Flisebutik uden kontakt
(72)
    (177)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Boxer

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Wave Metal af Boxer
      663
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-2
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-3
      fra 3 kr./stk
      Wave Metal
      663
      Chevron af Boxer
      559
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Chevron boxer-chevron-1
      Boxer Chevron boxer-chevron-2
      fra 26 kr./stk
      Chevron
      559
      Esa Glass af Boxer
      473
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Esa Glass boxer-esa-glass-7
      Boxer Esa Glass boxer-esa-glass-5
      fra 30 kr./stk
      Esa Glass
      473
      Dream af Boxer
      449
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Dream boxer-dream-3
      Boxer Dream boxer-dream-1-2
      fra 20 kr./stk
      Dream
      449
      Poliedro Metal af Boxer
      378
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Poliedro Metal boxer-poliedro-metal-2
      Boxer Poliedro Metal boxer-poliedro-metal
      fra 3 kr./stk
      Poliedro Metal
      378
      Eldorado af Boxer
      374
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Eldorado boxer-eldorado-1
      Boxer Eldorado boxer-eldorado
      fra 38 kr./stk
      Eldorado
      374
      Escorial af Boxer
      342
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Escorial boxer-escorial-1
      Boxer Escorial boxer-escorial-4
      fra 31 kr./stk
      Escorial
      342
      Energy af Boxer

      fra 19 kr./stk
      305
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Energy boxer-energy
      Boxer Energy boxer-energy-3
      fra 19 kr./stk
      Energy
      305
      Vintage af Boxer
      293
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Vintage boxer-vintage-1
      Boxer Vintage boxer-vintage-2
      fra 32 kr./stk
      Vintage
      293
      Cementina Vintage af Boxer
      277
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Cementina Vintage boxer-cementina-vintage-5
      Boxer Cementina Vintage boxer-cementina-vintage-1
      fra 232 kr./m²
      Cementina Vintage
      277
      Elektro af Boxer
      244
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 18 kr./stk
      Elektro
      244
      Hexagon af Boxer
      238
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Hexagon boxer-hexagon-1
      Boxer Hexagon boxer-hexagon-5
      fra 26 kr./stk
      Hexagon
      238
      Tiffany af Boxer
      229
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Tiffany boxer-tiffany-4
      Boxer Tiffany boxer-tiffany-2
      fra 41 kr./stk
      Tiffany
      229
      Nat Bricks af Boxer
      206
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Nat Bricks boxer-nat-bricks-1
      Boxer Nat Bricks boxer-nat-bricks-3
      fra 8 kr./stk
      Nat Bricks
      206
      Retro af Boxer
      206
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Retro boxer-retro-1
      Boxer Retro boxer-retro-3
      fra 28 kr./stk
      Retro
      206
      Cementina Retro af Boxer
      183
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Cementina Retro boxer-cementina-retro
      Boxer Cementina Retro boxer-cementina-retro-1
      fra 232 kr./m²
      Cementina Retro
      183
      Ethnic af Boxer
      182
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Ethnic boxer-ethnic-1
      Boxer Ethnic boxer-ethnic-3
      fra 25 kr./stk
      Ethnic
      182
      3D af Boxer
      115
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer 3D boxer-3d-4
      Boxer 3D boxer-3d-3
      fra 26 kr./stk
      3D
      115
      Safari af Boxer
      103
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Safari boxer-safari-3
      Boxer Safari boxer-safari-1
      fra 16 kr./stk
      Safari
      103
      Glassbrick af Boxer
      100
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Glassbrick boxer-glassbrick-2
      Boxer Glassbrick boxer-glassbrick-1
      fra 25 kr./stk
      Glassbrick
      100
      Heritage af Boxer
      98
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Heritage boxer-heritage-2
      Boxer Heritage boxer-heritage-3
      fra 29 kr./stk
      Heritage
      98
      Esa Design af Boxer
      97
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Esa Design boxer-esa-design
      fra 22 kr./stk
      Esa Design
      97
      Metropolitan af Boxer
      96
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Metropolitan boxer-metropolitan-3
      Boxer Metropolitan boxer-metropolitan-2
      fra 9 kr./stk
      Metropolitan
      96
      Naples af Boxer
      96
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Naples boxer-naples-1
      fra 28 kr./stk
      Naples
      96
      Venice af Boxer
      80
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Venice boxer-venice-1
      fra 28 kr./stk
      Venice
      80
      Esa Shine af Boxer
      72
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Esa Shine boxer-esa-shine
      Boxer Esa Shine boxer-esa-shine-1
      fra 19 kr./stk
      Esa Shine
      72
      Patchwork af Boxer
      62
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Patchwork boxer-patchwork-3
      fra 43 kr./stk
      Patchwork
      62
      Rubicone Formella af Boxer
      54
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Rubicone Formella boxer-rubicone-formella-1
      fra 12 kr./stk
      Rubicone Formella
      54
      Isonzo Formella af Boxer
      50
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Isonzo Formella boxer-isonzo-formella
      Boxer Isonzo Formella boxer-isonzo-formella-2
      fra 12 kr./stk
      Isonzo Formella
      50
      Colorado af Boxer
      50
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Colorado boxer-colorado-2
      Boxer Colorado boxer-colorado-1
      fra 36 kr./stk
      Colorado
      50