Flisebutik uden kontakt
(4173)
    (177)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser fra Cersaie 2018-udstillingen (Bologna, Italien)

      184 samlinger
      184 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Play af ABK Ceramiche
      6529
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      ABK Ceramiche Play abk-play-6
      ABK Ceramiche Play abk-play-14
      fra 233 kr./m²
      Play
      R 10
      6,5K
      Stracciatella af Arcana Ceramica
      6198
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella-2
      fra 199 kr./m²
      Stracciatella
      R 10
      6,2K
      Kerlite Pietra d'Iseo af Cotto d'Este
      2360
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-5
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-7
      fra 379 kr./m²
      Kerlite Pietra d'Iseo
      R 10
      2,4K
      Magma af Equipe Ceramicas
      2358
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-7
      Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-13
      fra 233 kr./m²
      Magma
      2,4K
      Opus af Casalgrande Padana
      2183
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-2
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-4
      fra 148 kr./m²
      Opus
      2,2K
      Heritage af Equipe Ceramicas
      1864
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-5
      Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-3
      fra 233 kr./m²
      Heritage
      1,9K
      Piave af Pamesa
      1554
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Piave pamesa-piave
      Pamesa Piave pamesa-piave-2
      fra 143 kr./m²
      Piave
      1,6K
      Gatsby af Ceramicas Aparici
      1386
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Gatsby aparici-gatsby
      Ceramicas Aparici Gatsby aparici-gatsby-2
      fra 215 kr./m²
      Gatsby
      1,4K
      The Room af Imola Ceramica
      1364
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-13
      Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-14
      fra 266 kr./m²
      The Room
      1,4K
      Abitare af Ragno
      1358
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Abitare ragno-abitare-6
      Ragno Abitare ragno-abitare-10
      fra 167 kr./m²
      Abitare
      1,4K
      Paint af Herberia Сeramiche
      1172
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-3
      Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-6
      fra 128 kr./m²
      Paint
      1,2K
      Reverie af Unicom Starker
      1087
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-2
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-5
      fra 409 kr./m²
      Reverie
      R 10
      1,1K
      Genesis af Love Ceramic Tiles
      1019
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-2
      Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-1
      fra 105 kr./m²
      Genesis
      1,0K
      Shards af Ceramica Fondovalle
      1017
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-13
      fra 431 kr./m²
      Shards
      R 10
      1,0K
      Elegance af Ceramiche Grazia
      967
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Grazia Elegance grazia-elegance-6
      Ceramiche Grazia Elegance grazia-elegance-3
      fra 368 kr./stk
      Elegance
      967
      Ghost af ABK Ceramiche
      941
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      ABK Ceramiche Ghost abk-ghost-25
      ABK Ceramiche Ghost abk-ghost-26
      fra 192 kr./m²
      Ghost
      R 10,11
      941
      Swing af Ceramica Rondine
      940
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Rondine Swing rondine-swing-9
      Ceramica Rondine Swing rondine-swing-10
      fra 185 kr./m²
      Swing
      R 10
      940
      Les Bois af KRONOS Ceramiche
      829
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-12
      KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-2
      fra 390 kr./m²
      Les Bois
      R 10,11
      829
      Metro Flair af Villeroy & Boch
      769
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Metro Flair villeroy-boch-metro-flair-1
      fra 289 kr./m²
      Metro Flair
      769
      Denim af Ceramica Appiani
      765
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim-7
      fra 858 kr./m²
      Denim
      R 11
      765
      Lakewood af Ceramica Sant'Agostino
      763
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Sant′Agostino Lakewood sant-agostino-lakewood-3
      Ceramica Sant′Agostino Lakewood sant-agostino-lakewood-1
      fra 413 kr./m²
      Lakewood
      763
      Nest af FAP Ceramiche
      702
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      FAP Ceramiche Nest fap-nest-7
      FAP Ceramiche Nest fap-nest-14
      fra 293 kr./m²
      Nest
      R 11
      702
      Urban Jungle af Villeroy & Boch
      675
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Urban Jungle villeroy-boch-urban-jungle-1
      fra 188 kr./m²
      Urban Jungle
      R 11
      675
      Klif af Ceramiche Atlas Concorde
      660
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Atlas Concorde Klif atlas-concorde-klif-4
      Ceramiche Atlas Concorde Klif atlas-concorde-klif-2
      fra 248 kr./m²
      Klif
      R 10,11
      660
      Cottage af Ceramiche Grazia
      645
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Grazia Cottage grazia-cottage-3
      Ceramiche Grazia Cottage grazia-cottage-1
      fra 341 kr./stk
      Cottage
      645
      Cementine_Cocci af Ceramica Fioranese
      593
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-3
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-4
      fra 439 kr./m²
      Cementine_Cocci (designet af Silvia Stanzani)
      593
      Havana af Peronda
      580
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda Havana Peronda-havana-1
      Peronda Havana peronda-havana-2
      fra 223 kr./m²
      Havana
      R 10
      580
      Oxidart af Ceramica Sant'Agostino
      576
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Sant′Agostino Oxidart sant-agostino-oxidart-12
      Ceramica Sant′Agostino Oxidart sant-agostino-oxidart-7
      fra 323 kr./m²
      Oxidart
      R 10
      576
      Felix the Cat af Ceramica Del Conca
      575
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Felix the Cat del-conca-felix-9
      Ceramica Del Conca Felix the Cat del-conca-felix-5
      fra 645 kr./m²
      Felix the Cat
      575
      Murales af Ceramica Rondine
      562
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Rondine Murales rondine-murales-3
      Ceramica Rondine Murales rondine-murales-6
      fra 215 kr./m²
      Murales
      R 10
      562