Contactloos tegelwinkel
(4231)
    (183)
      Weergeven
      Geselecteerde criteria: 0

      Nieuwe tegels gepresenteerd op Cersaie 2019 (Bologna, Italië) beurs

      253 collecties
      253 collecties
      • Populariteit :
        • altijd
        • van deze maand
      • prijs
      • klantbeoordelingen
      • datum
      • A tot Z
      Frammenti van Ceramica Del Conca
      8716
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-8
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-2
      vanaf 25 €/m²
      Frammenti
      8,7K
      Arrow van Equipe Ceramicas
      1958
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-5
      Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-3
      vanaf 31 €/m²
      Arrow
      2,0K
      Lume van Marazzi
      1870
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Marazzi Lume marazzi-lume-5
      Marazzi Lume marazzi-lume-12
      vanaf 39 €/m²
       Archiproducts Design Awards 2019,
      Lume
      1,9K
      Sonar van Codicer 95
      1429
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar-3
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar
      vanaf 18 €/m²
      Sonar
      1,4K
      White Marble van Tuscania Ceramiche
      1332
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Tuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marble
      Tuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marble-1
      vanaf 16 €/m²
      White Marble
      R 10
      1,3K
      Nux van FAP Ceramiche
      1160
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      FAP Ceramiche Nux fap-nux-2
      FAP Ceramiche Nux fap-nux-10
      vanaf 29 €/m²
      Nux
      R 10
      1,2K
      Stromboli van Equipe Ceramicas
      1002
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-7
      Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-9
      vanaf 29 €/m²
      Stromboli
      1,0K
      Agata van EnergieKer
      976
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      EnergieKer Agata energieker-agata
      vanaf 31 €/m²
      Agata
      976
      Zellige van Natucer
      969
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Natucer Zellige natucer-zellige-4
      vanaf 37 €/m²
      Zellige
      969
      La Riviera van Equipe Ceramicas
      955
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-11
      Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-10
      vanaf 29 €/m²
      La Riviera
      955
      Lemmy van Mirage Ceramiche
      952
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-1
      Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-5
      vanaf 33 €/m²
       The Architizer A+Awards 2019,
      Lemmy
      952
      Lido van Peronda
      951
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Peronda Lido peronda-lido
      Peronda Lido peronda-lido-1
      vanaf 26 €/m²
      Lido
      R 10
      951
      Contrasti van Ragno
      848
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ragno Contrasti ragno-contrasti-1
      Ragno Contrasti ragno-contrasti-7
      vanaf 21 €/m²
      Contrasti
      R 10
      848
      Hub van Naxos Ceramica
      808
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Naxos Ceramica Hub naxos-hub-1
      Naxos Ceramica Hub naxos-hub-3
      vanaf 31 €/m²
      Hub
      808
      Diamond Gold van Cifre Ceramica
      788
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-9
      Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-3
      vanaf 18 €/m²
      Diamond Gold
      788
      Kasbah van Codicer 95
      721
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Codicer 95 Kasbah codicer-95-kasbah-1
      vanaf 23 €/m²
      Kasbah
      721
      Medley van Ergon
      719
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ergon Medley ergon-medley-1
      Ergon Medley ergon-medley-2
      vanaf 45 €/m²
      Medley
      R 10,11
      719
      Bella van Natucer
      705
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Natucer Bella natucer-bella-3
      Natucer Bella natucer-bella-2
      vanaf 30 €/m²
      Bella
      R 11
      705
      Spectre van 41ZERO42
      687
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      41ZERO42 Spectre 41zero42-spectre-2
      41ZERO42 Spectre 41zero42-spectre-6
      vanaf 52 €/m²
      Spectre
      687
      Mat&More van FAP Ceramiche
      685
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      FAP Ceramiche Mat&More fap-matmore-5
      FAP Ceramiche Mat&More fap-matmore-6
      vanaf 29 €/m²
      Mat&More
      685
      City Plaster van EnergieKer
      635
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      EnergieKer City Plaster energieker-city-plaster-3
      EnergieKer City Plaster energieker-city-plaster-4
      vanaf 16 €/m²
      City Plaster
      R 10
      635
      Onyx van EnergieKer
      631
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      EnergieKer Onyx energieker-onyx
      vanaf 31 €/m²
      Onyx
      631
      Kyushu van Ceramica Colli
      598
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Colli Kyushu colli-kyushu-10
      Ceramica Colli Kyushu colli-kyushu-8
      vanaf 34 €/m²
      Kyushu
      598
      Storie d'Italia van Ceramiche Marca Corona
      597
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Marca Corona Storie d′Italia marca-corona-storie-ditalia-11
      Ceramiche Marca Corona Storie d′Italia marca-corona-storie-ditalia-12
      vanaf 34 €/m²
      Storie d'Italia
      597
      Wave Metal van Boxer
      591
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-2
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-3
      vanaf 3 €/st.
      Wave Metal
      591
      Tele di Marmo Revolution van Emilceramica
      589
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Emilceramica Tele di Marmo Revolution emilceramica-tele-di-marmo-revolution
      Emilceramica Tele di Marmo Revolution emilceramica-tele-di-marmo-revolution-4
      vanaf 22 €/m²
      Tele di Marmo Revolution
      589
      Industrial van Cifre Ceramica
      582
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Cifre Ceramica Industrial cifre-industrial-5
      Cifre Ceramica Industrial cifre-industrial-6
      vanaf 20 €/m²
      Industrial
      R 10
      582
      Realstone_Navigli van Ragno
      548
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli-5
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli
      vanaf 26 €/m²
      Realstone_Navigli
      R 11
      548
      Atlas Hexa van Bestile
      531
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      vanaf 23 €/m²
      Atlas Hexa
      531
      Exanuance van Tonalite
      500
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Tonalite Exanuance tonalite-exanuance-4
      Tonalite Exanuance tonalite-exanuance-1
      vanaf 44 €/m²
      Exanuance
      500