Flisebutik uden kontakt
(4191)
    (191)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser fra 2018

      600 samlinger
      600 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Artisan af Equipe Ceramicas
      6994
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Artisan Equipe-artisan-1Equipe Ceramicas Artisan Equipe-artisan-10
      Artisan
      7,0K
      fra 29 €/m²
      Stracciatella af Arcana Ceramica
      5042
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatellaArcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella-2
      Stracciatella
      5,0K
      fra 25 €/m²
      Play af ABK Ceramiche
      4423
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      ABK Ceramiche Play abk-play-6ABK Ceramiche Play abk-play-14
      Play
      4,4K
      fra 29 €/m²
      Riviera af Codicer 95
      2823
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Riviera codicer-95-montecarlo-9Codicer 95 Riviera codicer-95-montecarlo-7
      Riviera
      2,8K
      fra 20 €/m²
      Metallic af Love Ceramic Tiles
      2447
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Love Ceramic Tiles Metallic Love-Tiles-metallic-23Love Ceramic Tiles Metallic Love-Tiles-metallic-14
      Metallic
      2,4K
      fra 19 €/m²
      Kerlite Pietra d'Iseo af Cotto d'Este
      1815
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-5Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-7
      Kerlite Pietra d'Iseo
      1,8K
      fra 48 €/m²
      Planet af Peronda
      1765
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,12
      Peronda Planet peronda-planet-5Peronda Planet peronda-planet-4
      Planet
      1,8K
       Alfa de Oro 2018,
      fra 23 €/m²
      Magma af Equipe Ceramicas
      1733
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-7Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-13
      Magma
      1,7K
      fra 29 €/m²
      Bistrot af Ragno
      1544
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ragno Bistrot ragno-bistrot-16Ragno Bistrot ragno-bistrot-17
      Bistrot
      1,5K
      fra 19 €/m²
      Venice Villa af FMG
      1542
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      FMG Venice Villa fmg-venice-villaFMG Venice Villa fmg-venice-villa-2
      Venice Villa
      1,5K
      fra 45 €/m²
      Heritage af Equipe Ceramicas
      1467
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-5Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-3
      Heritage
      1,5K
      fra 29 €/m²
      Sleekwood af Emilceramica
      1328
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Emilceramica Sleekwood emilceramica-sleekwood-3Emilceramica Sleekwood emilceramica-sleekwood-4
      Sleekwood
      1,3K
      fra 24 €/m²
      Tuscany af Ceramica Rondine
      1288
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Ceramica Rondine Tuscany Rondine-tuscany-5Ceramica Rondine Tuscany Rondine-tuscany-6
      Tuscany
      1,3K
      fra 18 €/m²
      Opus af Casalgrande Padana
      1275
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-2Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-4
      Opus
      1,3K
      fra 19 €/m²
      Piave af Pamesa
      1161
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Piave pamesa-piavePamesa Piave pamesa-piave-2
      Piave
      1,2K
      fra 19 €/m²
      Diamond Calacatta af Realonda
      1062
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Diamond Calacatta realonda-diamond-calacatta-3Realonda Diamond Calacatta realonda-diamond-calacatta
      Diamond Calacatta
      1,1K
      fra 25 €/m²
      Autore af Ceramiche Caesar
      977
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-11Ceramiche Caesar Autore Caesar-autore-14
      Autore
      977
      fra 27 €/m²
      The Room af Imola Ceramica
      966
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-12Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-1
      The Room
      966
      fra 36 €/m²
      Gatsby af Ceramicas Aparici
      920
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Gatsby aparici-gatsbyCeramicas Aparici Gatsby aparici-gatsby-2
      Gatsby
      920
      fra 27 €/m²
      Riga af Realonda
      907
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Riga realonda-riga-1
      Riga
      907
      fra 17 €/m²
      Paint af Herberia Сeramiche
      877
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-3Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-6
      Paint
      877
      fra 16 €/m²
      Art Nouveau af Equipe Ceramicas
      869
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Art Nouveau Equipe-art-nouveau-22Equipe Ceramicas Art Nouveau Equipe-art-nouveau-20
      Art Nouveau
      869
      fra 29 €/m²
      Calacatta Borghini af Ape Ceramica
      868
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ape Ceramica Calacatta Borghini ape-calacatta-borghiniApe Ceramica Calacatta Borghini ape-calacatta-borghini-2
      Calacatta Borghini
      868
      fra 19 €/m²
      Genesis af Love Ceramic Tiles
      835
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-2Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-1
      Genesis
      835
      fra 16 €/m²
      Shards af Ceramica Fondovalle
      824
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-13
      Shards
      824
      fra 52 €/m²
      Reverie af Unicom Starker
      818
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-2Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-5
      Reverie
      818
      fra 52 €/m²
      Abitare af Ragno
      813
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Abitare ragno-abitare-6Ragno Abitare ragno-abitare-10
      Abitare
      813
      fra 19 €/m²
      Marble Experience af Impronta Italgraniti
      801
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Impronta Italgraniti Marble Experience impronta-marble-experience-1Impronta Italgraniti Marble Experience impronta-marble-experience-12
      Marble Experience
      801
      fra 27 €/m²
      Swing af Ceramica Rondine
      764
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ceramica Rondine Swing rondine-swing-9Ceramica Rondine Swing rondine-swing-10
      Swing
      764
      fra 23 €/m²
      Operae af Ornamenta

      fra 875 €/stk
      754
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ornamenta Operae ornamenta-operaeOrnamenta Operae ornamenta-operae-13
      Operae (designet af Davide Tonelli)
      754
      fra 875 €/stk