 225 kr./m²
      Amazon
      R 10
      188
      Cà Foscari af La Fabbrica
      165
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Cà Foscari la-fabbrica-ca-foscari-16
      La Fabbrica Cà Foscari la-fabbrica-ca-foscari-20
      fra 225 kr./m²
      Cà Foscari
      R 10,11
      165
      Space af La Fabbrica
      151
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Space la-fabbrica-space-7
      La Fabbrica Space la-fabbrica-space-6
      fra 172 kr./m²
      Space
      R 11
      151
      Blue Evolution af La Fabbrica
      119
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Blue Evolution la-fabbrica-blue-evolution
      La Fabbrica Blue Evolution la-fabbrica-blue-evolution-6
      fra 214 kr./m²
      Blue Evolution
      R 11
      119
      Storm af La Fabbrica
      106
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Storm la-fabbrica-storm-10
      La Fabbrica Storm la-fabbrica-storm-6
      fra 142 kr./m²
      Storm
      R 11
      106
      Resine af La Fabbrica
      106
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Resine la-fabbrica-resine-4
      La Fabbrica Resine la-fabbrica-resine
      fra 214 kr./m²
      Resine
      106
      Marmi af La Fabbrica
      80
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Marmi la-fabbrica-marmi-4
      La Fabbrica Marmi la-fabbrica-marmi-11
      fra 270 kr./m²
      Marmi
      80
      Brush af La Fabbrica
      72
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Brush la-fabbrica-brush-4
      La Fabbrica Brush la-fabbrica-brush-5
      fra 225 kr./m²
      Brush
      72
      High Line af La Fabbrica
      48
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica High Line la-fabbrica-high-line-5
      La Fabbrica High Line la-fabbrica-high-line-7
      fra 210 kr./m²
      High Line
      48
      Yosemite af La Fabbrica
      36
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Yosemite la-fabbrica-yosemite-6
      La Fabbrica Yosemite la-fabbrica-yosemite-7
      fra 225 kr./m²
      Yosemite
      R 10
      36
      Le Pietre d`Europa af La Fabbrica
      27
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Le Pietre d`Europa la-fabbrica-le-pietre-europa-1
      La Fabbrica Le Pietre d`Europa la-fabbrica-le-pietre-europa-5
      Ingen udstillinger i 2020fra 270 kr./m²
      Le Pietre d`Europa
      R 11
      27
      Ra-ku af La Fabbrica
      26
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Ra-ku la-fabbrica-ra-ku-4
      La Fabbrica Ra-ku la-fabbrica-ra-ku-5
      Cevisama 2020fra 200 kr./m²
      Ra-ku
      26
      Imperial af La Fabbrica
      21
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Imperial la-fabbrica-imperial-5
      La Fabbrica Imperial la-fabbrica-imperial-3
      Ingen udstillinger i 2021fra 200 kr./m²
      Imperial
      R 10
      21
      Il Cerreto af La Fabbrica
      21
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-5
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-3
      Ingen udstillinger i 2021fra 225 kr./m²
      Il Cerreto
      R 10,11
      21
      Cotto del Casale af La Fabbrica
      15
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Cotto del Casale la-fabbrica-cotto-del-casale-2
      La Fabbrica Cotto del Casale la-fabbrica-cotto-del-casale-1
      Ingen udstillinger i 2021fra 195 kr./m²
      Cotto del Casale
      R 11
      15
      Agglomerate af La Fabbrica
      14
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Agglomerate la-fabbrica-agglomerate
      La Fabbrica Agglomerate la-fabbrica-agglomerate-2
      Ingen udstillinger i 2021fra 188 kr./m²
      Agglomerate
      R 10,11
      14
      Artile af La Fabbrica
      14
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Artile la-fabbrica-artile-3
      La Fabbrica Artile la-fabbrica-artile-4
      Ingen udstillinger i 2021fra 200 kr./m²
      Artile
      R 10
      14