Flisebutik uden kontakt
(16)
    (177)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Gambini

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      D_Lash af Gambini
      357
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini D_Lash gambini-d-lash
      Gambini D_Lash gambini-d-lash-2
      fra 236 kr./m²
      D_Lash
      R 10
      357
      Hemisphere af Gambini
      292
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Hemisphere gambini-hemisphere-1
      Gambini Hemisphere gambini-hemisphere-4
      fra 214 kr./m²
      Hemisphere
      R 10
      292
      Organic Rug af Gambini
      222
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Organic Rug gambini-organic-rug-11
      Gambini Organic Rug gambini-organic-rug-7
      fra 214 kr./m²
      Organic Rug
      222
      Design 2 Positive af Gambini
      204
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Design 2 Positive gambini-design-2-positive-5
      Gambini Design 2 Positive gambini-design-2-positive-4
      fra 202 kr./m²
      Design 2 Positive
      204
      Naturae af Gambini
      186
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Naturae gambini-naturae-3
      Gambini Naturae gambini-naturae-4
      fra 206 kr./m²
      Naturae
      186
      D_20 af Gambini
      112
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 292 kr./m²
      D_20
      R 10
      112
      Ocean Black af Gambini
      93
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Ocean Black gambini-ocean-black-1
      fra 167 kr./m²
      Ocean Black
      R 11
      93
      Unika af Gambini
      67
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Unika gambini-unika-1
      fra 167 kr./m²
      Unika
      R 11
      67
      Chalet af Gambini
      64
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Chalet gambini-chalet-1-6
      Gambini Chalet gambini-chalet-1-2
      fra 255 kr./m²
      Chalet
      64
      Bet af Gambini
      62
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Bet gambini-bet-4
      Gambini Bet gambini-bet-2
      fra 244 kr./m²
      Bet
      R 10,11
      62
      Organic Resin af Gambini
      58
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Organic Resin gambini-organic-resin
      Gambini Organic Resin gambini-organic-resin-2
      fra 159 kr./m²
      Organic Resin
      58
      D_Elements af Gambini
      56
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 247 kr./m²
      D_Elements
      R 10
      56
      Halite af Gambini
      49
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Halite gambini-halite-8
      Gambini Halite gambini-halite-2
      Ingen udstillinger i 2020fra 255 kr./m²
      Halite
      49
      Organic Brick af Gambini
      37
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Organic Brick gambini-organic-brick-1
      Gambini Organic Brick gambini-organic-brick-2
      fra 270 kr./m²
      Organic Brick
      37
      Bark af Gambini
      36
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Bark gambini-bark-2
      fra 277 kr./m²
      Bark
      R 10
      36
      Playwood af Gambini
      27
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Gambini Playwood gambini-playwood-1
      Gambini Playwood gambini-playwood-2
      fra 274 kr./m²
      Playwood
      R 10
      27