Flisebutik uden kontakt
(4200)
    (193)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser frigivet online i 2020

      76 samlinger
      76 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Rhapsody af Naxos Ceramica
      128
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Naxos Ceramica Rhapsody naxos-rhapsody-5Naxos Ceramica Rhapsody naxos-rhapsody-3
      Rhapsody
      128
      fra 31 €/m²
      Tribeca af Equipe Ceramicas
      118
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Tribeca equipe-tribeca-2Equipe Ceramicas Tribeca equipe-tribeca-3
      Tribeca
      118
      fra 31 €/m²
      Terra.Art af Ceramiche Marca Corona
      106
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Marca Corona Terra.Art marca-corona-terra-artCeramiche Marca Corona Terra.Art marca-corona-terra-art-2
      Terra.Art
      106
      fra 24 €/m²
      Stile af Imola Ceramica
      98
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica Stile imola-ceramica-stile-9Imola Ceramica Stile imola-ceramica-stile-4
      Stile
      98
      fra 38 €/m²
      Fado af Ape Ceramica
      94
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Fado ape-fado-5Ape Ceramica Fado ape-fado-3
      Fado
      94
      fra 32 €/m²
      Espressione af Ceramica Del Conca
      72
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Espressione del-conca-espressione-2Ceramica Del Conca Espressione del-conca-espressione
      Espressione
      72
      fra 24 €/m²
      Melange af Ragno
      71
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Melange ragno-melange-4Ragno Melange ragno-melange-8
      Melange
      71
      fra 36 €/m²
      Bulevar af Mainzu Ceramica
      70
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Bulevar mainzu-bulevar-3Mainzu Ceramica Bulevar mainzu-bulevar-1
      Bulevar
      70
      fra 27 €/m²
      Argillae af Ape Ceramica
      65
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ape Ceramica Argillae ape-argillae-11Ape Ceramica Argillae ape-argillae-3
      Argillae
      65
      fra 26 €/m²
      Aroma af Imola Ceramica
      65
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica Aroma imola-ceramica-aroma-7Imola Ceramica Aroma imola-ceramica-aroma-1
      Aroma
      65
      fra 38 €/m²
      Lilysuite af Ceramiche Marca Corona
      64
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Marca Corona Lilysuite marca-corona-lilysuite-5Ceramiche Marca Corona Lilysuite marca-corona-lilysuite-8
      Lilysuite
      64
      fra 38 €/m²
      Zenit-Samara af Mainzu Ceramica
      62
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Mainzu Ceramica Zenit-Samara mainzu-zenit-samara-1Mainzu Ceramica Zenit-Samara mainzu-zenit-samara
      Zenit-Samara
      62
      fra 30 €/m²
      Look af Ragno
      62
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Look ragno-look-3Ragno Look ragno-look-2
      Look
      62
      fra 39 €/m²
      Mattonelle Margherita af Mutina Ceramiche & Design
      60
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mutina Ceramiche & Design Mattonelle Margherita mutina-mattonelle-margherita-7Mutina Ceramiche & Design Mattonelle Margherita mutina-mattonelle-margherita-22
      Mattonelle Margherita (designet af Nathalie Du Pasquier)
      60
      fra 117 €/m²
      Trivial af Cevica
      57
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cevica Trivial cevica-trivial-4Cevica Trivial cevica-trivial-5
      Trivial
      57
      fra 58 €/m²
      Natural af Cevica
      56
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cevica Natural cevica-natural-5Cevica Natural cevica-natural-1
      Natural
      56
      fra 44 €/m²
      Ceppo af Ceramica Magica
      54
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Magica Ceppo magica-ceppo-3Ceramica Magica Ceppo magica-ceppo-1
      Ceppo
      54
      fra 26 €/m²
      Chaouen af Mainzu Ceramica
      51
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Chaouen mainzu-chaouen-3Mainzu Ceramica Chaouen mainzu-chaouen-2
      Chaouen
      51
      fra 18 €/m²
      Compass af Mainzu Ceramica
      50
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Mainzu Ceramica Compass mainzu-compass-2Mainzu Ceramica Compass mainzu-compass-3
      Compass
      50
      fra 30 €/m²
      Evoluta af Ceramiche Piemme
      48
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramiche Piemme Evoluta piemme-evoluta-13Ceramiche Piemme Evoluta piemme-evoluta-2
      Evoluta
      48
      fra 13 €/m²
      Joyce af Ceramica Colli
      47
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Colli Joyce colli-joyce-21Ceramica Colli Joyce colli-joyce-3
      Joyce
      47
      fra 20 €/m²
      Blox af Imola Ceramica
      47
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Imola Ceramica Blox imola-ceramica-blox-10Imola Ceramica Blox imola-ceramica-blox-9
      Blox
      47
      fra 28 €/m²
      Prism af Ceramiche Atlas Concorde
      46
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramiche Atlas Concorde Prism atlas-prismCeramiche Atlas Concorde Prism atlas-prism-2
      Prism (designet af Piero Lissoni)
      46
      fra 30 €/m²
      Helsinki 1841 af Porcelanite Dos
      43
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Porcelanite Dos Helsinki 1841 porcelanite-dos-helsinki-1841-1
      Helsinki 1841
      43
      fra 37 €/m²
      Alba af Marazzi
      40
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Marazzi Alba marazzi-alba-2Marazzi Alba marazzi-alba-12
      Alba
      40
      fra 25 €/m²
      Vis af La Faenza Ceramica
      39
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Faenza Ceramica Vis la-faenza-vis-12La Faenza Ceramica Vis la-faenza-vis-3
      Vis
      39
      fra 31 €/m²
      Burlington af Ape Ceramica
      38
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ape Ceramica Burlington ape-burlington-1Ape Ceramica Burlington ape-burlington-2
      Burlington
      38
      fra 13 €/m²
      Star Road af Ceramiche Marca Corona
      38
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramiche Marca Corona Star Road marca-corona-star-road-8Ceramiche Marca Corona Star Road marca-corona-star-road-10
      Star Road
      38
      fra 26 €/m²
      Atlantis af Cifre Ceramica
      38
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Atlantis
      38
      fra 33 €/m²
      Limestone af Ape Ceramica
      37
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Limestone ape-limestone-1Ape Ceramica Limestone ape-limestone-2
      Limestone
      37
      fra 12 €/m²