Flisebutik uden kontakt
(22)
    (184)
      Vis
      Valgte kriterier: 0
      Heritage af Ceramica Fioranese
      3256
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Heritage fioranese-heritage-fioranese
      fra 28 kr/m²
      Heritage (designet af Silvia Stanzani)
      R 11
      3,3K
      Cementine 20 af Ceramica Fioranese
      2435
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Cementine 20 fioranese-cementine-20-1
      fra 55 kr/m²
      Cementine 20 (designet af Silvia Stanzani)
      2,4K
      Cementine_Evo af Ceramica Fioranese
      2289
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Cementine_Evo fioranese-cementine-evo-1
      fra 55 kr/m²
      Cementine_Evo (designet af Silvia Stanzani)
      2,3K
      Cementine Black&White af Ceramica Fioranese
      1994
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Cementine Black&White Fioranese-Cementine-Black-white-13
      Ceramica Fioranese Cementine Black&White Fioranese-Cementine-Black-white-15
      fra 55 kr/m²
      Cementine Black&White (designet af Silvia Stanzani)
      2,0K
      Cementine_Boho af Ceramica Fioranese
      793
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Cementine_Boho fioranese-cementine-boho-12
      fra 55 kr/m²
      Cementine_Boho (designet af Silvia Stanzani)
      793
      Cementine_Retro af Ceramica Fioranese
      673
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Cementine_Retro fioranese-cementine-retro
      fra 55 kr/m²
      Cementine_Retro (designet af Silvia Stanzani)
      673
      Cementine_Cocci af Ceramica Fioranese
      564
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-3
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-4
      fra 55 kr/m²
      Cementine_Cocci (designet af Silvia Stanzani)
      564
      Marmorea af Ceramica Fioranese
      409
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Marmorea fioranese-marmorea-6
      Ceramica Fioranese Marmorea fioranese-marmorea-3
      fra 40 kr/m²
      Marmorea
      409
      Concrete af Ceramica Fioranese
      333
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Concrete fioranese-concrete-1
      fra 34 kr/m²
      Concrete
      R 10,11
      333
      I Cocci af Ceramica Fioranese
      309
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese I Cocci fioranese-i-cocci
      Ceramica Fioranese I Cocci fioranese-i-cocci-16
      fra 32 kr/m²
      I Cocci
      R 10
      309
      Fio.Ghiaia af Ceramica Fioranese
      230
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Fio.Ghiaia fioranese-ghiaia-5
      Ceramica Fioranese Fio.Ghiaia fioranese-ghiaia-3
      fra 51 kr/m²
      Fio.Ghiaia (designet af Luigi Romanelli)
      R 10
      230
      Dekap af Ceramica Fioranese
      186
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Dekap fioranese-dekap
      fra 51 kr/m²
      Dekap
      R 10
      186
      Blend af Ceramica Fioranese
      174
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Blend fioranese-blend-fioranese
      fra 43 kr/m²
      Blend
      174
      Oaken af Ceramica Fioranese
      101
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Oaken fioranese-oaken-17
      fra 50 kr/m²
      Oaken
      R 10,11
      101
      Trastevere Vibrato af Ceramica Fioranese
      87
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Trastevere Vibrato fioranese-trastevere-vibrato-2
      Ceramica Fioranese Trastevere Vibrato fioranese-trastevere-vibrato-3
      fra 32 kr/m²
      Trastevere Vibrato
      R 10
      87
      Manoir af Ceramica Fioranese
      71
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Manoir fioranese-manoir-13
      fra 32 kr/m²
      Manoir
      R 10
      71
      Marmorea2 af Ceramica Fioranese
      52
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Marmorea2 fioranese-marmorea2-17
      fra 40 kr/m²
      Marmorea2
      52
      Fio.Liquida af Ceramica Fioranese
      50
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Fio.Liquida fioranese-fio-liquida-4
      Ceramica Fioranese Fio.Liquida fioranese-fio-liquida-3
      fra 55 kr/m²
      Fio.Liquida (designet af Davide Tonelli)
      R 10
      50
      Montpellier af Ceramica Fioranese
      18
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      MP361R_Montpellier Talco Nat. Ret. Ceramica Fioranese Montpellier
      fra 32 kr/m²
      Montpellier
      R 10,11
      18
      Fio.Passepartout af Ceramica Fioranese
      11
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      PAS#2AR Ceramica Fioranese Fio.Passepartout
      fra 54 kr/m²
      Fio.Passepartout (designet af Davide Tonelli)
      11
      Fio.Block af Ceramica Fioranese
      6
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      BK361R_Block Bianco Nat 30x60 Ret Ceramica Fioranese Fio.Block
      fra 54 kr/m²
      Fio.Block (designet af Davide Tonelli)
      6
      Cementine_OpenAir af Ceramica Fioranese
      0
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      CMO20D6_Open_6 Ceramica Fioranese Cementine_OpenAir
      fra 55 kr/m²
      Cementine_OpenAir (designet af Silvia Stanzani)
      R 11
      0