Contactloos tegelwinkel
(4199)
    (188)
      Weergeven
      Geselecteerde criteria: 0

      Nieuwe tegels gepresenteerd op Cersaie 2018 (Bologna, Italië) beurs

      194 collecties
      194 collecties
      • Populariteit :
        • altijd
        • van deze maand
      • prijs
      • klantbeoordelingen
      • datum
      • A tot Z
      Stracciatella van Arcana Ceramica
      5452
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella-2
      Stracciatella
      R 10
      5,5K
      vanaf 25 €/m²
      Play van ABK Ceramiche
      5085
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      ABK Ceramiche Play abk-play-6
      ABK Ceramiche Play abk-play-14
      Play
      R 10
      5,1K
      vanaf 29 €/m²
      Kerlite Pietra d'Iseo van Cotto d'Este
      1979
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-5
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-7
      Kerlite Pietra d'Iseo
      R 10
      2,0K
      vanaf 48 €/m²
      Magma van Equipe Ceramicas
      1929
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-7
      Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-13
      Magma
      1,9K
      vanaf 29 €/m²
      Venice Villa van FMG
      1640
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      FMG Venice Villa fmg-venice-villa
      FMG Venice Villa fmg-venice-villa-2
      Venice Villa
      R 11
      1,6K
      vanaf 45 €/m²
      Heritage van Equipe Ceramicas
      1587
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-5
      Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-3
      Heritage
      1,6K
      vanaf 29 €/m²
      Opus van Casalgrande Padana
      1525
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-2
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-4
      Opus
      1,5K
      vanaf 19 €/m²
      Piave van Pamesa
      1295
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Pamesa Piave pamesa-piave
      Pamesa Piave pamesa-piave-2
      Piave
      1,3K
      vanaf 19 €/m²
      The Room van Imola Ceramica
      1101
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-13
      Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-14
      The Room
      1,1K
      vanaf 34 €/m²
      Gatsby van Ceramicas Aparici
      1030
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramicas Aparici Gatsby aparici-gatsby
      Ceramicas Aparici Gatsby aparici-gatsby-2
      Gatsby
      1,0K
      vanaf 27 €/m²
      Paint van Herberia Сeramiche
      970
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-3
      Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-6
      Paint
      970
      vanaf 16 €/m²
      Abitare van Ragno
      960
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ragno Abitare ragno-abitare-6
      Ragno Abitare ragno-abitare-10
      Abitare
      960
      vanaf 19 €/m²
      Reverie van Unicom Starker
      900
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-2
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-5
      Reverie
      R 10
      900
      vanaf 52 €/m²
      Shards van Ceramica Fondovalle
      892
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-13
      Shards
      R 10
      892
      vanaf 52 €/m²
      Genesis van Love Ceramic Tiles
      887
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-2
      Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-1
      Genesis
      887
      vanaf 17 €/m²
      Elegance van Ceramiche Grazia
      818
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Grazia Elegance grazia-elegance-6
      Ceramiche Grazia Elegance grazia-elegance-3
      Elegance
      818
      vanaf 46 €/st.
      Swing van Ceramica Rondine
      817
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Rondine Swing rondine-swing-9
      Ceramica Rondine Swing rondine-swing-10
      Swing
      R 10
      817
      vanaf 23 €/m²
      Ghost van ABK Ceramiche
      770
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      ABK Ceramiche Ghost abk-ghost-25
      ABK Ceramiche Ghost abk-ghost-26
      Ghost
      R 10,11
      770
      vanaf 24 €/m²
      Lakewood van Ceramica Sant'Agostino
      691
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Sant′Agostino Lakewood sant-agostino-lakewood-3
      Ceramica Sant′Agostino Lakewood sant-agostino-lakewood-1
      Lakewood
      691
      vanaf 52 €/m²
      Denim van Ceramica Appiani
      670
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim-1
      Denim
      R 11
      670
      vanaf 119 €/m²
      Metro Flair van Villeroy & Boch
      658
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Villeroy & Boch Metro Flair villeroy-boch-metro-flair-1
      Metro Flair
      658
      vanaf 36 €/m²
      Nest van FAP Ceramiche
      606
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      FAP Ceramiche Nest fap-nest
      FAP Ceramiche Nest fap-nest-4
      Nest
      R 11
      606
      vanaf 38 €/m²
      Klif van Ceramiche Atlas Concorde
      595
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Atlas Concorde Klif atlas-concorde-klif-4
      Ceramiche Atlas Concorde Klif atlas-concorde-klif-2
      Klif
      R 10,11
      595
      vanaf 31 €/m²
      Les Bois van KRONOS Ceramiche
      580
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-32
      KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-34
      Les Bois
      R 10,11
      580
      vanaf 49 €/m²
      Cottage van Ceramiche Grazia
      572
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramiche Grazia Cottage grazia-cottage-3
      Ceramiche Grazia Cottage grazia-cottage-1
      Cottage
      572
      vanaf 43 €/st.
      Urban Jungle van Villeroy & Boch
      568
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Villeroy & Boch Urban Jungle villeroy-boch-urban-jungle-1
      Urban Jungle
      R 11
      568
      vanaf 24 €/m²
      Crackle van Equipe Ceramicas
      535
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Equipe Ceramicas Crackle equipe-crackle-1
      Equipe Ceramicas Crackle equipe-crackle-2
      Crackle
      535
      vanaf 29 €/m²
      Cementine_Cocci van Ceramica Fioranese
      533
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-3
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-4
      Cementine_Cocci (ontworpen door Silvia Stanzani)
      533
      vanaf 55 €/m²
      Felix van Ceramica Del Conca
      519
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Del Conca Felix del-conca-felix-1
      Ceramica Del Conca Felix del-conca-felix-2
      Felix
      519
      vanaf 81 €/m²
      Oxidart van Ceramica Sant'Agostino
      515
      keer toegevoegd door de gebruikers in Ideabook
      Ceramica Sant′Agostino Oxidart sant-agostino-oxidart-12
      Ceramica Sant′Agostino Oxidart sant-agostino-oxidart-7
      Oxidart
      R 10
      515
      vanaf 41 €/m²