Flisebutik uden kontakt
(69)
    (191)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Boxer

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Chevron af Boxer
      438
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Chevron boxer-chevron-2Boxer Chevron boxer-chevron-3
      Chevron
      438
      fra 25 €/stk
      Wave Metal af Boxer
      405
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-3Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-1
      Wave Metal
      405
      fra 3 €/stk
      Dream af Boxer
      378
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Dream boxer-dream-3Boxer Dream boxer-dream-1-2
      Dream
      378
      fra 20 €/stk
      Esa Glass af Boxer
      331
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Esa Glass boxer-esa-glass-7Boxer Esa Glass boxer-esa-glass-5
      Esa Glass
      331
      fra 29 €/stk
      Eldorado af Boxer
      295
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Eldorado boxer-eldorado-1Boxer Eldorado boxer-eldorado
      Eldorado
      295
      fra 37 €/stk
      Escorial af Boxer
      268
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Escorial boxer-escorial-1Boxer Escorial boxer-escorial-2
      Escorial
      268
      fra 30 €/stk
      Vintage af Boxer
      248
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Vintage boxer-vintage-1Boxer Vintage boxer-vintage-2
      Vintage
      248
      fra 31 €/stk
      Poliedro Metal af Boxer
      246
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Poliedro Metal boxer-poliedro-metal-2Boxer Poliedro Metal boxer-poliedro-metal
      Poliedro Metal
      246
      fra 3 €/stk
      Energy af Boxer

      fra 18 €/stk
      216
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Energy boxer-energyBoxer Energy boxer-energy-3
      Energy
      216
      fra 18 €/stk
      Hexagon af Boxer
      198
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Hexagon boxer-hexagon-1Boxer Hexagon boxer-hexagon-5
      Hexagon
      198
      fra 25 €/stk
      Elektro af Boxer
      197
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Elektro
      197
      fra 18 €/stk
      Cementina Vintage af Boxer
      188
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Cementina Vintage boxer-cementina-vintage-5Boxer Cementina Vintage boxer-cementina-vintage-1
      Cementina Vintage
      188
      fra 28 €/m²
      Tiffany af Boxer
      183
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Tiffany boxer-tiffany-4Boxer Tiffany boxer-tiffany-2
      Tiffany
      183
      fra 40 €/stk
      Retro af Boxer
      157
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Retro boxer-retro-1Boxer Retro boxer-retro-3
      Retro
      157
      fra 27 €/stk
      Nat Bricks af Boxer
      134
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Nat Bricks boxer-nat-bricks-1Boxer Nat Bricks boxer-nat-bricks-3
      Nat Bricks
      134
      fra 8 €/stk
      Ethnic af Boxer
      130
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Ethnic boxer-ethnic-1Boxer Ethnic boxer-ethnic-3
      Ethnic
      130
      fra 24 €/stk
      Cementina Retro af Boxer
      124
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Cementina Retro boxer-cementina-retroBoxer Cementina Retro boxer-cementina-retro-1
      Cementina Retro
      124
      fra 28 €/m²
      3D af Boxer
      101
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer 3D boxer-3d-4Boxer 3D boxer-3d-3
      3D
      101
      fra 25 €/stk
      Safari af Boxer
      90
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Safari boxer-safari-3Boxer Safari boxer-safari-1
      Safari
      90
      fra 16 €/stk
      Metropolitan af Boxer
      85
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Metropolitan boxer-metropolitan-3Boxer Metropolitan boxer-metropolitan-2
      Metropolitan
      85
      fra 9 €/stk
      Esa Design af Boxer
      85
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Esa Design boxer-esa-design
      Esa Design
      85
      fra 21 €/stk
      Heritage af Boxer
      83
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Heritage boxer-heritage-2Boxer Heritage boxer-heritage-3
      Heritage
      83
      fra 29 €/stk
      Naples af Boxer
      79
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Naples boxer-naples-1
      Naples
      79
      fra 27 €/stk
      Parkour af Boxer
      75
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Parkour
      75
      fra 27 €/stk
      Glassbrick af Boxer
      70
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Glassbrick boxer-glassbrick-2Boxer Glassbrick boxer-glassbrick-1
      Glassbrick
      70
      fra 24 €/stk
      Venice af Boxer
      69
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Venice boxer-venice-1
      Venice
      69
      fra 27 €/stk
      Esa Shine af Boxer
      60
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Esa Shine boxer-esa-shineBoxer Esa Shine boxer-esa-shine-1
      Esa Shine
      60
      fra 35 €/stk
      Patchwork af Boxer
      53
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Patchwork boxer-patchwork
      Patchwork
      53
      fra 42 €/stk
      Rubicone Formella af Boxer
      47
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Rubicone Formella boxer-rubicone-formella-1
      Rubicone Formella
      47
      fra 12 €/stk
      Colorado af Boxer
      43
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Colorado boxer-colorado-2Boxer Colorado boxer-colorado-1
      Colorado
      43
      fra 35 €/stk