Flisebutik uden kontakt
(17)
    (183)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Ceramica Appiani

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Anthologhia af Ceramica Appiani
      1602
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Anthologhia Anthologhia-Appiani-5
      Ceramica Appiani Anthologhia Anthologhia-Appiani-10
      fra 51 DKK/m²
      Anthologhia
      R 11,12
      1,6K
      Libra af Ceramica Appiani
      1105
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Libra appiani-libra
      Ceramica Appiani Libra appiani-libra-1
      fra 62 DKK/m²
      Libra
      1,1K
      Appiani Mix af Ceramica Appiani
      884
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 75 DKK/m²
      Appiani Mix
      884
      Dama af Ceramica Appiani
      789
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Dama Geometrie-DAMA-Mosaico-Ceramico-Appiani-254001-rel72c96476
      Ceramica Appiani Dama Geometrie-DAMA-Mosaico-Ceramico-Appiani-254001-rel91b6673b
      fra 159 DKK/m²
      Dama
      789
      Denim af Ceramica Appiani
      716
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim-7
      fra 119 DKK/m²
      Denim
      R 11
      716
      Tessuti af Ceramica Appiani
      431
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Tessuti appiani-tessuti
      Ceramica Appiani Tessuti appiani-tessuti-4
      fra 159 DKK/m²
      Tessuti
      431
      Seta af Ceramica Appiani
      374
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Seta Seta (Appiani)-Appiani-1
      fra 53 DKK/m²
      Seta
      374
      Open Space af Ceramica Appiani
      346
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Open Space appiani-open-space-10
      Ceramica Appiani Open Space appiani-open-space-5
      fra 53 DKK/m²
      Open Space
      R 11
      346
      Regolo af Ceramica Appiani
      331
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Regolo appiani-regolo-2
      Ceramica Appiani Regolo appiani-regolo-5
      fra 51 DKK/m²
      Regolo
      331
      Memorie af Ceramica Appiani
      331
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Memorie appiani-memorie-6
      Ceramica Appiani Memorie appiani-memorie-7
      fra 159 DKK/m²
      Memorie
      R 11
      331
      Allure af Ceramica Appiani
      228
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Allure appiani-allure
      Ceramica Appiani Allure appiani-allure-5
      fra 159 DKK/m²
      Allure
      228
      Duetto af Ceramica Appiani
      208
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Duetto TEXTURE-2016-Mosaico-in-ceramica-APPIANI-253480-rel9b69340a
      fra 159 DKK/m²
      Duetto
      208
      Diva af Ceramica Appiani
      172
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Diva Diva-Mosaico-Ceramico-Lucido-APPIANI-253577-rel8f065012
      Ceramica Appiani Diva b_Diva-Mosaico-Ceramico-Lucido-APPIANI-253577-relc3a2abb6
      fra 128 DKK/m²
      Diva
      172
      Metallica af Ceramica Appiani
      162
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 66 DKK/m²
      Metallica
      162
      Diago af Ceramica Appiani
      70
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Diago appiani-diago
      Ceramica Appiani Diago appiani-diago-2
      fra 159 DKK/m²
      Diago
      70
      Metrica af Ceramica Appiani
      48
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Metrica appiani-metrica-5
      Ceramica Appiani Metrica appiani-metrica-4
      fra 159 DKK/m²
      Metrica
      48
      Trio af Ceramica Appiani
      34
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Trio appiani-trio-1
      Ceramica Appiani Trio appiani-trio-2
      fra 159 DKK/m²
      Trio
      34