Flisebutik uden kontakt
(9)
    (184)
      Vis
      Valgte kriterier: 0
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Trellis af KRONOS Ceramiche
      3688
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Trellis kronos-ceramiche-trellis-1
      fra 472 kr./m²
      Trellis (designet af Gordon Guillaumier)
      3,7K
      Wood Side af KRONOS Ceramiche
      1802
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Wood Side Wood Side-KRONOS Ceramiche-2
      KRONOS Ceramiche Wood Side Wood Side-KRONOS Ceramiche-15
      fra 397 kr./m²
      Wood Side
      R 11
      1,8K
      Les Bois af KRONOS Ceramiche
      792
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-23
      KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-12
      fra 390 kr./m²
      Les Bois
      R 10,11
      792
      Prima Materia af KRONOS Ceramiche
      786
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Prima Materia kronos-ceramiche-prima-materia-11
      KRONOS Ceramiche Prima Materia kronos-ceramiche-prima-materia-12
      fra 307 kr./m²
      Prima Materia
      R 11
      786
      Carrière du Kronos af KRONOS Ceramiche
      194
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Carrière du Kronos kronos-ceramiche-carriere-du-kronos-1
      KRONOS Ceramiche Carrière du Kronos kronos-ceramiche-carriere-du-kronos-21
      fra 289 kr./m²
      Carrière du Kronos
      R 11
      194
      Deckway af KRONOS Ceramiche
      88
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Deckway kronos-ceramiche-deckway-8
      KRONOS Ceramiche Deckway kronos-ceramiche-deckway-9
      fra 1203 kr./m²
      Deckway
      R 11
      88
      Le Reverse af KRONOS Ceramiche
      53
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Le Reverse kronos-ceramiche-le-reverse-4
      KRONOS Ceramiche Le Reverse kronos-ceramiche-le-reverse-5
      fra 333 kr./m²
      Le Reverse
      R 10,11
      53
      Metallique af KRONOS Ceramiche
      53
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Metallique kronos-ceramiche-metallique-1
      KRONOS Ceramiche Metallique kronos-ceramiche-metallique-2
      fra 412 kr./m²
      Metallique
      53
      Evolution af KRONOS Ceramiche
      11
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Evolution kronos-ceramiche-evolution
      KRONOS Ceramiche Evolution kronos-ceramiche-evolution-1
      fra 442 kr./m²
      Evolution
      R 10,11
      11