Contactloos tegelwinkel
(21)
    (189)
      Weergeven
      Geselecteerde criteria: 0

      Porseleinen tegels van La Fabbrica

      • Populariteit :
        • altijd
        • van deze maand
      • prijs
      • klantbeoordelingen
      • datum
      • A tot Z
      Kauri van La Fabbrica
      3957
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Kauri Kauri-La Fabbrica-8
      La Fabbrica Kauri Kauri-La Fabbrica-7
      Kauri
      4,0K
      vanaf 36 €/m²
      Fusion van La Fabbrica
      714
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Fusion Fusion (La Fabbrica)-La Fabbrica-38
      La Fabbrica Fusion Fusion (La Fabbrica)-La Fabbrica-30
      Fusion
      714
      vanaf 48 €/m²
      Lascaux van La Fabbrica
      604
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Lascaux La-Fabbrica-lascaux-3
      La Fabbrica Lascaux La-Fabbrica-lascaux-5
      Lascaux
      604
      vanaf 27 €/m²
      Pietra Lavica van La Fabbrica
      586
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Pietra Lavica La-Fabbrica-Pietra-Lavica-2
      La Fabbrica Pietra Lavica La-Fabbrica-Pietra-Lavica-7
      Pietra Lavica
      586
       The Tile Association Award 2013,
      vanaf 36 €/m²
      Castle van La Fabbrica
      216
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Castle la-fabbrica-castle-12
      La Fabbrica Castle la-fabbrica-castle
      Castle
      216
      vanaf 36 €/m²
      Chromatic van La Fabbrica
      206
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Chromatic la-fabbrica-chromatic-10
      La Fabbrica Chromatic la-fabbrica-chromatic-15
      Chromatic (ontworpen door Massimo Ioso Ghini)
      206
      Cevisama 2020vanaf 27 €/m²
      Amazon van La Fabbrica
      169
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Amazon La-Fabbrica-amazon-5
      Amazon
      169
      vanaf 28 €/m²
      Royal Stone van La Fabbrica
      161
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Royal Stone la-fabbrica-royal-stone-3
      La Fabbrica Royal Stone la-fabbrica-royal-stone-4
      Royal Stone
      R 11
      161
      vanaf 18 €/m²
      Cà Foscari van La Fabbrica
      147
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Cà Foscari la-fabbrica-ca-foscari-16
      La Fabbrica Cà Foscari la-fabbrica-ca-foscari-20
      Cà Foscari
      R 11
      147
      vanaf 28 €/m²
      Space van La Fabbrica
      103
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Space la-fabbrica-space-7
      La Fabbrica Space la-fabbrica-space-6
      Space
      R 11
      103
      vanaf 22 €/m²
      Storm van La Fabbrica
      92
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Storm la-fabbrica-storm-10
      La Fabbrica Storm la-fabbrica-storm-6
      Storm
      R 11
      92
      vanaf 18 €/m²
      Resine van La Fabbrica
      92
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Resine la-fabbrica-resine-4
      La Fabbrica Resine la-fabbrica-resine
      Resine
      92
      vanaf 27 €/m²
      Blue Evolution van La Fabbrica
      91
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Blue Evolution la-fabbrica-blue-evolution
      La Fabbrica Blue Evolution la-fabbrica-blue-evolution-6
      Blue Evolution
      R 11
      91
      vanaf 27 €/m²
      Brush van La Fabbrica
      59
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Brush la-fabbrica-brush-4
      La Fabbrica Brush la-fabbrica-brush-5
      Brush
      59
      vanaf 28 €/m²
      Marmi van La Fabbrica
      41
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Marmi la-fabbrica-marmi-4
      La Fabbrica Marmi la-fabbrica-marmi-11
      Marmi
      41
      vanaf 34 €/m²
      High Line van La Fabbrica
      32
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica High Line la-fabbrica-high-line-5
      La Fabbrica High Line la-fabbrica-high-line-7
      High Line
      32
      vanaf 27 €/m²
      Yosemite van La Fabbrica
      27
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Yosemite la-fabbrica-yosemite-6
      La Fabbrica Yosemite la-fabbrica-yosemite-7
      Yosemite
      27
      vanaf 28 €/m²
      Ra-ku van La Fabbrica
      23
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Ra-ku la-fabbrica-ra-ku-4
      La Fabbrica Ra-ku la-fabbrica-ra-ku-5
      Ra-ku
      23
      Cevisama 2020vanaf 25 €/m²
      Le Pietre d`Europa van La Fabbrica
      17
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Le Pietre d`Europa la-fabbrica-le-pietre-europa-1
      La Fabbrica Le Pietre d`Europa la-fabbrica-le-pietre-europa-5
      Le Pietre d`Europa
      R 11
      17
      Geen tegelbeurs 2020vanaf 34 €/m²
      Il Cerreto van La Fabbrica
      5
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-5
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-3
      Il Cerreto
      R 10,11
      5
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 28 €/m²
      Artile van La Fabbrica
      2
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      La Fabbrica Artile la-fabbrica-artile-3
      La Fabbrica Artile la-fabbrica-artile-4
      Artile
      R 10
      2
      Geen tegelbeurs 2021vanaf 25 €/m²