Flisebutik uden kontakt
(17)
    (194)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Keramik- og porcelænsfliser fra Ceramica Appiani

      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Anthologhia af Ceramica Appiani
      1384
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11,12
      Ceramica Appiani Anthologhia Anthologhia-Appiani-6Ceramica Appiani Anthologhia Anthologhia-Appiani-8
      Anthologhia
      1,4K
      fra 51 €/m²
      Libra af Ceramica Appiani
      918
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Libra appiani-libraCeramica Appiani Libra appiani-libra-1
      Libra
      918
      fra 62 €/m²
      Appiani Mix af Ceramica Appiani
      777
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Appiani Mix
      777
      fra 75 €/m²
      Dama af Ceramica Appiani
      698
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Dama Geometrie-DAMA-Mosaico-Ceramico-Appiani-254001-rel72c96476Ceramica Appiani Dama Geometrie-DAMA-Mosaico-Ceramico-Appiani-254001-rel91b6673b
      Dama
      698
      fra 159 €/m²
      Denim af Ceramica Appiani
      625
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Ceramica Appiani Denim appiani-denimCeramica Appiani Denim appiani-denim-1
      Denim
      625
      fra 119 €/m²
      Tessuti af Ceramica Appiani
      386
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Tessuti appiani-tessutiCeramica Appiani Tessuti appiani-tessuti-4
      Tessuti
      386
      fra 159 €/m²
      Seta af Ceramica Appiani
      327
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Seta Seta (Appiani)-Appiani-1
      Seta
      327
      fra 53 €/m²
      Open Space af Ceramica Appiani
      305
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Ceramica Appiani Open Space appiani-open-space-5Ceramica Appiani Open Space appiani-open-space-3
      Open Space
      305
      fra 53 €/m²
      Memorie af Ceramica Appiani
      284
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Ceramica Appiani Memorie appiani-memorie-6Ceramica Appiani Memorie appiani-memorie-1
      Memorie
      284
      fra 159 €/m²
      Regolo af Ceramica Appiani
      234
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Regolo appiani-regolo-1Ceramica Appiani Regolo appiani-regolo-2
      Regolo
      234
      fra 51 €/m²
      Allure af Ceramica Appiani
      199
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Allure appiani-allureCeramica Appiani Allure appiani-allure-5
      Allure
      199
      fra 159 €/m²
      Duetto af Ceramica Appiani
      199
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Duetto TEXTURE-2016-Mosaico-in-ceramica-APPIANI-253480-rel9b69340a
      Duetto
      199
      fra 159 €/m²
      Diva af Ceramica Appiani
      159
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Diva Diva-Mosaico-Ceramico-Lucido-APPIANI-253577-rel8f065012Ceramica Appiani Diva b_Diva-Mosaico-Ceramico-Lucido-APPIANI-253577-relc3a2abb6
      Diva
      159
      fra 128 €/m²
      Metallica af Ceramica Appiani
      151
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Metallica
      151
      fra 66 €/m²
      Diago af Ceramica Appiani
      57
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Diago appiani-diagoCeramica Appiani Diago appiani-diago-2
      Diago
      57
      fra 159 €/m²
      Metrica af Ceramica Appiani
      45
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Metrica appiani-metrica-5Ceramica Appiani Metrica appiani-metrica-4
      Metrica
      45
      fra 159 €/m²
      Trio af Ceramica Appiani
      30
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Trio appiani-trio-1Ceramica Appiani Trio appiani-trio-2
      Trio
      30
      fra 159 €/m²