Flisebutik uden kontakt
(4220)
    (184)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser fra Cersaie 2019-udstillingen (Bologna, Italien)

      254 samlinger
      254 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Frammenti af Ceramica Del Conca
      9018
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-8
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-2
      fra 195 kr./m²
      Frammenti
      9,0K
      Lume af Marazzi
      2085
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Marazzi Lume marazzi-lume-5
      Marazzi Lume marazzi-lume-12
      fra 308 kr./m²
       Archiproducts Design Awards 2019,
      Lume
      2,1K
      Arrow af Equipe Ceramicas
      2056
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-5
      Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-3
      fra 248 kr./m²
      Arrow
      2,1K
      Sonar af Codicer 95
      1590
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar-3
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar
      fra 139 kr./m²
      Sonar
      1,6K
      White Marble af Tuscania Ceramiche
      1422
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Tuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marble
      Tuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marble-1
      fra 120 kr./m²
      White Marble
      R 10
      1,4K
      Nux af FAP Ceramiche
      1250
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      FAP Ceramiche Nux fap-nux-2
      FAP Ceramiche Nux fap-nux-10
      fra 227 kr./m²
      Nux
      R 10
      1,3K
      Stromboli af Equipe Ceramicas
      1067
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-7
      Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-9
      fra 233 kr./m²
      Stromboli
      1,1K
      Zellige af Natucer
      1039
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Zellige natucer-zellige-4
      fra 293 kr./m²
      Zellige
      1,0K
      La Riviera af Equipe Ceramicas
      1014
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-11
      Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-10
      fra 233 kr./m²
      La Riviera
      1,0K
      Lido af Peronda
      1010
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda Lido peronda-lido
      Peronda Lido peronda-lido-1
      fra 203 kr./m²
      Lido
      R 10
      1,0K
      Agata af EnergieKer
      990
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      EnergieKer Agata energieker-agata
      fra 248 kr./m²
      Agata
      990
      Lemmy af Mirage Ceramiche
      988
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-1
      Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-5
      fra 263 kr./m²
       The Architizer A+Awards 2019,
      Lemmy
      988
      Contrasti af Ragno
      866
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Contrasti ragno-contrasti-1
      Ragno Contrasti ragno-contrasti-7
      fra 167 kr./m²
      Contrasti
      R 10
      866
      Hub af Naxos Ceramica
      847
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Naxos Ceramica Hub naxos-hub-1
      Naxos Ceramica Hub naxos-hub-3
      fra 244 kr./m²
      Hub
      847
      Diamond Gold af Cifre Ceramica
      816
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-9
      Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-3
      fra 192 kr./m²
      Diamond Gold
      816
      Kasbah af Codicer 95
      778
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Kasbah codicer-95-kasbah-1
      fra 180 kr./m²
      Kasbah
      778
      Bella af Natucer
      763
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Bella natucer-bella-3
      Natucer Bella natucer-bella-2
      fra 236 kr./m²
      Bella
      R 11
      763
      Medley af Ergon
      754
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ergon Medley ergon-medley-1
      Ergon Medley ergon-medley-2
      fra 356 kr./m²
      Medley
      R 10,11
      754
      Mat&More af FAP Ceramiche
      723
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      FAP Ceramiche Mat&More fap-matmore-5
      FAP Ceramiche Mat&More fap-matmore-6
      fra 227 kr./m²
      Mat&More
      723
      Spectre af 41ZERO42
      715
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      41ZERO42 Spectre 41zero42-spectre-2
      41ZERO42 Spectre 41zero42-spectre-6
      fra 409 kr./m²
      Spectre
      715
      City Plaster af EnergieKer
      680
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      EnergieKer City Plaster energieker-city-plaster-3
      EnergieKer City Plaster energieker-city-plaster-4
      fra 124 kr./m²
      City Plaster
      R 10
      680
      Onyx af EnergieKer
      664
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      EnergieKer Onyx energieker-onyx
      fra 248 kr./m²
      Onyx
      664
      Kyushu af Ceramica Colli
      623
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Colli Kyushu colli-kyushu-10
      Ceramica Colli Kyushu colli-kyushu-8
      fra 266 kr./m²
      Kyushu
      623
      Wave Metal af Boxer
      615
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-2
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-3
      fra 28 kr./stk
      Wave Metal
      615
      Storie d'Italia af Ceramiche Marca Corona
      614
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Marca Corona Storie d′Italia marca-corona-storie-ditalia-11
      Ceramiche Marca Corona Storie d′Italia marca-corona-storie-ditalia-12
      fra 274 kr./m²
      Storie d'Italia
      614
      Tele di Marmo Revolution af Emilceramica
      613
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Emilceramica Tele di Marmo Revolution emilceramica-tele-di-marmo-revolution
      Emilceramica Tele di Marmo Revolution emilceramica-tele-di-marmo-revolution-4
      fra 173 kr./m²
      Tele di Marmo Revolution
      613
      Industrial af Cifre Ceramica
      609
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cifre Ceramica Industrial cifre-industrial-5
      Cifre Ceramica Industrial cifre-industrial-6
      fra 162 kr./m²
      Industrial
      R 10
      609
      Realstone_Navigli af Ragno
      584
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli-5
      Ragno Realstone_Navigli ragno-realstone-navigli
      fra 206 kr./m²
      Realstone_Navigli
      R 11
      584
      Atlas Hexa af Bestile
      557
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      fra 180 kr./m²
      Atlas Hexa
      557
      Exanuance af Tonalite
      546
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Tonalite Exanuance tonalite-exanuance-4
      Tonalite Exanuance tonalite-exanuance-1
      fra 353 kr./m²
      Exanuance
      546