Flisebutik uden kontakt
(4221)
    (182)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser frigivet online i 2020

      111 samlinger
      111 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Fado af Ape Ceramica
      432
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Fado ape-fado-3
      Ape Ceramica Fado ape-fado-2
      fra 274 kr./m²
      Fado
      432
      Tribeca af Equipe Ceramicas
      414
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Tribeca equipe-tribeca-2
      Equipe Ceramicas Tribeca equipe-tribeca-3
      fra 244 kr./m²
      Tribeca
      414
      Look af Ragno
      304
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Look ragno-look-3
      Ragno Look ragno-look-2
      fra 266 kr./m²
      Look
      304
      Argillae af Ape Ceramica
      303
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Argillae ape-argillae-3
      Ape Ceramica Argillae ape-argillae-22
      fra 219 kr./m²
      Argillae
      R 10,11
      303
      Terra.Art af Ceramiche Marca Corona
      282
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Marca Corona Terra.Art marca-corona-terra-art
      Ceramiche Marca Corona Terra.Art marca-corona-terra-art-2
      fra 188 kr./m²
      Terra.Art
      282
      Rhapsody af Naxos Ceramica
      236
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Naxos Ceramica Rhapsody naxos-rhapsody-5
      Naxos Ceramica Rhapsody naxos-rhapsody-3
      fra 244 kr./m²
      Rhapsody
      236
      Mattonelle Margherita af Mutina Ceramiche & Design
      235
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mutina Ceramiche & Design Mattonelle Margherita mutina-mattonelle-margherita-7
      Mutina Ceramiche & Design Mattonelle Margherita mutina-mattonelle-margherita-22
      fra 926 kr./m²
      Mattonelle Margherita (designet af Nathalie Du Pasquier)
      235
      Melange af Ragno
      205
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Melange ragno-melange-4
      Ragno Melange ragno-melange-8
      fra 240 kr./m²
      Melange
      205
      Epoca af Ape Ceramica
      200
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Epoca ape-epoca-3
      Ape Ceramica Epoca ape-epoca-2
      fra 192 kr./m²
      Epoca
      200
      Lilysuite af Ceramiche Marca Corona
      192
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Marca Corona Lilysuite marca-corona-lilysuite-5
      Ceramiche Marca Corona Lilysuite marca-corona-lilysuite-8
      fra 304 kr./m²
      Lilysuite
      192
      Bulevar af Mainzu Ceramica
      182
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Bulevar mainzu-bulevar-3
      Mainzu Ceramica Bulevar mainzu-bulevar-1
      fra 214 kr./m²
      Bulevar
      182
      Chaouen af Mainzu Ceramica
      173
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Chaouen mainzu-chaouen-3
      Mainzu Ceramica Chaouen mainzu-chaouen-2
      fra 133 kr./m²
      Chaouen
      173
      Espressione af Ceramica Del Conca
      162
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Espressione del-conca-espressione-2
      Ceramica Del Conca Espressione del-conca-espressione
      fra 189 kr./m²
      Espressione
      162
      Prism af Ceramiche Atlas Concorde
      161
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Atlas Concorde Prism atlas-prism
      Ceramiche Atlas Concorde Prism atlas-prism-2
      fra 236 kr./m²
      Prism (designet af Piero Lissoni)
      R 10,11
      161
      Aroma af Imola Ceramica
      155
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica Aroma imola-ceramica-aroma-7
      Imola Ceramica Aroma imola-ceramica-aroma-1
      fra 283 kr./m²
      Aroma
      155
      Tbrick af Sartoria
      149
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Sartoria Tbrick sartoria-tbrick-5
      Sartoria Tbrick sartoria-tbrick-9
      fra 405 kr./m²
      Tbrick
      149
      Stile af Imola Ceramica
      145
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica Stile imola-ceramica-stile-9
      Imola Ceramica Stile imola-ceramica-stile-4
      fra 283 kr./m²
      Stile
      145
      Alba af Marazzi
      133
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Marazzi Alba marazzi-alba-2
      Marazzi Alba marazzi-alba-12
      fra 188 kr./m²
      Alba
      R 10,11
      133
      Summer af FAP Ceramiche
      115
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      FAP Ceramiche Summer fap-summer-13
      FAP Ceramiche Summer fap-summer-18
      fra 283 kr./m²
      Summer
      R 10
      115
      Cr.Lux Laurants af Pamesa
      114
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Cr.Lux Laurants pamesa-cr-lux-laurants-brown
      fra 274 kr./m²
      Cr.Lux Laurants
      114
      Evoluta af Ceramiche Piemme
      109
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Piemme Evoluta piemme-evoluta-13
      Ceramiche Piemme Evoluta piemme-evoluta-2
      fra 103 kr./m²
      Evoluta
      R 10,11
      109
      Blox af Imola Ceramica
      106
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica Blox imola-ceramica-blox-10
      Imola Ceramica Blox imola-ceramica-blox-9
      fra 212 kr./m²
      Blox
      R 10,11
      106
      Joyce af Ceramica Colli
      99
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Colli Joyce colli-joyce-21
      Ceramica Colli Joyce colli-joyce-3
      fra 159 kr./m²
      Joyce
      R 10
      99
      Natural af Cevica
      96
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cevica Natural cevica-natural-5
      Cevica Natural cevica-natural-1
      fra 353 kr./m²
      Natural
      96
      Provence af Ceramica Rondine
      95
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Rondine Provence rondine-provence-5
      Ceramica Rondine Provence rondine-provence-11
      fra 143 kr./m²
      Provence
      R 11
      95
      Carácter af Marazzi
      95
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Marazzi Carácter marazzi-caracter-1
      Marazzi Carácter marazzi-caracter-13
      fra 188 kr./m²
      Carácter
      R 11
      95
      9cento af Keope Ceramiche
      94
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Keope Ceramiche 9cento keope-9cento-13
      Keope Ceramiche 9cento keope-9cento-14
      fra 409 kr./m²
      9cento
      R 10
      94
      Trivial af Cevica
      94
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cevica Trivial cevica-trivial-4
      Cevica Trivial cevica-trivial-5
      fra 461 kr./m²
      Trivial
      94
      Compass af Mainzu Ceramica
      91
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Compass mainzu-compass-2
      Mainzu Ceramica Compass mainzu-compass-3
      fra 236 kr./m²
      Compass
      R 10
      91
      Rêves de Rex af REX Ceramiche
      89
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      REX Ceramiche Rêves de Rex rex-reves-de-rex-17
      REX Ceramiche Rêves de Rex rex-reves-de-rex-19
      fra 330 kr./m²
      Rêves de Rex
      89