Bezdotykowy sklep z płytkami
(4231)
    (183)
      Pokazać
      Wybrane kryteria: 0

      Płytki zainaugurowane na wystawie Cersaie 2019 (Bolonia, Włochy)

      253 kolekcje
      253 kolekcje
      • Popularności :
        • przez czas
        • w tym miesiącu
      • ceny
      • opinii klientów
      • daty
      • A-Z
      Frammenti od Ceramica Del Conca
      8715
      Ile razy dodano do Ideabook
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-8
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-2
      od 114 zł/m²
      Frammenti
      8,7K
      Arrow od Equipe Ceramicas
      1957
      Ile razy dodano do Ideabook
      Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-5
      Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-3
      od 144 zł/m²
      Arrow
      2,0K
      Lume od Marazzi
      1869
      Ile razy dodano do Ideabook
      Marazzi Lume marazzi-lume-5
      Marazzi Lume marazzi-lume-12
      od 178 zł/m²
       Archiproducts Design Awards 2019,
      Lume
      1,9K
      Sonar od Codicer 95
      1429
      Ile razy dodano do Ideabook
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar-3
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar
      od 81 zł/m²
      Sonar
      1,4K
      White Marble od Tuscania Ceramiche
      1331
      Ile razy dodano do Ideabook
      Tuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marble
      Tuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marble-1
      od 73 zł/m²
      White Marble
      R 10
      1,3K
      Nux od FAP Ceramiche
      1159
      Ile razy dodano do Ideabook
      FAP Ceramiche Nux fap-nux-2
      FAP Ceramiche Nux fap-nux-10
      od 132 zł/m²
      Nux
      R 10
      1,2K
      Stromboli od Equipe Ceramicas
      1001
      Ile razy dodano do Ideabook
      Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-7
      Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-9
      od 134 zł/m²
      Stromboli
      1,0K
      Agata od EnergieKer
      976
      Ile razy dodano do Ideabook
      EnergieKer Agata energieker-agata
      od 143 zł/m²
      Agata
      976
      Zellige od Natucer
      969
      Ile razy dodano do Ideabook
      Natucer Zellige natucer-zellige-4
      od 169 zł/m²
      Zellige
      969
      La Riviera od Equipe Ceramicas
      955
      Ile razy dodano do Ideabook
      Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-11
      Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-10
      od 134 zł/m²
      La Riviera
      955
      Lemmy od Mirage Ceramiche
      952
      Ile razy dodano do Ideabook
      Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-1
      Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-5
      od 153 zł/m²
       The Architizer A+Awards 2019,
      Lemmy
      952
      Lido od Peronda
      951
      Ile razy dodano do Ideabook
      Peronda Lido peronda-lido
      Peronda Lido peronda-lido-1
      od 118 zł/m²
      Lido
      R 10
      951
      Contrasti od Ragno
      847
      Ile razy dodano do Ideabook
      Ragno Contrasti ragno-contrasti-1
      Ragno Contrasti ragno-contrasti-7
      od 97 zł/m²
      Contrasti
      R 10
      847
      Hub od Naxos Ceramica
      808
      Ile razy dodano do Ideabook
      Naxos Ceramica Hub naxos-hub-1
      Naxos Ceramica Hub naxos-hub-3
      od 142 zł/m²
      Hub
      808
      Diamond Gold od Cifre Ceramica
      788
      Ile razy dodano do Ideabook
      Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-9
      Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-3
      od 82 zł/m²
      Diamond Gold
      788
      Kasbah od Codicer 95
      719
      Ile razy dodano do Ideabook
      Codicer 95 Kasbah codicer-95-kasbah-1
      od 104 zł/m²
      Kasbah
      719
      Medley od Ergon
      719
      Ile razy dodano do Ideabook
      Ergon Medley ergon-medley-1
      Ergon Medley ergon-medley-2
      od 206 zł/m²
      Medley
      R 10,11
      719
      Bella od Natucer
      705
      Ile razy dodano do Ideabook
      Natucer Bella natucer-bella-3
      Natucer Bella natucer-bella-2
      od 137 zł/m²
      Bella
      R 11
      705
      Spectre od 41ZERO42
      686
      Ile razy dodano do Ideabook
      41ZERO42 Spectre 41zero42-spectre-2
      41ZERO42 Spectre 41zero42-spectre-6
      od 238 zł/m²
      Spectre
      686
      Mat&More od FAP Ceramiche
      685
      Ile razy dodano do Ideabook
      FAP Ceramiche Mat&More fap-matmore-5
      FAP Ceramiche Mat&More fap-matmore-6
      od 132 zł/m²
      Mat&More
      685
      City Plaster od EnergieKer
      635
      Ile razy dodano do Ideabook
      EnergieKer City Plaster energieker-city-plaster-3
      EnergieKer City Plaster energieker-city-plaster-4
      od 72 zł/m²
      City Plaster
      R 10
      635
      Onyx od EnergieKer
      630
      Ile razy dodano do Ideabook
      EnergieKer Onyx energieker-onyx
      od 143 zł/m²
      Onyx
      630
      Kyushu od Ceramica Colli
      598
      Ile razy dodano do Ideabook
      Ceramica Colli Kyushu colli-kyushu-10
      Ceramica Colli Kyushu colli-kyushu-8
      od 155 zł/m²
      Kyushu
      598
      Storie d'Italia od Ceramiche Marca Corona
      597
      Ile razy dodano do Ideabook
      Ceramiche Marca Corona Storie d′Italia marca-corona-storie-ditalia-11
      Ceramiche Marca Corona Storie d′Italia marca-corona-storie-ditalia-12
      od 158 zł/m²
      Storie d'Italia
      597
      Wave Metal od Boxer
      591
      Ile razy dodano do Ideabook
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-2
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-3
      od 16 zł/szt.
      Wave Metal
      591
      Tele di Marmo Revolution od Emilceramica
      589
      Ile razy dodano do Ideabook
      Emilceramica Tele di Marmo Revolution emilceramica-tele-di-marmo-revolution
      Emilceramica Tele di Marmo Revolution emilceramica-tele-di-marmo-revolution-4
      od 100 zł/m²
      Tele di Marmo Revolution
      589
      Industrial od Cifre Ceramica
      582
      Ile razy dodano do Ideabook
      Cifre Ceramica Industrial cifre-industrial-5
      Cifre Ceramica Industrial cifre-industrial-6
      od 94 zł/m²
      Industrial
      R 10
      582
      Realstone_Navigli od Ragno
      548
      Ile razy dodano do Ideabook
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli-5
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli
      od 120 zł/m²
      Realstone_Navigli
      R 11
      548
      Atlas Hexa od Bestile
      531
      Ile razy dodano do Ideabook
      od 104 zł/m²
      Atlas Hexa
      531
      Exanuance od Tonalite
      500
      Ile razy dodano do Ideabook
      Tonalite Exanuance tonalite-exanuance-4
      Tonalite Exanuance tonalite-exanuance-1
      od 203 zł/m²
      Exanuance
      500