Flisebutik uden kontakt
(17)
    (183)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Porcelænsfliser fra Ceramica Fondovalle

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Infinito 2.0 af Ceramica Fondovalle
      6569
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Infinito 2.0 fondovalle-infinito-20-8
      Ceramica Fondovalle Infinito 2.0 Fondovalle-Infinito-20-1
      fra 44 DKK/m²
      Infinito 2.0
      6,6K
      Komi af Ceramica Fondovalle
      2816
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Komi Fondovalle-Komi-2
      Ceramica Fondovalle Komi Komi-Fondovalle-5
      fra 39 DKK/m²
      Komi
      R 10
      2,8K
      Action af Ceramica Fondovalle
      976
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Action Action-Fondovalle-3
      fra 44 DKK/m²
      Action
      R 10
      976
      Shards af Ceramica Fondovalle
      941
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-13
      fra 52 DKK/m²
      Shards
      R 10
      941
      Acidic af Ceramica Fondovalle
      714
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Acidic Acidic_Silver-Dining
      Ceramica Fondovalle Acidic Acidic-Fondovalle-3
      fra 55 DKK/m²
      Acidic
      R 10
      714
      Portland 3.0 af Ceramica Fondovalle
      610
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Portland 3.0 portland_camera_da_letto_01_27_15_ge
      Ceramica Fondovalle Portland 3.0 portland_hood_zenith_120x120_120x240
      fra 44 DKK/m²
      Portland 3.0
      R 10
      610
      Res Art af Ceramica Fondovalle
      532
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Res Art fondovalle-res-art-9
      Ceramica Fondovalle Res Art fondovalle-res-art-13
      fra 32 DKK/m²
      Res Art
      R 10
      532
      Portland 2.0 af Ceramica Fondovalle
      519
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Portland 2.0 0-Fondovalle-4
      fra 36 DKK/m²
      Portland 2.0
      R 10,11
      519
      Dream af Ceramica Fondovalle
      314
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Dream fondovalle-dream-9
      Ceramica Fondovalle Dream fondovalle-dream-12
      fra 66 DKK/m²
      Dream
      R 10
      314
      Match af Ceramica Fondovalle
      313
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Match Fondovalle-match-7
      Ceramica Fondovalle Match Fondovalle-match-1
      fra 66 DKK/m²
      Match
      R 10
      313
      Spaces af Ceramica Fondovalle
      293
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Spaces Fondovalle-spaces-2
      Ceramica Fondovalle Spaces fondovalle-spaces-8
      fra 32 DKK/m²
      Spaces
      R 10,11
      293
      Stone Icons af Ceramica Fondovalle
      182
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Stone Icons fondovalle-stone-icons-5
      Ceramica Fondovalle Stone Icons fondovalle-stone-icons-3
      fra 31 DKK/m²
      Stone Icons
      R 10,11
      182
      Urban Craft af Ceramica Fondovalle
      130
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Urban Craft fondovalle-urban-craft-1
      Ceramica Fondovalle Urban Craft fondovalle-urban-craft
      fra 44 DKK/m²
      Urban Craft
      R 10
      130
      Planeto af Ceramica Fondovalle
      92
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Planeto fondovalle-planeto-5
      Ceramica Fondovalle Planeto fondovalle-planeto-8
      fra 32 DKK/m²
      Planeto
      R 10,11
      92
      Keynote af Ceramica Fondovalle
      88
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Keynote fondovalle-keynote-7
      Ceramica Fondovalle Keynote fondovalle-keynote-8
      fra 35 DKK/m²
      Keynote
      R 10,11
      88
      MyTop af Ceramica Fondovalle
      82
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle MyTop fondovalle-my-top-7
      Ceramica Fondovalle MyTop fondovalle-my-top-3
      fra 127 DKK/m²
      MyTop
      82
      Reframe af Ceramica Fondovalle
      53
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Reframe fondovalle-reframe-4
      Ceramica Fondovalle Reframe fondovalle-reframe-2
      fra 32 DKK/m²
      Reframe
      R 10
      53