Flisebutik uden kontakt
(18)
    (177)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Ceramica Appiani

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Anthologhia af Ceramica Appiani
      1752
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Anthologhia Anthologhia-Appiani-5
      Ceramica Appiani Anthologhia Anthologhia-Appiani-10
      fra 382 kr./m²
      Anthologhia
      R 11,12
      1,8K
      Libra af Ceramica Appiani
      1203
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Libra appiani-libra
      Ceramica Appiani Libra appiani-libra-1
      fra 446 kr./m²
      Libra
      1,2K
      Appiani Mix af Ceramica Appiani
      944
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 540 kr./m²
      Appiani Mix
      944
      Dama af Ceramica Appiani
      849
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Dama Geometrie-DAMA-Mosaico-Ceramico-Appiani-254001-rel72c96476
      Ceramica Appiani Dama Geometrie-DAMA-Mosaico-Ceramico-Appiani-254001-rel91b6673b
      fra 1140 kr./m²
      Dama
      849
      Denim af Ceramica Appiani
      770
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim-7
      fra 859 kr./m²
      Denim
      R 11
      770
      Tessuti af Ceramica Appiani
      453
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Tessuti appiani-tessuti
      Ceramica Appiani Tessuti appiani-tessuti-4
      fra 1140 kr./m²
      Tessuti
      453
      Seta af Ceramica Appiani
      405
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Seta Seta (Appiani)-Appiani-1
      fra 382 kr./m²
      Seta
      405
      Regolo af Ceramica Appiani
      368
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Regolo appiani-regolo-2
      Ceramica Appiani Regolo appiani-regolo-5
      fra 382 kr./m²
      Regolo
      368
      Open Space af Ceramica Appiani
      364
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Open Space appiani-open-space-10
      Ceramica Appiani Open Space appiani-open-space-5
      fra 382 kr./m²
      Open Space
      R 11
      364
      Memorie af Ceramica Appiani
      357
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Memorie appiani-memorie-6
      Ceramica Appiani Memorie appiani-memorie-7
      fra 1140 kr./m²
      Memorie
      R 11
      357
      Allure af Ceramica Appiani
      243
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Allure appiani-allure
      Ceramica Appiani Allure appiani-allure-5
      fra 1140 kr./m²
      Allure
      243
      Duetto af Ceramica Appiani
      212
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Duetto TEXTURE-2016-Mosaico-in-ceramica-APPIANI-253480-rel9b69340a
      fra 1140 kr./m²
      Duetto
      212
      Diva af Ceramica Appiani
      175
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Diva Diva-Mosaico-Ceramico-Lucido-APPIANI-253577-rel8f065012
      Ceramica Appiani Diva b_Diva-Mosaico-Ceramico-Lucido-APPIANI-253577-relc3a2abb6
      fra 922 kr./m²
      Diva
      175
      Metallica af Ceramica Appiani
      165
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 476 kr./m²
      Metallica
      165
      Diago af Ceramica Appiani
      70
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Diago appiani-diago
      Ceramica Appiani Diago appiani-diago-2
      fra 1140 kr./m²
      Diago
      70
      Metrica af Ceramica Appiani
      56
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Metrica appiani-metrica-5
      Ceramica Appiani Metrica appiani-metrica-4
      fra 1140 kr./m²
      Metrica
      56
      Trio af Ceramica Appiani
      35
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Trio appiani-trio-1
      Ceramica Appiani Trio appiani-trio-2
      fra 1140 kr./m²
      Trio
      35
      Regolotto af Ceramica Appiani
      15
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Regolotto appiani-regolotto-4
      Ceramica Appiani Regolotto appiani-regolotto-5
      Ingen udstillinger i 2021fra 394 kr./m²
      Regolotto
      15