Flisebutik uden kontakt
(9)
    (194)
      Vis
      Valgte kriterier: 0
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Trellis af KRONOS Ceramiche
      4638
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Trellis kronos-ceramiche-trellis-1
      Trellis (designet af Gordon Guillaumier)
      4,6K
      fra 41 €/m²
      Wood Side af KRONOS Ceramiche
      2079
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      KRONOS Ceramiche Wood Side kronos-ceramiche-wood-side-1KRONOS Ceramiche Wood Side kronos-ceramiche-wood-side-2
      Wood Side
      2,1K
      fra 38 €/m²
      Prima Materia af KRONOS Ceramiche
      1524
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      KRONOS Ceramiche Prima Materia kronos-ceramiche-prima-materia-11KRONOS Ceramiche Prima Materia kronos-ceramiche-prima-materia-12
      Prima Materia
      1,5K
      fra 39 €/m²
      Les Bois af KRONOS Ceramiche
      680
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-31KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-32
      Les Bois
      680
      fra 49 €/m²
      Carrière du Kronos af KRONOS Ceramiche
      437
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      KRONOS Ceramiche Carrière du Kronos kronos-ceramiche-carriere-du-kronos-1KRONOS Ceramiche Carrière du Kronos kronos-ceramiche-carriere-du-kronos-21
      Carrière du Kronos
      437
      fra 36 €/m²
      Fabrique af KRONOS Ceramiche
      195
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      KRONOS Ceramiche Fabrique kronos-ceramiche-fabrique-6KRONOS Ceramiche Fabrique kronos-ceramiche-fabrique-7
      Fabrique
      195
      fra 39 €/m²
      Deckway af KRONOS Ceramiche
      140
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      KRONOS Ceramiche Deckway kronos-ceramiche-deckway-8KRONOS Ceramiche Deckway kronos-ceramiche-deckway-9
      Deckway
      140
      fra 152 €/m²
      Le Reverse af KRONOS Ceramiche
      60
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      KRONOS Ceramiche Le Reverse kronos-ceramiche-le-reverse-4KRONOS Ceramiche Le Reverse kronos-ceramiche-le-reverse-5
      Le Reverse
      60
      fra 42 €/m²
      Metallique af KRONOS Ceramiche
      27
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Metallique kronos-ceramiche-metallique-1KRONOS Ceramiche Metallique kronos-ceramiche-metallique
      Metallique
      27
      fra 52 €/m²