Flisebutik uden kontakt
(4231)
    (183)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser frigivet online i 2021

      20 samlinger
      20 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Art-Deco af Ceramicas Aparici
      134
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Art-Deco aparici-art-deco-1
      Ceramicas Aparici Art-Deco aparici-art-deco-3
      fra 270 DKK/m²
      Art-Deco
      R 10
      134
      Manacor af Equipe Ceramicas
      118
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Manacor equipe-manacor-2
      Equipe Ceramicas Manacor equipe-manacor-16
      fra 180 DKK/m²
      Manacor
      118
      Carino af Mainzu Ceramica
      43
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mainzu Ceramica Carino mainzu-carino-7
      Mainzu Ceramica Carino mainzu-carino-4
      fra 207 DKK/m²
      Carino
      R 10
      43
      Kerala af Realonda
      42
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Kerala realonda-kerala-3
      Realonda Kerala realonda-kerala-2
      fra 162 DKK/m²
      Kerala
      42
      Vienna af Ceramicas Aparici
      40
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Vienna aparici-vienna-1
      Ceramicas Aparici Vienna aparici-vienna
      fra 270 DKK/m²
      Vienna
      R 10
      40
      Carnaby af Realonda
      32
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Realonda Carnaby realonda-carnaby
      Realonda Carnaby realonda-carnaby-1
      fra 162 DKK/m²
      Carnaby
      32
      Rice af Marazzi
      32
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Marazzi Rice marazzi-rice-3
      Marazzi Rice marazzi-rice-6
      fra 248 DKK/m²
      Rice
      32
      Saint Laurent af Ape Ceramica
      28
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 279 DKK/m²
      Saint Laurent
      28
      Imperial af La Fabbrica
      18
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Imperial la-fabbrica-imperial-9
      La Fabbrica Imperial la-fabbrica-imperial-3
      fra 189 DKK/m²
      Imperial
      R 10
      18
      Pinus af Ceramicas Aparici
      17
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Pinus aparici-pinus-3
      Ceramicas Aparici Pinus aparici-pinus
      fra 308 DKK/m²
      Pinus
      R 10
      17
      Clay af Mirage Ceramiche
      16
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mirage Ceramiche Clay mirage-ceramiche-clay-1
      Mirage Ceramiche Clay mirage-ceramiche-clay
      fra 143 DKK/m²
      Clay
      R 10,11
      16
      Il Cerreto af La Fabbrica
      16
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-5
      La Fabbrica Il Cerreto la-fabbrica-il-cerreto-3
      fra 212 DKK/m²
      Il Cerreto
      R 10,11
      16
      Fraké af Roca
      13
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Roca Fraké roca-frake-1
      Roca Fraké roca-frake-2
      fra 179 DKK/m²
      Fraké
      R 10,11
      13
      Muse af Aleluia Cerâmicas
      11
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Aleluia Cerâmicas Muse aleluia-muse-1
      Aleluia Cerâmicas Muse aleluia-muse
      fra 108 DKK/m²
      Muse
      R 10
      11
      Artile af La Fabbrica
      10
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Artile la-fabbrica-artile-4
      La Fabbrica Artile la-fabbrica-artile-1
      fra 189 DKK/m²
      Artile
      R 10
      10
      Trail18 af Imola Ceramica
      9
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica Trail18 imola-ceramica-trail18-8
      Imola Ceramica Trail18 imola-ceramica-trail18-14
      fra 285 DKK/m²
      Trail18
      R 11
      9
      Agglomerate af La Fabbrica
      7
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Agglomerate la-fabbrica-agglomerate-2
      La Fabbrica Agglomerate la-fabbrica-agglomerate-1
      fra 178 DKK/m²
      Agglomerate
      R 10,11
      7
      Mémorable af Love Ceramic Tiles
      6
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Love Ceramic Tiles Mémorable love-tiles-memorable-17
      Love Ceramic Tiles Mémorable love-tiles-memorable-19
      fra 130 DKK/m²
      Mémorable
      R 10,11
      6
      Cotto del Casale af La Fabbrica
      5
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Fabbrica Cotto del Casale la-fabbrica-cotto-del-casale-2
      La Fabbrica Cotto del Casale la-fabbrica-cotto-del-casale-1
      fra 184 DKK/m²
      Cotto del Casale
      R 11
      5
      Lithops af Ceramicas Aparici
      2
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Lithops aparici-lithops-1
      Ceramicas Aparici Lithops aparici-lithops-2
      fra 252 DKK/m²
      Lithops
      R 10,11
      2