Flisebutik uden kontakt
(4176)
    (177)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser fra 2018

      565 samlinger
      565 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Artisan af Equipe Ceramicas
      9104
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Artisan Equipe-artisan-1
      Equipe Ceramicas Artisan Equipe-artisan-10
      fra 233 kr./m²
      Artisan
      9,1K
      Play af ABK Ceramiche
      6535
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      ABK Ceramiche Play abk-play-6
      ABK Ceramiche Play abk-play-14
      fra 233 kr./m²
      Play
      R 10
      6,5K
      Stracciatella af Arcana Ceramica
      6204
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella-2
      fra 199 kr./m²
      Stracciatella
      R 10
      6,2K
      Riviera af Codicer 95
      3814
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Riviera codicer-95-montecarlo-9
      Codicer 95 Riviera codicer-95-montecarlo-7
      fra 159 kr./m²
      Riviera
      3,8K
      Metallic af Love Ceramic Tiles
      3225
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Love Ceramic Tiles Metallic Love-Tiles-metallic-23
      Love Ceramic Tiles Metallic Love-Tiles-metallic-14
      fra 128 kr./m²
      Metallic
      3,2K
      Planet af Peronda
      2477
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda Planet peronda-planet-5
      Peronda Planet peronda-planet-4
      fra 184 kr./m²
       Alfa de Oro 2018,
      Planet
      R 10,12
      2,5K
      Kerlite Pietra d'Iseo af Cotto d'Este
      2367
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-5
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-7
      fra 379 kr./m²
      Kerlite Pietra d'Iseo
      R 10
      2,4K
      Magma af Equipe Ceramicas
      2362
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-7
      Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-13
      fra 233 kr./m²
      Magma
      2,4K
      Opus af Casalgrande Padana
      2186
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-2
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-4
      fra 148 kr./m²
      Opus
      2,2K
      Bistrot af Ragno
      2177
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Bistrot ragno-bistrot-16
      Ragno Bistrot ragno-bistrot-17
      fra 173 kr./m²
      Bistrot
      R 10
      2,2K
      Heritage af Equipe Ceramicas
      1868
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-5
      Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-3
      fra 233 kr./m²
      Heritage
      1,9K
      Tuscany af Ceramica Rondine
      1673
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Rondine Tuscany Rondine-tuscany-5
      Ceramica Rondine Tuscany Rondine-tuscany-6
      fra 143 kr./m²
      Tuscany
      R 11
      1,7K
      Piave af Pamesa
      1556
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Piave pamesa-piave
      Pamesa Piave pamesa-piave-2
      fra 143 kr./m²
      Piave
      1,6K
      Arkety af Baldocer
      1546
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Arkety Steel Baldocer Arkety
      fra 103 kr./m²
      Arkety
      R 11
      1,5K
      Diamond Calacatta af Realonda
      1460
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Diamond Calacatta realonda-diamond-calacatta-2
      Realonda Diamond Calacatta realonda-diamond-calacatta-3
      fra 221 kr./m²
      Diamond Calacatta
      1,5K
      Gatsby af Ceramicas Aparici
      1389
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Gatsby aparici-gatsby
      Ceramicas Aparici Gatsby aparici-gatsby-2
      fra 215 kr./m²
      Gatsby
      1,4K
      Riga af Realonda
      1375
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Riga realonda-riga-1
      fra 132 kr./m²
      Riga
      1,4K
      The Room af Imola Ceramica
      1369
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-13
      Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-14
      fra 266 kr./m²
      The Room
      1,4K
      Abitare af Ragno
      1360
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Abitare ragno-abitare-6
      Ragno Abitare ragno-abitare-10
      fra 167 kr./m²
      Abitare
      1,4K
      Autore af Ceramiche Caesar
      1317
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-11
      Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-14
      fra 215 kr./m²
      Autore
      1,3K
      Paint af Herberia Сeramiche
      1173
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-3
      Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-6
      fra 128 kr./m²
      Paint
      1,2K
      Calacatta Borghini af Ape Ceramica
      1164
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ape Ceramica Calacatta Borghini ape-calacatta-borghini-2
      Ape Ceramica Calacatta Borghini ape-calacatta-borghini
      fra 159 kr./m²
      Calacatta Borghini
      R 10
      1,2K
      Marble Experience af Impronta Italgraniti
      1160
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Impronta Italgraniti Marble Experience impronta-marble-experience-1
      Impronta Italgraniti Marble Experience impronta-marble-experience-12
      fra 214 kr./m²
      Marble Experience
      R 10
      1,2K
      Zellige af Natucer
      1142
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Zellige natucer-zellige-4
      fra 356 kr./m²
      Zellige
      1,1K
      Reverie af Unicom Starker
      1087
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-2
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-5
      fra 409 kr./m²
      Reverie
      R 10
      1,1K
      Vernici af Sartoria
      1073
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Sartoria Vernici sartoria-vernici-8
      Sartoria Vernici sartoria-vernici-7
      fra 405 kr./m²
      Vernici
      1,1K
      Art Nouveau af Equipe Ceramicas
      1031
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Art Nouveau Equipe-art-nouveau-10
      Equipe Ceramicas Art Nouveau Equipe-art-nouveau-1
      fra 233 kr./m²
      Art Nouveau
      1,0K
      Genesis af Love Ceramic Tiles
      1019
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-2
      Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-1
      fra 105 kr./m²
      Genesis
      1,0K
      Shards af Ceramica Fondovalle
      1019
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-13
      fra 431 kr./m²
      Shards
      R 10
      1,0K
      Operae af Ornamenta

      fra 5505 kr./stk
      994
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Operae ornamenta-operae
      Ornamenta Operae ornamenta-operae-10
      fra 5505 kr./stk
      Operae (designet af Davide Tonelli)
      994