Flisebutik uden kontakt
(4189)
    (191)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser fra Cersaie 2019-udstillingen (Bologna, Italien)

      243 samlinger
      243 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Frammenti af Ceramica Del Conca
      6978
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-8Ceramica Del Conca Frammenti del-conca-frammenti-2
      Frammenti
      7,0K
      fra 25 €/m²
      Arrow af Equipe Ceramicas
      1538
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-5Equipe Ceramicas Arrow equipe-arrow-3
      Arrow
      1,5K
      fra 31 €/m²
      White Marble af Tuscania Ceramiche
      990
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Tuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marbleTuscania Ceramiche White Marble tuscania-white-marble-1
      White Marble
      990
      fra 16 €/m²
      Stromboli af Equipe Ceramicas
      854
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-7Equipe Ceramicas Stromboli equipe-stromboli-9
      Stromboli
      854
      fra 29 €/m²
      Nux af FAP Ceramiche
      851
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      FAP Ceramiche Nux fap-nux-2FAP Ceramiche Nux fap-nux-10
      Nux
      851
      fra 29 €/m²
      Sonar af Codicer 95
      795
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar-3Codicer 95 Sonar codicer-95-sonar
      Sonar
      795
      fra 18 €/m²
      Lido af Peronda
      786
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Peronda Lido peronda-lidoPeronda Lido peronda-lido-1
      Lido
      786
      fra 26 €/m²
      Lume af Marazzi
      721
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Marazzi Lume marazzi-lume-5Marazzi Lume marazzi-lume-12
      Lume
      721
       Archiproducts Design Awards 2019,
      fra 39 €/m²
      Lemmy af Mirage Ceramiche
      715
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-1Mirage Ceramiche Lemmy mirage-ceramiche-lemmy-5
      Lemmy
      715
       The Architizer A+Awards 2019,
      fra 33 €/m²
      La Riviera af Equipe Ceramicas
      706
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-11Equipe Ceramicas La Riviera equipe-la-riviera-10
      La Riviera
      706
      fra 29 €/m²
      Agata af EnergieKer
      704
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      EnergieKer Agata energieker-agata
      Agata
      704
      fra 32 €/m²
      Zellige af Natucer
      667
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Natucer Zellige natucer-zellige-4
      Zellige
      667
      fra 37 €/m²
      Diamond Gold af Cifre Ceramica
      622
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-9Cifre Ceramica Diamond Gold cifre-diamond-gold-3
      Diamond Gold
      622
      fra 18 €/m²
      Contrasti af Ragno
      603
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Ragno Contrasti ragno-contrasti-1Ragno Contrasti ragno-contrasti-7
      Contrasti
      603
      fra 19 €/m²
      Hub af Naxos Ceramica
      587
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Naxos Ceramica Hub naxos-hub-1Naxos Ceramica Hub naxos-hub-3
      Hub
      587
      fra 31 €/m²
      Metal af Tau Ceramica
      570
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Tau Ceramica Metal tau-metalTau Ceramica Metal tau-metal-2
      Metal
      570
      fra 30 €/m²
      Medley af Ergon
      562
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10,11
      Ergon Medley ergon-medley-1Ergon Medley ergon-medley-2
      Medley
      562
      fra 45 €/m²
      Spectre af 41ZERO42
      544
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      41ZERO42 Spectre 41zero42-spectre-241ZERO42 Spectre 41zero42-spectre-6
      Spectre
      544
      fra 52 €/m²
      Mat&More af FAP Ceramiche
      522
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      FAP Ceramiche Mat&More fap-matmore-5FAP Ceramiche Mat&More fap-matmore-6
      Mat&More
      522
      fra 29 €/m²
      Kasbah af Codicer 95
      508
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Codicer 95 Kasbah codicer-95-kasbah-1
      Kasbah
      508
      fra 23 €/m²
      Kyushu af Ceramica Colli
      499
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Colli Kyushu colli-kyushu-10Ceramica Colli Kyushu colli-kyushu-8
      Kyushu
      499
      fra 35 €/m²
      Storie d'Italia af Ceramiche Marca Corona
      493
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Marca Corona Storie d′Italia marca-corona-storie-ditalia-11Ceramiche Marca Corona Storie d′Italia marca-corona-storie-ditalia-12
      Storie d'Italia
      493
      fra 34 €/m²
      Onyx af EnergieKer
      474
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      EnergieKer Onyx energieker-onyx
      Onyx
      474
      fra 32 €/m²
      Industrial af Cifre Ceramica
      473
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      Cifre Ceramica Industrial cifre-industrial-5Cifre Ceramica Industrial cifre-industrial-6
      Industrial
      473
      fra 20 €/m²
      Bella af Natucer
      473
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 11
      Natucer Bella natucer-bella-3Natucer Bella natucer-bella-2
      Bella
      473
      fra 30 €/m²
      Tele di Marmo Revolution af Emilceramica
      460
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Emilceramica Tele di Marmo Revolution emilceramica-tele-di-marmo-revolutionEmilceramica Tele di Marmo Revolution emilceramica-tele-di-marmo-revolution-4
      Tele di Marmo Revolution
      460
      fra 22 €/m²
      Atlas Hexa af Bestile
      456
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Atlas Hexa
      456
      fra 23 €/m²
      Wave Metal af Boxer
      403
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-3Boxer Wave Metal boxer-wave-metal-1
      Wave Metal
      403
      fra 3 €/stk
      City Plaster af EnergieKer
      402
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      R 10
      EnergieKer City Plaster energieker-city-plaster-3EnergieKer City Plaster energieker-city-plaster-4
      City Plaster
      402
      fra 16 €/m²
      Oro af La Faenza Ceramica
      400
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      La Faenza Ceramica Oro la-faenza-oro-10La Faenza Ceramica Oro la-faenza-oro
      Oro
      400
      fra 34 €/m²