Flisebutik uden kontakt
(16)
    (191)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Gambini

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      D_Lash af Gambini
      248
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Gambini D_Lash gambini-d-lashGambini D_Lash gambini-d-lash-2
      D_Lash
      248
      fra 30 €/m²
      Hemisphere af Gambini
      245
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Gambini Hemisphere gambini-hemisphere-1Gambini Hemisphere gambini-hemisphere-4
      Hemisphere
      245
      fra 27 €/m²
      Organic Rug af Gambini
      187
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Organic Rug gambini-organic-rug-11Gambini Organic Rug gambini-organic-rug-7
      Organic Rug
      187
      fra 27 €/m²
      Naturae af Gambini
      154
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Naturae gambini-naturae-4Gambini Naturae gambini-naturae-5
      Naturae
      154
      fra 26 €/m²
      Design 2 Positive af Gambini
      142
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Design 2 Positive gambini-design-2-positiveGambini Design 2 Positive gambini-design-2-positive-5
      Design 2 Positive
      142
      fra 26 €/m²
      D_20 af Gambini
      90
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      D_20
      90
      fra 37 €/m²
      Ocean Black af Gambini
      69
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Gambini Ocean Black gambini-ocean-black-1
      Ocean Black
      69
      fra 21 €/m²
      Chalet af Gambini
      58
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Chalet gambini-chalet-1-6Gambini Chalet gambini-chalet-1-2
      Chalet
      58
      fra 32 €/m²
      Unika af Gambini
      48
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Gambini Unika gambini-unika-1
      Unika
      48
      fra 21 €/m²
      D_Elements af Gambini
      45
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      D_Elements
      45
      fra 31 €/m²
      Organic Resin af Gambini
      36
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Organic Resin gambini-organic-resinGambini Organic Resin gambini-organic-resin-2
      Organic Resin
      36
      fra 20 €/m²
      Halite af Gambini
      35
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Halite gambini-halite-8Gambini Halite gambini-halite-2
      Halite
      35
      Ingen udstillinger i 2020fra 32 €/m²
      Bet af Gambini
      33
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Gambini Bet gambini-bet-4Gambini Bet gambini-bet-2
      Bet
      33
      fra 31 €/m²
      Bark af Gambini
      30
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Gambini Bark gambini-bark-2
      Bark
      30
      fra 35 €/m²
      Organic Brick af Gambini
      22
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Organic Brick gambini-organic-brick-1Gambini Organic Brick gambini-organic-brick-2
      Organic Brick
      22
      fra 34 €/m²
      Playwood af Gambini
      20
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Gambini Playwood gambini-playwood-1Gambini Playwood gambini-playwood-2
      Playwood
      20
      fra 35 €/m²