Contactloos tegelwinkel
(15)
    (188)
      Weergeven
      Geselecteerde criteria: 0

      Porseleinen tegels van Pastorelli

      • Populariteit :
        • altijd
        • van deze maand
      • prijs
      • klantbeoordelingen
      • datum
      • A tot Z
      View 360 van Pastorelli
      870
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli View 360 View 360-Pastorelli-2
      Pastorelli View 360 View 360-Pastorelli-3
      View 360
      R 11,12
      870
      vanaf 31 €/m²
      Shade van Pastorelli
      740
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Shade Pastorelli-shade-3
      Pastorelli Shade Pastorelli-shade-1
      Shade
      R 11
      740
      vanaf 34 €/m²
      Stones du Monde van Pastorelli
      319
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Stones du Monde Pastorelli-stones-du-monde-4
      Pastorelli Stones du Monde Pastorelli-stones-du-monde-1
      Stones du Monde
      R 11
      319
      vanaf 69 €/m²
      Wi.Sh van Pastorelli
      249
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Wi.Sh pastorelli-wi-sh
      Pastorelli Wi.Sh pastorelli-wi-sh-9
      Wi.Sh
      249
      vanaf 49 €/m²
      Arkè van Pastorelli
      169
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Arkè pastorelli-arke-2
      Pastorelli Arkè pastorelli-arke
      Arkè
      169
      vanaf 49 €/m²
      Biophilic van Pastorelli
      166
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Biophilic pastorelli-biophilic-4
      Pastorelli Biophilic pastorelli-biophilic-3
      Biophilic
      R 12
      166
      vanaf 19 €/m²
      Sunshine van Pastorelli
      77
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Sunshine pastorelli-sunshine-4
      Pastorelli Sunshine pastorelli-sunshine-5
      Sunshine
      77
      vanaf 35 €/m²
      Denverstone van Pastorelli
      74
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Denverstone pastorelli-denverstone-1
      Pastorelli Denverstone pastorelli-denverstone-3
      Denverstone
      R 10,11
      74
      vanaf 24 €/m²
      Sentimento van Pastorelli
      71
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Sentimento pastorelli-sentimento-2
      Pastorelli Sentimento pastorelli-sentimento-3
      Sentimento
      R 10,11
      71
      vanaf 17 €/m²
      Patina 20 mm van Pastorelli
      66
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Patina 20 mm pastorelli-patina-20mm-3
      Pastorelli Patina 20 mm pastorelli-patina-20mm-4
      Patina 20 mm
      R 11
      66
      vanaf 54 €/m²
      Milano City van Pastorelli
      60
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Milano City pastorelli-milano-city-1
      Pastorelli Milano City pastorelli-milano-city
      Milano City
      R 11
      60
      vanaf 31 €/m²
      Multistone 20 mm van Pastorelli
      45
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pastorelli Multistone 20 mm pastorelli-multistone-20mm-1
      Pastorelli Multistone 20 mm pastorelli-multistone-20mm-2
      Multistone 20 mm
      R 11
      45
      vanaf 52 €/m²
      Patina van Pastorelli
      42
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Patina
      R 12
      42
      vanaf 32 €/m²
      Multistone van Pastorelli
      41
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Multistone
      R 10
      41
      vanaf 20 €/m²
      Urban Stone van Pastorelli
      32
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Urban Stone
      R 11
      32
      vanaf 86 €/m²