Flisebutik uden kontakt
(16)
    (191)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Porcelænsfliser fra Casalgrande Padana

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Metallica af Casalgrande Padana
      1515
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Metallica Metallica (Casalgrande Padana)-Casalgrande Padana-4Casalgrande Padana Metallica Metallica (Casalgrande Padana)-Casalgrande Padana-5
      Metallica
      1,5K
      fra 28 €/m²
      Opus af Casalgrande Padana
      1278
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-3Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-2
      Opus
      1,3K
      fra 19 €/m²
      Parchi af Casalgrande Padana
      1021
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Casalgrande Padana Parchi Casalgrande-Padana-parchi-3Casalgrande Padana Parchi Casalgrande-Padana-parchi-5
      Parchi
      1,0K
      fra 16 €/m²
      Steeltech af Casalgrande Padana
      985
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Steeltech Casalgrande-Padana-steeltech-4Casalgrande Padana Steeltech Casalgrande-Padana-steeltech-5
      Steeltech
      985
      fra 32 €/m²
      Resina af Casalgrande Padana
      752
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Resina Casalgrande-Padana-resina-1Casalgrande Padana Resina Casalgrande-Padana-resina-8
      Resina
      752
      fra 46 €/m²
      Marte af Casalgrande Padana
      663
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Marte
      663
      fra 21 €/m²
      Antique Wood af Casalgrande Padana
      498
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Casalgrande Padana Antique Wood Casalgrande-Padana-antique-wood-5Casalgrande Padana Antique Wood Casalgrande-Padana-antique-wood-8
      Antique Wood
      498
      fra 36 €/m²
      Architecture af Casalgrande Padana
      476
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Architecture Casalgrande-Padana-architecture-2
      Architecture
      476
      fra 23 €/m²
      Beton af Casalgrande Padana
      380
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Casalgrande Padana Beton casalgrande-padana-beton-2Casalgrande Padana Beton casalgrande-padana-beton-6
      Beton
      380
      fra 27 €/m²
      Macro af Casalgrande Padana
      334
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Macro casalgrande-padana-macro-5Casalgrande Padana Macro casalgrande-padana-macro-3
      Macro
      334
      fra 36 €/m²
      Pietre di Sardegna af Casalgrande Padana
      249
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Casalgrande Padana Pietre di Sardegna Casalgrande-Padana-pietre-di-sardegna-5Casalgrande Padana Pietre di Sardegna Casalgrande-Padana-pietre-di-sardegna-2
      Pietre di Sardegna
      249
      fra 24 €/m²
      Stonewash af Casalgrande Padana
      238
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Stonewash casalgrande-padana-stonewash-3Casalgrande Padana Stonewash casalgrande-padana-stonewash-1
      Stonewash
      238
      fra 34 €/m²
      Limpha af Casalgrande Padana
      94
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Limpha casalgrande-padana-limpha-7Casalgrande Padana Limpha casalgrande-padana-limpha-1
      Limpha
      94
      fra 181 €/m²
      Manhattan af Casalgrande Padana
      61
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Casalgrande Padana Manhattan casalgrande-padana-manhattan-1Casalgrande Padana Manhattan casalgrande-padana-manhattan-4
      Manhattan
      61
      fra 24 €/m²
      Marmosmart af Casalgrande Padana
      55
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Casalgrande Padana Marmosmart casalgrande-padana-marmosmart-2Casalgrande Padana Marmosmart casalgrande-padana-marmosmart-3
      Marmosmart
      55
      fra 22 €/m²
      Cemento af Casalgrande Padana
      34
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Casalgrande Padana Cemento casalgrande-padana-cemento-14Casalgrande Padana Cemento casalgrande-padana-cemento-13
      Cemento
      34
      fra 19 €/m²