Flisebutik uden kontakt
(12)
    (191)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Gardenia Orchidea

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Just Color af Gardenia Orchidea
      572
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Gardenia Orchidea Just Color Gardenia-Orchidea-just-color-6Gardenia Orchidea Just Color Gardenia-Orchidea-just-color-4
      Just Color
      572
      fra 48 €/m²
      Just Life af Gardenia Orchidea
      408
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,12
      Gardenia Orchidea Just Life Gardenia-Orchidea-just-life-4Gardenia Orchidea Just Life Gardenia-Orchidea-just-life-2
      Just Life
      408
      fra 34 €/m²
      Concept Stone af Gardenia Orchidea
      339
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Gardenia Orchidea Concept Stone Gardenia-Orchidea-concept-stone-7Gardenia Orchidea Concept Stone Gardenia-Orchidea-concept-stone-8
      Concept Stone
      339
      fra 36 €/m²
      Mood af Gardenia Orchidea
      209
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Gardenia Orchidea Mood Gardenia-Orchidea-mood-13Gardenia Orchidea Mood Gardenia-Orchidea-mood-11_1
      Mood
      209
      fra 33 €/m²
      Just Nature af Gardenia Orchidea
      209
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Gardenia Orchidea Just Nature Gardenia-Orchidea-just-nature-4Gardenia Orchidea Just Nature Gardenia-Orchidea-just-nature-1
      Just Nature
      209
      fra 44 €/m²
      Unique af Gardenia Orchidea
      166
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gardenia Orchidea Unique gardenia-orchidea-unique-17Gardenia Orchidea Unique gardenia-orchidea-unique-26
      Unique
      166
      fra 48 €/m²
      Make af Gardenia Orchidea
      122
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Gardenia Orchidea Make gardenia-orchidea-make-4Gardenia Orchidea Make gardenia-orchidea-make-1
      Make
      122
      fra 39 €/m²
      Slabs af Gardenia Orchidea
      114
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gardenia Orchidea Slabs gardenia-orchidea-slabs-1Gardenia Orchidea Slabs gardenia-orchidea-slabs-3
      Slabs
      114
      fra 56 €/m²
      Origini af Gardenia Orchidea
      79
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Gardenia Orchidea Origini gardenia-orchidea-originiGardenia Orchidea Origini gardenia-orchidea-origini-1
      Origini
      79
      fra 39 €/m²
      Amboise af Gardenia Orchidea
      56
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Gardenia Orchidea Amboise gardenia-orchidea-amboise-1Gardenia Orchidea Amboise gardenia-orchidea-amboise-6
      Amboise
      56
      fra 38 €/m²
      Native af Gardenia Orchidea
      46
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Gardenia Orchidea Native gardenia-orchidea-native-1Gardenia Orchidea Native gardenia-orchidea-native
      Native
      46
      fra 39 €/m²
      Burlington af Gardenia Orchidea
      19
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Gardenia Orchidea Burlington gardenia-orchidea-burlington-4Gardenia Orchidea Burlington gardenia-orchidea-burlington-5
      Burlington
      19
      fra 39 €/m²