Flisebutik uden kontakt
(4231)
    (183)
      Vis
      Valgte kriterier: 0

      Fliser fra Cersaie 2018-udstillingen (Bologna, Italien)

      189 samlinger
      189 samlinger
      • Med bedste bedømmelse :
        • nogensinde
        • i måneden
      • Pris
      • Kundeanmeldelser
      • Nyeste produkter
      • A til Å
      Stracciatella af Arcana Ceramica
      5760
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella
      Arcana Ceramica Stracciatella arcana-stracciatella-2
      fra 188 DKK/m²
      Stracciatella
      R 10
      5,8K
      Play af ABK Ceramiche
      5752
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      ABK Ceramiche Play abk-play-6
      ABK Ceramiche Play abk-play-14
      fra 218 DKK/m²
      Play
      R 10
      5,8K
      Kerlite Pietra d'Iseo af Cotto d'Este
      2153
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-5
      Cotto d′Este Kerlite Pietra d′Iseo cotto-deste-kerlite-pietra-diseo-7
      fra 357 DKK/m²
      Kerlite Pietra d'Iseo
      R 10
      2,2K
      Magma af Equipe Ceramicas
      2124
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-7
      Equipe Ceramicas Magma equipe-magma-13
      fra 218 DKK/m²
      Magma
      2,1K
      Opus af Casalgrande Padana
      1792
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-2
      Casalgrande Padana Opus casalgrande-padana-opus-4
      fra 140 DKK/m²
      Opus
      1,8K
      Heritage af Equipe Ceramicas
      1699
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-5
      Equipe Ceramicas Heritage equipe-heritage-3
      fra 218 DKK/m²
      Heritage
      1,7K
      Piave af Pamesa
      1403
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Pamesa Piave pamesa-piave
      Pamesa Piave pamesa-piave-2
      fra 144 DKK/m²
      Piave
      1,4K
      The Room af Imola Ceramica
      1240
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-13
      Imola Ceramica The Room imola-ceramica-the-room-14
      fra 252 DKK/m²
      The Room
      1,2K
      Gatsby af Ceramicas Aparici
      1159
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramicas Aparici Gatsby aparici-gatsby
      Ceramicas Aparici Gatsby aparici-gatsby-2
      fra 203 DKK/m²
      Gatsby
      1,2K
      Abitare af Ragno
      1105
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ragno Abitare ragno-abitare-6
      Ragno Abitare ragno-abitare-10
      fra 158 DKK/m²
      Abitare
      1,1K
      Paint af Herberia Сeramiche
      1065
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-3
      Herberia Сeramiche Paint herberia-paint-6
      fra 120 DKK/m²
      Paint
      1,1K
      Reverie af Unicom Starker
      987
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-2
      Unicom Starker Reverie unicom-starker-reverie-5
      fra 387 DKK/m²
      Reverie
      R 10
      987
      Genesis af Love Ceramic Tiles
      954
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-2
      Love Ceramic Tiles Genesis Love-Tiles-genesis-1
      fra 99 DKK/m²
      Genesis
      954
      Shards af Ceramica Fondovalle
      938
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-12
      Ceramica Fondovalle Shards fondovalle-shards-13
      fra 390 DKK/m²
      Shards
      R 10
      938
      Elegance af Ceramiche Grazia
      890
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Grazia Elegance grazia-elegance-6
      Ceramiche Grazia Elegance grazia-elegance-3
      fra 345 DKK/stk
      Elegance
      890
      Swing af Ceramica Rondine
      859
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Rondine Swing rondine-swing-9
      Ceramica Rondine Swing rondine-swing-10
      fra 175 DKK/m²
      Swing
      R 10
      859
      Ghost af ABK Ceramiche
      851
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      ABK Ceramiche Ghost abk-ghost-25
      ABK Ceramiche Ghost abk-ghost-26
      fra 182 DKK/m²
      Ghost
      R 10,11
      851
      Les Bois af KRONOS Ceramiche
      768
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-12
      KRONOS Ceramiche Les Bois kronos-ceramiche-les-bois-2
      fra 368 DKK/m²
      Les Bois
      R 10,11
      768
      Lakewood af Ceramica Sant'Agostino
      724
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Sant′Agostino Lakewood sant-agostino-lakewood-3
      Ceramica Sant′Agostino Lakewood sant-agostino-lakewood-1
      fra 390 DKK/m²
      Lakewood
      724
      Denim af Ceramica Appiani
      714
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim
      Ceramica Appiani Denim appiani-denim-7
      fra 893 DKK/m²
      Denim
      R 11
      714
      Metro Flair af Villeroy & Boch
      712
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Metro Flair villeroy-boch-metro-flair-1
      fra 270 DKK/m²
      Metro Flair
      712
      Nest af FAP Ceramiche
      655
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      FAP Ceramiche Nest fap-nest
      FAP Ceramiche Nest fap-nest-4
      fra 283 DKK/m²
      Nest
      R 11
      655
      Klif af Ceramiche Atlas Concorde
      635
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Atlas Concorde Klif atlas-concorde-klif-4
      Ceramiche Atlas Concorde Klif atlas-concorde-klif-2
      fra 234 DKK/m²
      Klif
      R 10,11
      635
      Urban Jungle af Villeroy & Boch
      621
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Villeroy & Boch Urban Jungle villeroy-boch-urban-jungle-1
      fra 177 DKK/m²
      Urban Jungle
      R 11
      621
      Cottage af Ceramiche Grazia
      611
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramiche Grazia Cottage grazia-cottage-3
      Ceramiche Grazia Cottage grazia-cottage-1
      fra 323 DKK/stk
      Cottage
      611
      Cementine_Cocci af Ceramica Fioranese
      560
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-3
      Ceramica Fioranese Cementine_Cocci fioranese-cementine-cocci-4
      fra 413 DKK/m²
      Cementine_Cocci (designet af Silvia Stanzani)
      560
      Oxidart af Ceramica Sant'Agostino
      547
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Sant′Agostino Oxidart sant-agostino-oxidart-12
      Ceramica Sant′Agostino Oxidart sant-agostino-oxidart-7
      fra 304 DKK/m²
      Oxidart
      R 10
      547
      Felix the Cat af Ceramica Del Conca
      544
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Ceramica Del Conca Felix the Cat del-conca-felix-9
      Ceramica Del Conca Felix the Cat del-conca-felix-5
      fra 608 DKK/m²
      Felix the Cat
      544
      Havana af Peronda
      530
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Peronda Havana Peronda-havana-1
      Peronda Havana peronda-havana-2
      fra 210 DKK/m²
      Havana
      530
      Lime-Rock af Imola Ceramica
      526
      gange interiøret blev føjet af brugere til idebog
      Imola Ceramica Lime-Rock imola-ceramica-lime-rock-14
      Imola Ceramica Lime-Rock imola-ceramica-lime-rock-6
      fra 238 DKK/m²
      Lime-Rock
      R 10
      526