Flisebutik uden kontakt
(17)
    (193)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Porcelænsfliser fra Ceramica Fondovalle

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Infinito 2.0 af Ceramica Fondovalle
      7192
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Infinito 2.0 fondovalle-infinito-20-8Ceramica Fondovalle Infinito 2.0 0-Fondovalle-2
      Infinito 2.0
      7,2K
      fra 44 €/m²
      Komi af Ceramica Fondovalle
      2538
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Fondovalle Komi Fondovalle-Komi-2Ceramica Fondovalle Komi Komi-Fondovalle-5
      Komi
      2,5K
      fra 39 €/m²
      Dream af Ceramica Fondovalle
      1119
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Dream
      1,1K
      fra 66 €/m²
      Action af Ceramica Fondovalle
      939
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Fondovalle Action Action-Fondovalle-3
      Action
      939
      fra 44 €/m²
      Shards af Ceramica Fondovalle
      814
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-1Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12
      Shards
      814
      fra 52 €/m²
      Acidic af Ceramica Fondovalle
      804
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Fondovalle Acidic Acidic_Silver-DiningCeramica Fondovalle Acidic Acidic-Fondovalle-3
      Acidic
      804
      fra 55 €/m²
      Portland 2.0 af Ceramica Fondovalle
      634
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramica Fondovalle Portland 2.0 0-Fondovalle-4
      Portland 2.0
      634
      fra 36 €/m²
      Portland 3.0 af Ceramica Fondovalle
      601
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Fondovalle Portland 3.0 portland_camera_da_letto_01_27_15_geCeramica Fondovalle Portland 3.0 portland_hood_zenith_120x120_120x240
      Portland 3.0
      601
      fra 44 €/m²
      Res Art af Ceramica Fondovalle
      448
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Fondovalle Res Art fondovalle-res-art-9Ceramica Fondovalle Res Art fondovalle-res-art-13
      Res Art
      448
      fra 32 €/m²
      Spaces af Ceramica Fondovalle
      315
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramica Fondovalle Spaces fondovalle-spaces-8Ceramica Fondovalle Spaces Fondovalle-spaces-3
      Spaces
      315
      fra 32 €/m²
      Match af Ceramica Fondovalle
      304
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Fondovalle Match Fondovalle-match-1Ceramica Fondovalle Match Fondovalle-match-4
      Match
      304
      fra 66 €/m²
      Stone Icons af Ceramica Fondovalle
      159
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramica Fondovalle Stone Icons fondovalle-stone-icons-5Ceramica Fondovalle Stone Icons fondovalle-stone-icons-3
      Stone Icons
      159
      fra 31 €/m²
      Urban Craft af Ceramica Fondovalle
      102
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Fondovalle Urban Craft fondovalle-urban-craft-1Ceramica Fondovalle Urban Craft fondovalle-urban-craft
      Urban Craft
      102
      fra 44 €/m²
      Planeto af Ceramica Fondovalle
      71
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramica Fondovalle Planeto fondovalle-planeto-5Ceramica Fondovalle Planeto fondovalle-planeto-8
      Planeto
      71
      fra 32 €/m²
      My Top af Ceramica Fondovalle
      68
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle My Top fondovalle-my-top-7Ceramica Fondovalle My Top fondovalle-my-top-3
      My Top
      68
      fra 127 €/m²
      Reframe af Ceramica Fondovalle
      39
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Fondovalle Reframe fondovalle-reframe-4Ceramica Fondovalle Reframe fondovalle-reframe-2
      Reframe
      39
      fra 32 €/m²
      Keynote af Ceramica Fondovalle
      23
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ceramica Fondovalle Keynote fondovalle-keynote-7Ceramica Fondovalle Keynote fondovalle-keynote-8
      Keynote
      23
      fra 35 €/m²